LucieK LucieK komentáře u knih

Dar vlka Dar vlka Anne Rice (p)

Knihu jsem dostala o přítele jako dárek a velmi mne zklamala. Knihu jsem četla strašně dlouho, nemohla jsem se donutit vrátit se ke čtení. Četla se hrozně těžko, nedočetla jsem knihu ani do půlky, musela jsem ji odložit zpět do knihovny. Ze začátku to vypadalo velmi zajímavě, ale autorka to hrozně protahuje. Zkrátka to nebyl můj "šálek čaje". Ale někoho téma s vlkodlaky třeba zaujme.

11.09.2022 1 z 5

Základy mikroekonomie Základy mikroekonomie Ingrid Majerová

Učebnice je velmi dobře zpracovaná, hlavně teorie. Na konci každé kapitoly je shrnutí nejdůležitějších pojmů a kontrolní cvičení, zda jste probíranou látku správně pochopili. Knihu doporučuji použít při skládání státní zkoušky z Mikroekonomie (byla dostačujícím materiálem).

11.09.2022 5 z 5

Anglické předložky Anglické předložky Martina Sobotíková

Publikace je sice starší, ale pořád pomůže pochopit základy v podobě anglických předložek. Předložky jsou seřazeny abecedně. Na 132 stranách najdete vysvětlených 109 anglických předložek. Vždy je uvedena předložka a u ní jsou ukázky použití v anglických větách, aby člověk pochopil souvislost a možnost použití přímo ve větě. Vedle je vždy anglická věta přeložena do češtiny.

11.09.2022 3 z 5

Dívka, had, trn Dívka, had, trn Melissa Bashardoust

(SPOILER) Na první pohled mne zaujala kniha obálkou, po té i anotace. Po přečtení první kapitoly jsem se dlouho premahala číst dál. Po pár kapitolách jsem už musela číst dál a s napětím jsem očekávala, jak to tedy vše dopadne. Ke konci už mi přijde, že je pribeh protahován než vyvrcholí. Závěr mne zklamal, do posledni chvíle jsem čekala že to s Azardem dopadne jinak, škoda.

16.05.2022 3 z 5

WORD - sbírka příkladů WORD - sbírka příkladů Zdeněk Matúš

Velice pěkně zpracovaná sbírka příkladu k Wordu. Doporučuji všem co se chtějí naučit pracovat s Wordem.

11.09.2016

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Všechny díly jsem přečetla se zatajeným dechem, tak mě ještě žádká kniha (knižní série) neoslovila jak tato... Můžu jen všem vřele doporučit! Kdo miluje tento žánr, a nečetl ... jako by nebyl!

21.09.2015 5 z 5