*Lucias* *Lucias* komentáře u knih

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Všem, kterým přišla porážka lidí nechutná: přesně tohle se děje zvířatům, které trpí úplně stejně. Líbil se mi styl vyprávění, kritika vlády a lidí, kteří jsou schopni se podřídit všemu, pokud je to nařízeno. Deštníky byly taková pěkná paralela k respirátorům. Jsem překvapená tak nízkým hodnocením a jsem ráda, že mě neodradilo výběru této knihy.

03.09.2022 5 z 5

Holčička a cigareta Holčička a cigareta Benoît Duteurtre

Velice aktuální kniha v této době.

Jak bych si mohl představit, že pod nemilosrdným tlakem opatření přijatých k ochraně mě samého se ta sotva vydobytá svoboda tak rychle zhroutí?

09.11.2021 5 z 5

Žena filmového kritika Žena filmového kritika neznámý - neuveden

Vtipné asi jen pro matky na mateřské ale určitě né dovolené a intelektuály, co píšou ty sáhodlouhé komentáře na csfd, které nikdo nečte. Jedna hvězdička za krásnou obálku.

04.01.2020 1 z 5

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Za mě prostě dokonalá kniha. Škoda te obálky, která mě dlouhou dobu odrazovala.

06.08.2019 5 z 5

Vystrkov Vystrkov Tommi Kinnunen

Jen kvuli tomu, ze miluju Finsko, jsem vydrzela az do strany 250. Doted se ztracim v postavach, case a celkove vubec nechapu, o cem kniha je. Obcas me zaujala nejaka prihoda te slepe holky, ale misto, aby se o ni autor vic rozepsal, tak preskoci na nekoho uplne jineho a samozrejme do jine doby. To, jak tam zacalo vsechno horet, byla posledni kapka, dal proste cist nemuzu.

14.11.2018 2 z 5

Prázdná místa Prázdná místa J. M. Köhler

Mela jsem velky problem knihu vubec docist, to mnozstvi pravopisnych chyb mi trhalo oci. Obe vysetrovatelky mi byly nesympaticke, to vecne oslovovani partacko me iritovalo stejne jako zbytecne hadky v tymu, ktere pusobily nucene. A to Sarino trauma kvuli 20 let starym vrazdam taky neni moc uveritelne. Dlouho jsem necetla nic tak nudneho.

15.08.2018 1 z 5

Pomněnkové matky Pomněnkové matky Lenka Chalupová

Neskutečné množství chyb! To jsem už dlouho v žádné knize neviděla. Námět dobrý, ale Ptačí žena se mi líbila mnohem víc

23.05.2018 3 z 5

Vlhká místa Vlhká místa Charlotte Roche

Nechutne a vtipne zaroven, avokadove pecky me dostaly! Rychlovka, ale potesila. A to jsem az v pulce zjistila, ze autorkou je moje oblibenkyne.

25.02.2015 5 z 5

Most odplaty Most odplaty William Landay

Bohuzel velke zklamani, po precteni Jacobovy obhajoby jsem cekala dalsi strhujici pribeh s prekvapivym koncem, coz se nestalo. Totoznost vraha jsem vedela uz od poloviny, dalsi postavy se mi porad pletly, mozna proto, ze me knizka nevtahla do deje.

10.10.2014 2 z 5

Dcery Lamače kostí Dcery Lamače kostí Ted Dekker

tezko uveritelne chovani postav

01.09.2014 2 z 5

Skočný příliv Skočný příliv Rolf Börjlind

zaver az tak prekvapivy nebyl

10.12.2013 4 z 5

Světlé dny Světlé dny Zsuzsa Bánk

namet dobry, ovsem styl psani...nuuuuuda

28.10.2013 3 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Musela jsem ubrat jednu hvezdu za souveti, ktere me malem odradilo od cele knihy: "Libilo se mi, ze byl docentem fakulty trosku pokrivenych usmevu a na vedlejsi uvazek profesorem katedry hlasu, pri kterem mi moje kuze pripadala trochu vic jako kuze."
Jinak se mi libily ironicke poznamky a vtipky o jejich nemoci, i kdyz smichy jsem se teda nepotrhala. Bohuzel me kniha ani nerozbrecela, i kdyz jsem mela namale u Izakovy cvicne pohrebni reci..
Kazdopadne urcite doporucuji precist vsem:)

24.07.2013 4 z 5

Odplata Odplata Anders Roslund

Moji seversti oblibenci opet nezklamali...z toho odpocitavani pred popravou jsem mela malem infarkt..

24.07.2013 5 z 5

Uloupený život Uloupený život Jaycee Dugardová

Precteno za noc. Mela velke stesti, ze unosce byl fakt magor, jinak by ji urcite zabil, jak uz to takbyva.

23.07.2013 5 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Stezejni tema o nicem, osudy jednotlivych rodin se celkem daly, i kdyz jsem porad uvazovala, kdo je kdo. Chtela jsem dat jen 3 hvezdicky, ale za ten zvrat a rychly spad na konci davam jednu navic.

10.07.2013 4 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Vzpomnela jsem si na komentar jedne uzivatelky, ktera cetla 50 odstinu sedi s rukou v kline...co by delala pri tehle knizce?:D

13.05.2013 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Mala roztomila knizecka, zabavi na par hodin a urcite je stokrat lepsi nez ty priblble odstiny sedi (erotak pro teenagery).

03.05.2013 5 z 5

Perfektni od zacatku do konce, uz se tesim na film az uvidim horici svatebni saty a kostym reprodrozda:)

07.04.2013 5 z 5

Krvavé moře Krvavé moře Åke Edwardson

Tak s touhle knihou jsem sahla tezce vedle..vubec me nezaujala, cetla jsem ji nekolik mesicu a ani me nezajimalo jak to dopadne...velke zklamani

02.03.2013 1 z 5