LucieWiki LucieWiki komentáře u knih

Nejkrásnější české cyklotrasy - 100 výletů na kolech Nejkrásnější české cyklotrasy - 100 výletů na kolech Ivo Paulík

Existuje i druhy dil… nejkrasnejsi moravske cyklotrasy 100 vyletu na kolech ;)

12.03.2022 5 z 5

Děj se vůle Noci Děj se vůle Noci Glen Cook

neví někdo, zda některá z autorových knih nenavazuje dále na Zástupce noci? i kdyby jen ve volném pokračování.... případně zda-li se nechystá další pokračování.... bylo to super ;) ale nemám ráda takhle otevřené konce

26.02.2019 5 z 5

Jaro rebelů Jaro rebelů Morgan Rhodes (p)

Je to 4 roky co vyšlo pokračování a není jen jedno a přesto je nikdo nepřekládá :( užasná kniha ale tím, že serie není přeložena a ani se to zatím neplánuje to dost čtenářů odradí si knihu pořídit... jaká škoda pro svět knih

27.10.2018 5 z 5

Napůl ztracený Napůl ztracený Sally Green

Takhle dojemný konec mě dostal...

23.07.2017 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

víc, víc, VÍÍÍÍC. Chceme ještě další díly.. a co nejdřív !!!!

09.05.2017 5 z 5

Řád Kraje Světa - svazek 2. Řád Kraje Světa - svazek 2. Maja Lidia Kossakowska

aneb když je cesta důležitější než samotný cíl... a musím uznat, že se mi kniha moc líbila :) sice se nemusí líbit všem, ale mě nadchla

03.05.2017 5 z 5

Řád Kraje Světa - svazek 1. Řád Kraje Světa - svazek 1. Maja Lidia Kossakowska

perfektní.... pokud nečekáte happy end :) velice si oblíbíte hlavního anti hrdinu

29.04.2017 5 z 5

Zdroj Zdroj Brian Lumley

Beznadějně vyprodaná kniha má teď nový dotisk. Takže se dá opět sehnat. Například z fantasya.cz s desetiprocentní slevou. čekala jsem skoro dva roky a nakonec se dočkala :)

17.03.2017 5 z 5

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

co komentář, to jiný názor, podle mě byl tohle zatím nejlepší díl. o dost předčil předchozí díl, který byl podle mého slabší, kdy pořád putovali odnikud nikam a nejednou deux ex machina se objevily na místě, které potřebovali nejvíce. Mělo to hlavu a patu a oproti prvním dílům je zde již vidět, že to není výhradně jen kniha pro děti a náctileté, ale může zaujmout i dospělé jak příběhem, kdy do moderního prostředí zasadí klasické řecké pověsti, tak i stylem vyprávění. Prostě super a doufám, že další díl nezklame.

13.03.2017 5 z 5

Ďáblovy deníky Ďáblovy deníky Nicholas D. Satan (p)

úžasné počtení... skvělý design... hvězdička dolů za trochu nečitelné Ďáblovo písmo... ale to se dá u tak staré osoby pochopit :D

14.01.2017 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Miluji knihy této autorky, bohužel však tím že mám přečtené již vydané díly skleněného trůnu, tak začínám pozorovat jistý stereotyp v charakterech hlavních hrdinů. Snad se autorka u dalších knižních sérií polepší. Přece jen si nemůže hlavní hrdinka stále vybírat pouze ty vysoké, svalnaté a ušlechtilé prince vílího rodu. Jinak skvělé čtení a za mě 5 hvězdiček.

30.12.2016 5 z 5

Jméno větru Jméno větru Patrick Rothfuss

Zas a znovu, po téhle knížce šáhnu ve své knihovničce vždycky ráda. Patří totiž mezi moje nejoblíbenější. Už mám za sebou hodně fantasy knížek a této sérii se vyrovnají jen málokteré.

13.12.2016 5 z 5

Prozřetelnost Prozřetelnost Jamie McGuire

příjemná čtivá oddechovka, která se čte jedním dechem. Krásné pojetí lásky i nadpřirozena. Škoda jen že nakladatelství Yoli zatím nezvažuje vydání posledního dílu této série.

01.12.2016 5 z 5

Dotek Dotek Brian Lumley

Velice zajímavý díl, který se čte jedním dechem... jako všechny díly kde se objeví Harry. A navíc už to nejsou jen nudní upíři :) Druhý dech který by stálo za to i trochu rozvést....

22.11.2016 5 z 5