Lucienna Lucienna komentáře u knih

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Výborná :-)

20.11.2021 5 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Teda to byla jizda! :-) A ten konec ? Paradni :-) tyhle autorky me nikdy nezklamou :-)

01.01.2021 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Naprosta pecka! Precetla jsem knizku za jeden den a to i pres asistenci tri deti :-D neslo odlozit, proste neslo :-D moc se mi libily hlavni postavy, vykresleni mafianskeho sveta , i to jak to zapadalo do zapletky hlavnich hrdinu - bylo to promysleny - nezajimal me pribeh jen tech dvou ale i ta “mafianska” pointa :-) skvely :-)

21.06.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Pro me bohuzel veliky zklamani :-( misty jsem se smala , za to taky davam ty tri hvezdy .. ale celkove jsem se modlila aby uz byl konec :-( skoda, autorku mam moc rada, knizek prectenych nekolik a nekolikrat ale tuhle uz znova neotevru :-(

24.05.2020 2 z 5

Bezhlavě Bezhlavě S. C. Stephens

Obsahuje spojlery!!!

Je mi lito ale nemuzu jinak : strasna kniha ! Jeste NIKDY se mi nestalo, ze bych hlavni hrdinku nejradsi propleskla , aby se probrala.. celej pribeh byl vlastne hnusnej - jedna tupa , bezpaterni naivka , ktera spi s dvema klukama naraz.. Hlavni hrdina krasavec - roker , opravdu "skvelej kamarad " kterej svedl pri prvni prilezitosti holku svyho nejlepsiho kamose a pak si to celou knizku vycital a presvedcoval ji , ze on je ten lepsi?!? a o tom je jako cela kniha?! Mela jsem z toho po precteni vazne hnusnej pocit .. Ze tam bude nevera mi bylo jasny z antoace ale ze bude svyho pritele podvadet v cely knizce a to ze bude celej pribeh ?? Ne ne ne ne - do tohodle se proste nevziju ( bud jsem na to stara nebo prilis zkostnatela ) ale pro me to byly vyhozeny penize a ztrata casu - tleskam si, ze jsem to vubec docetla ale nesnasim nechat knizky rozecteny, coz byl taky jedinej duvod proc jsem ( s obrovskym nadsenim!) knihu docetla a mohla odlozit..

26.06.2014 odpad!