lucie2952 lucie2952 komentáře u knih

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Tak tohle byla jízda. Ještě jsem nečetla tak napínavou knihu. Opravdu každá kapitola byla napínavá a já nemohla přestat číst. Perfektně propracovaný příběh. Jen mě zklamal epilog, špatně ukončeno.

17.10.2020 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Tak dobrou knihu jsem už vážně dlouho nečetla a už hodně dlouho jsem u knihy nebrečela, ale u toho epilogu to jinak nešlo. Samantha Towle je naprosto skvělá a ani na jednu sekundu jsem se nenudila. Potřebují více knih od této autorky, protože snad jen ona ví, jak se pîšou knihy. Žádné pitomé zdlouhavé popisy lidí, města, krajin apod. Nechybí romantika, napětí a zvrat. Miluji tuhle spisovatelku.

02.10.2020 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Tak mi příjde, že knihy od Colleen jsou rok od roku horší a horší. Bohužel. Colleen miluju, ale tahle kniha byla opravdu propadák. Nemastné, neslané. Dějově strašně nuda. Co se stalo s tou skvělou spisovatelkou, která napsala Možná jednou, Odvrácená tvář lásky nebo Bez naděje? To jsou alespoň knihy ke kterým se člověk rád vrátí. Tuhle knížku ale nechci vidět ani jen na obrázku, strašně mě zklamala.

09.02.2020 odpad!

Setkání Setkání Lada Jánská

Bohužel musím dát jen dvě hvězdičky. Jednu hvězdičku dávám za Alexe z prvního dílu a druhou za první čtvrtinu knihy. Pak se kniha neskutečně táhla a nechápala jsem, jak se Lucy mohla k Andreovi vrátit. Asi se jí líbilo jak moc byl majetnický, jinak nevím. Alexe z první knihy jsem měla ráda, tak jsem nečekala, že by autorka mohla stvořit takovou hroznou postavu. Hlavní hrdinka tedy taky nic moc a místy smýšlela jako blbka. Kdyby se tam neobjevil i Alex, tak bych to ani nedočetla. Nemám chuť si po tomto nevydařeném kousku koupit další knihy od autorky. Jsem velmi zklamaná.

08.01.2020 2 z 5

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

Ten epilog mě dostal... To jsem nečekala! Potřebuju nutně další díl!
Autorka skvěle píše, úplně perfektně vykreslila Uhlíkov a taky příšeru. Nejsem cílová skupina, ale tohle je úžasná kniha a já se těším na pokračování.
Doporučuji všem, kteří mají rádi příběhy na motiv krásky a zvířete. Tohle vás rozhodně bude bavit!

12.09.2019 5 z 5

Stalingrad Stalingrad František Kotleta (p)

Tak tohle se nedalo. U knih vždy miluju začátek, jak se to začíná rozjíždět, odhaluje se děj... Ale tohle teda byl až moc přehnanej začátek. Samé vulgarity a sex... Po pár kapitolách jsem knihu odložila. Jsem ráda, že jsem si ji půjčila, protože kdybych si jí koupila ze svého, tak těch peněz bych tedy hodně litovala. Pokud na autora někdy v budoucnu narazím, vyhnu se mu obloukem.

18.08.2019 odpad!

Zapomnění Zapomnění Cat Patrick

Sice už nejsem věková kategorie, ale i tak mě kniha bavila. Kapitoly jsou krátké, takže mě to nutilo číst dál. Autorka má podobný styl psaní jako moje oblíbená autorka Collen Hoover.

08.08.2019 4 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Kniha byla daleko lepší než předešlá kniha Námi to končí.
Tohle byl konečně styl Colleen. Konečně jsem si opět mohla říct ,,Tak tohle mohla napsat jedině Colleen!"
Kniha se četla úplně sama a jak Merit napsala ten dopis, to jsem teda zírala a na jeden zátah jsem musela knihu dočíst. Dala bych plný počet hvězdiček, ale chyběl mi epilog, proto čtyři hvězdičky. Jinak perfektní kniha a myslím, že se v ní trochu najde každá věková kategorie.

02.07.2019 4 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Tohle bylo obrovské zklamání. Tolik jsem se těšila na pokračování, protože první díl neměl chybu. Ale tohle se bohužel nedalo číst. Bylo to strašně předvídatelné a nudné. V půlce knihy jsem přeskočila na epilog a ani ten nestál za nic. Připadá mi, jako kdyby to pokračování psal někdo úplně jiný. Vyhozené peníze, bohužel :(

05.06.2019 2 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Nejslabší kniha od autorky. Kniha je určena spíše pro mládež. Bylo to takové nemastné a neslané... Tohle bylo opravdu zklamání. Beth se chvílemi chovala jako kdyby jí bylo dvanáct. Začátek mě navnadil, ale pak už to byla skoro nuda a jsem ráda, že jsem se prokousala ke konci. Kdybych knihu nečetla, tak bych o nic nepřišla...

01.06.2019 1 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Tak tohle je opravdu propadák. Nevyužitý potenciál. Jen samé bláboly a nuda... Na šedesáté stránce jsem to bohužel vzdala. Absolutně mě nezajímá jak to dopadne. Jedno velké zklamání...

27.05.2019 odpad!

Vévodkyně Vévodkyně Nichole Chase

Kniha se četla dobře, ale hodně jsem toho přeskakovala, vévodské povinosti mě nudily. Princ Alex mi tedy dle popisu nepřišel k nakousnutí a nic extra na něm nebylo. Samantha byla sympatická a brečela (SPOILER!) jsem s ní, když jí umřel otec.
Epilog nestál za nic. Od knihy jsem čekala víc.

24.05.2019 2 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Spisovatelka píše podobně jako má oblíbená autorka P.Ward . Kdybych nevěděla, kdo knihu napsal, tak bych si byla jistá, že ona :D
Musím přiznat, že Alex a Indigo mi budou hodně chybět a brala bych klidně pokračování.
U většiny knih podobného typu se mi hodně stává, že mě to ke konci vůbec nebaví, ale tahle kniha mě bavila až do poslední věty.
Moc se mi líbilo, že se spolu nevyspali hned a toho sexu pak tak bylo akorát.
Doufám, že u nás výjde v češtině další kniha od autorky.

18.05.2019 5 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Tahle autorka to opravdu umí! Zatím mě bavily všechny její knihy a tato nebyla výjimkou. Dala bych plný počet hvězd, ale jednu musím ubrat za to, že kapitoly nebyly i z pohledu Landona (epilog byl málo)

05.05.2019 4 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Autorku mám ráda, ale tahle kniha byla nic moc. Vůbec mě nebavila. Dialogy byly nudné a skoro o ničem. Dle popisu jsem čekala něco víc.

23.04.2019 2 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Když se spojí tyto dvě autorky Ward a Keeland, tak to stojí za to! Kniha se četla úplně sama od začátku až do konce. Většinou se ke konci musím do čtení nutit, protože už je jasný jak to dopadne, ale i když jsem tak malinko tušila, že tato kniha skončí nějak takhle, tak stejně mě to nutilo číst dál. Kdybych netušila ten konec, tak bych zírala s otevřenou pusou. Kdybych psala knihu, napsala bych to nějak podobně. Něco šokujícího. Tahle kniha je prostě pecka. Kapitoly z pohledu Rushe byly nejlepší. Ty jeho sexuální vtipy a narážky neměly chybu. Strašně se těším na pokračování.

16.04.2019 5 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Velmi čtivá kniha. Četla se úplně sama. I když víte, jak to tak asi bude pokračovat, tak stejně vás to nutí číst dál. Líbilo se mi, že se hlavní postavy na sebe nevrhli hned v první kapitole a dávali si na čas. Sex tam byl tuším dvakrát, což úplně stačí.

11.04.2019 4 z 5

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

Už dlouho jsem nečetla tak skvělou romantickou knihu. Styl psaní mi trochu připomíná mou oblíbenou spisovatelku Annu Todd. Elec je typicky bad boy, ale skrývá se v něm něco, co odhalí jen hlavní hrdinka (podobné After). Spisovatelka píše opravdu čtivě. Dala bych i plný počet hvězdiček, ale bohužel jednu musím ubrat- ke konci jsem přeskakovala řádky Alecovi knihy, protože se v ni psalo skoro vše, co se stalo z pohledu Grety. Jinak přečteno za dva dny a jsem moc ráda, že jsem si knihu, díky fan překladu, mohla přečíst v češtině :) Vrhám se na další knihu od autorky.

02.04.2019 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Od knihy jsem čekala daleko více. Celé to bylo takové neslané, nemastné.... Povídání o divadle mě absolutně nebavilo, několik řádku jsem přeskočila. A už na začátku jsem věděla, co se stane a jak to dopadne. Kdyby byly kapitoly i z pohledu Calvina, možná bych knihu ohodnotila lépe. Serie božský byla dokonalá, a vůbec mi nepřijde, že to napsaly ty stejné spisovatelky...

29.03.2019 2 z 5

Kouzlo Kouzlo Kateřina Majstríková

Není to špatná kniha, ale přišlo mi to místy nudné. Kouzel tam bylo opravdu strašně málo. Kate ani vůbec nebyla v šoku, když zjistila, že Tom je čarodej. A ten konec? Co to má být? Doufám, že autorka napíše druhy dil, protože jestli ne, tak ten konec je pěkně trapný....

15.02.2019 3 z 5