LucieWiki

Děj se vůle NociDěj se vůle NociG. Cook

neví někdo, zda některá z autorových knih nenavazuje dále na Zástupce noci? i kdyby jen ve volném pokračování.... případně zda-li se nechystá další pokračování.... bylo to super ;) ale nemám ráda takhle otevřené konce

Jaro rebelůJaro rebelůM. Rhodes (pseudonym)

Je to 4 roky co vyšlo pokračování a není jen jedno a přesto je nikdo nepřekládá :( užasná kniha ale tím, že serie není přeložena a ani se to zatím neplánuje to dost čtenářů odradí si knihu pořídit... jaká škoda pro svět knih

27.10.2018

Napůl ztracenýNapůl ztracenýS. Green

Takhle dojemný konec mě dostal...

23.07.2017

Dvůr mlhy a hněvuDvůr mlhy a hněvuS. J. Maas

víc, víc, VÍÍÍÍC. Chceme ještě další díly.. a co nejdřív !!!!

09.05.2017

Řád Kraje Světa - svazek 2.Řád Kraje Světa - svazek 2.M. L. Kossakowska

aneb když je cesta důležitější než samotný cíl... a musím uznat, že se mi kniha moc líbila :) sice se nemusí líbit všem, ale mě nadchla

03.05.2017

Řád Kraje Světa - svazek 1.Řád Kraje Světa - svazek 1.M. L. Kossakowska

perfektní.... pokud nečekáte happy end :) velice si oblíbíte hlavního anti hrdinu

29.04.2017

ZdrojZdrojB. Lumley

Beznadějně vyprodaná kniha má teď nový dotisk. Takže se dá opět sehnat. Například z fantasya.cz s desetiprocentní slevou. čekala jsem skoro dva roky a nakonec se dočkala :)

17.03.2017

Bitva o labyrintBitva o labyrintR. Riordan

co komentář, to jiný názor, podle mě byl tohle zatím nejlepší díl. o dost předčil předchozí díl, který byl podle mého slabší, kdy pořád putovali odnikud nikam a nejednou deux ex machina se objevily na místě, které potřebovali nejvíce. Mělo to hlavu a patu a oproti prvním dílům je zde již vidět, že to není výhradně jen kniha pro děti a náctileté, ale může zaujmout i dospělé jak příběhem, kdy do moderního prostředí zasadí klasické řecké pověsti, tak i stylem vyprávění. Prostě super a doufám, že další díl nezklame.

13.03.2017

Ďáblovy deníkyĎáblovy deníkyN. D. Satan (pseudonym)

úžasné počtení... skvělý design... hvězdička dolů za trochu nečitelné Ďáblovo písmo... ale to se dá u tak staré osoby pochopit :D

14.01.2017

Dvůr trnů a růžíDvůr trnů a růžíS. J. Maas

Miluji knihy této autorky, bohužel však tím že mám přečtené již vydané díly skleněného trůnu, tak začínám pozorovat jistý stereotyp v charakterech hlavních hrdinů. Snad se autorka u dalších knižních sérií polepší. Přece jen si nemůže hlavní hrdinka stále vybírat pouze ty vysoké, svalnaté a ušlechtilé prince vílího rodu. Jinak skvělé čtení a za mě 5 hvězdiček.

30.12.2016

Jméno větruJméno větruP. Rothfuss

Zas a znovu, po téhle knížce šáhnu ve své knihovničce vždycky ráda. Patří totiž mezi moje nejoblíbenější. Už mám za sebou hodně fantasy knížek a této sérii se vyrovnají jen málokteré.

13.12.2016

ProzřetelnostProzřetelnostJ. McGuire

příjemná čtivá oddechovka, která se čte jedním dechem. Krásné pojetí lásky i nadpřirozena. Škoda jen že nakladatelství Yoli zatím nezvažuje vydání posledního dílu této série.

01.12.2016

DotekDotekB. Lumley

Velice zajímavý díl, který se čte jedním dechem... jako všechny díly kde se objeví Harry. A navíc už to nejsou jen nudní upíři :) Druhý dech který by stálo za to i trochu rozvést....

22.11.2016