lucie2619 lucie2619 komentáře u knih

Jsem ráda, že jsem si jí přečetla, ale vracet se k této knize vážně již nebudu

12.03.2019 2 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Člověku se chce plakat již na prvních stránkách, ale je to krásná kniha u které bolí srdce ♥. Vřele doporučuji

12.03.2019 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Právě jsem dočetla naprosto úžasně napsanou knihu. V táhla mě do deje tak že jsem na posledních asi 10 stránek přez slzy neviděla, ale myslím že kdo četl tak určitě chápe a kdo nečetl šup do toho.
Je to zase úplně jinak zpracované téma utrpení lidi za druhé světové války, ale je zde k vidění i obrovská láska.
Nemůžu jinak než dát krasnych 100%.
Vím že jednou si tuto knížku přečtu ještě jednou....

12.03.2019 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Byla jsem jako obvykle naprosto nadšená a přečetla jsem to během pár dnů..... Už teď se těším až zas něco vyjde ????

07.01.2019 4 z 5

Solární baroni I - Organizovaný zločin Solární baroni I - Organizovaný zločin Alena Vitásková

Nejsem si úplně jistá co mám o této knížce napsat, ale určitě je to určitý druh psaní (i když trochu nemotorny), který zvládne kdokoliv přečíst a snad i trochu otevřít oči v tom smyslu, že pitika je vždy byznys jen pár vyvolených.
No přiznám se, že půjdu i do dalších dílů, e trochu doufám, že se to už nebude tak táhnout

25.12.2018 2 z 5

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Naprosto úžasné rozuzlení všeho SUPER

26.09.2017 5 z 5

Kavárnička v Kábulu Kavárnička v Kábulu Deborah Rodriguez

Je to kniha která člověka strašně v táhne a celou dobu se ve vás pere ten hnus jak se chovají v Afghánistánu muži k ženám a ta krása jak se tam taky dokážou lidé chovat navzájem, jak to shrnout je to určitě velice nádherně napsáno a stojí si zato to přečíst a třeba se i zamyslet

26.09.2017 4 z 5