Lucika002 Lucika002 komentáře u knih

Nelítostný princ Nelítostný princ Sophie Lark

Skvělá kniha, u které jsem se pořádně pobavila. Můžu jen doporučit!

23.03.2024 5 z 5

Podmanivý Podmanivý Jodi Ellen Malpas

Tohle byla naprostá bomba!

15.05.2023 5 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

Knihu jsem přečetla během ani ne jednoho dne a jsem bez dechu. Klobouk dolů, tato kniha mě úplně odrovnala. Nemůžu čekat, než vyjde další díl v češtině, takže se jdu vrhnout na pokračování v originále!

11.05.2023 5 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Tak v první řadě, oceňuji autorku za výběr takto těžkých témat, určitě nebylo lehké o tom psát. Nicméně jsem měla problém uvěřit hlavním hrdinům a spádu, který příběh dostal.
Za mě to působí nereálně a musím uznat, že jsem lehce zklamaná.

10.05.2023 2 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

První polovina knihy mě neskutečně bavila, až jsem smíchy brečela. Opravdu to byla jízda a Penelope si mě získala. Nicméně druhá polovina už tak skvělá nebyla a postupně se z ní vytrácel šmrnc.
I tak hodnotím kladně, nesmírně jsem se pobavila!

08.05.2023 4 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Za mě jednoznačně nejlepší kniha z celé série. Klobouk dolů a velké díky autorce.

17.04.2023 5 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Udělala jsem jednu velkou chybu. Sáhla jsem po nedokončené sérii a teď se můžu nedočkavostí zbláznit, protože akutně potřebuji další díl! Kniha se mi velmi líbila. Je psána tak, že po pár stránkách vtáhne do děje a rychle utíká, přečteno za den a půl. Navíc jako bonus, si mě hned získal dostal údajný záporák Roth.
Můžu jen doporučit!

13.10.2022 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

L. J. Shen prostě zbožňuji a touto knihou mě dostala zase o něco víc. Bylo to příjemné čtení, u kterého jsem se pobavila. Zároveň si i párkrát musela dát pauzu, abych zpracovala některé situace. Oba hrdiny jsem si po chvilce zamilovala a knihu mohu jen doporučit!

11.09.2022 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Kniha mi doma ležela několik měsíců a stále jsem měla problém se do ní pustit. Ze začátku čtení jsem si hrála s myšlenkou, že ji odložím, protože na můj vkus se to vleklo až moc pomalu. Jenže to by byla opravdu velká chyba. Nakonec mě vtáhla tak, že jsem ji měla během dvou dnů přečtenou. Mariana píše knihy, u kterých se vždy pořádně pobavím (jedny z nejlepších slovních přestřelek) a vyryjí se hluboko do paměti!

03.08.2022 5 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Páni, tak tohle byla jízda! Přečteno během jednoho dne, to mluví samo za sebe.

18.07.2022 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Zakázanou lásku jsem četla dvakrát s ročním rozdílem, napodruhé ve mně zanechala ještě silnější pocity. Do knihy jsem se vžila neskutečným způsobem, až samotnou mě to překvapuje. Zasloužila by si deset hvězdiček.

28.04.2022 5 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

Na tuto knihu jsem se hodně těšila, ale nakonec jsem ji zařadila do kategorie - neurazí, nenadchne. Byly momenty, kdy jsem se pobavila, ale převažovalo nutkání přeskakovat řádky. Souhlasím s již napsaným komentářem, není to asi nic, co by mi utkvělo v paměti na delší dobu.

27.04.2022 3 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Nádherná kniha!

20.04.2022 5 z 5

10 rande naslepo 10 rande naslepo Ashley Elston

Tohle je kniha, kterou jsem si vážně potřebovala přečíst. Oddechovka, u které jsem se neskutečně nasmála i se naplno nechala vtáhnout do děje. Přečteno za pár hodin.

Doporučuji

16.02.2021 5 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Páni, to byla jízda!

29.10.2020 5 z 5

Soudný den Soudný den Adriana Michálková

Tento příběh mi doslova vyrazil dech a po celou dobu jsem měla emoce jako na horské dráze. Tuto cestu našich tří hrdinů by si měl přečíst každý. Již od prvních stránek jsem byla vtažena do děje, nebyla schopná knihy odložit a zamilovala si postavy Adama, Ellie a Kassiela. Tolik záchvatů smíchu nad úžasnými, sarkastickými dialogy a uroněných slz s každým pádem, bych na rukou nespočítala.
Děkuji mockrát autorce, paní Adriance, že se s námi podělila o své dílo a upřímně smekám, klobouk dolů. ❤️

06.06.2020 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Už delší dobu jsem neměla šťastnou ruku při výběru knihy, kterou bych přečetla jedním dechem a ihned mě vtáhla do děje, ale Colleen se to podařilo.
Nádherná kniha (jako vždy) a všechna čest autorce!

19.07.2019 5 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Do knihy se mi vůbec nechtělo, ale teď jsem z ní nadšená :)

19.06.2019 5 z 5

Kukačka Kukačka Karolina Limrová