lucka12

Příspěvky

Kečupová mračnaKečupová mračnaAnnabel Pitcher

Krásná knížka. Brečela jsem. Konec mě dost překvapil... Čekala jsem něco jiného. Bylo to od autorky dost kruté :). Ale doporučuji všem. Styl autorčina psaní mi velmi seděl... Bylo to úžasné.... Doporučuju

08.02.2017


Moje srdce a jiné černé díryMoje srdce a jiné černé díryJasmine Warga

Ahoj. nevím co dodat. kniha je naprosto úžasná a naprosto vystihuje to, jak jsou maličké věci důležité. Sama trpím depresemi. V nějaké recenzi jsem četla, že v knize se o tom píše, jako kdyby to byla volba. já takový pocit vůbec neměla. je to něco, s čím nechcete žít, co nenávidíte, ale taky už nemáte chuť s tím něco udělat, protože vše se zdá beznadějné. Doporučuji všem. Kniha skvěle vystihuje to, co dennodenně prožívám, ale nedokážu to pojmenovat. A taky velké plus knihy je, že nemá tak smutný konec jako třeba Všechny malé zázraky - osobně jsem ho teda čekala podobný. Doporučuju!!!

05.01.2017


No a jáNo a jáDelphine de Vigan

Jedna z nejlepších knih které jsem kdy četla! Je sice hodně smutná a těžká na čtení ale úžasná :)

31.12.2016


E-denE-denMikäel Ollivier

Úžasná kniha. Doporučuji :)

31.12.2016


Pekelný spasitelPekelný spasitelHana Kavurová

Kniha byla krásná a velmi dobře se četla. Velice se mi líbil autorčin styl psaní. Dokázala skvěle popsat emoce, dobře se to četlo a byly tam nádherné myšlenky které mi po přečtení nepřestávaly vrtat hlavou.
Příběh byl dost smutný. Ale myslím si že právě takový život je.
Upíři mi nevadili. Myslím že to bylo příjemné odlehčení oproti smutným pasážím hlavní hrdinky.
Jediné co jsem moc nemohla zkousnout bylo to že hlavní hrdinka byla lesba. Nic proti tomu nemám ale nemohla jsem se do ni vcítit.
Všem vřele doporučuju :)

31.12.2016