luci2 luci2 komentáře u knih

Chladnokrevný ničema Chladnokrevný ničema Lisa Kleypas

Popravdě hezká kniha a příběh se hezky četl. Bohuzel jsem ho cetla dlouho a s přestávkami, takže jsem si ho nedokázala plne vychutnat. A proto mě víc nevnadil počínající příběh Helen a Rhyse, na který se neskonale tesim. Já ty ničeny se zlomeným srdcem mám proste rada. Kathleen a Devon nebyli špatní, ale z Devona nebyl až takový nicema a od prvopočátku se spis ukazoval jako kladas. Velmi jsem si oblíbila Westa a tesim se na jeho příběh. A Cassandra s Pandorou jsou strestene holky, se kterými doufám bude i v dalších příbězích zábava. Takže všem vrele doporučuji.

03.08.2020 4 z 5

Kráska a netvor Kráska a netvor Teresa Medeiros

Och, tak to byla nádhera. Já se neskutečně bavila. Gwendolyn byla chytrá, odvážná a ženská, jak má být. A Netvor byl muž se srdcem na dlani, i když se snažil jim nebýt. Tenhle příběh nemá chybu. Možná až na maličkou, že ze začátku se Vám zda trochu nesrozumitelny, ale jak čtete dal a dal vše se odkrývá a zapadá do sebe, jak má. Takže za mě spokojenost, i když po par stránkách jsem věděla, kdo je zradil na příběhu to nijak neubralo a netrpělivě jsem vyckavala jak to mezi Gwendolyn a Netvorem dopadne. Všem vřele doporučuji, kdo po této knize sáhne jistě nebude litovat.

18.07.2020 5 z 5

Nevinná svůdkyně Nevinná svůdkyně Teresa Medeiros

U této knihy jsem se neskutecne bavila. Příběh není ničím ojedinělým, avšak má své kouzlo a vtip, takže se u neho nebudete nudit. Proto nebyl problém ho přečíst za jedno odpoledne.

17.07.2020 5 z 5

Unesená nevěsta Unesená nevěsta Teresa Medeiros

Musím říct, ze tato kniha byla nádherná a nenechala jsem si z ni ujít ani stránku. Emma byla úžasná hlavní hrdinka a já se neskonale bavila. A Jamie nebyl vůbec pozadu. Dokonce bych si rada přečetla příběh o Ianu Hepburnovi. Za mě spokojenost. Takže všem vrele doporuciji.

16.07.2020 5 z 5

Schovanka Schovanka Teresa Medeiros

Hezká knížka a možná kdybych ji nečetla na etapy, tak bych ji hodnotila přízniveji. Takhle jsem měla pocit, ze se příběh nepříjemně táhl. Jinak Justin byl jako obvykle dokonalý a úžasný. A určitě by ho každá z nas chtela mít doma. A i Emily byla vtipná a duchaplna, i když mě její chování obcas vadilo, i tak si dokázala získat moji přízeň. Takže určitě se nebojte si tuhle knížku přečíst. I já se k nim možná časem někdy vrátím.

15.07.2020 3 z 5

Utajená krása Utajená krása Teresa Medeiros

Moc se mi kniha líbila. Plynule se cetla. Asi se nebudu bránit si ji někdy precist znovu, avšak uchvaceni a nemožnosti se od knihy odtrhnout v tomto příběhu nehledejte. Kniha je vhodná pro klidne pohodové odpoledne.

03.07.2020 4 z 5

Šepot růží Šepot růží Teresa Medeiros

Nevím, jak to ta Medeiros dělá, ale i z příběhu, který z počátku vypada jako dokonalý nesmysl dokáže vytvořit příběh plný citu, překvapeni a neochvějného souzneni. Svými slovy dokáže rozeznit struny neznosti, pochopení a vrelosti, které Vás nenechají klidnými. A proto s klidným srdcem všem tuto knihu vrele doporučuji.

28.06.2020 4 z 5

Nesplněný slib Nesplněný slib Teresa Medeiros

Knížka, kterou stojí zato si přečíst. I když příběh není o šlechtické smetánce i tak si člověk přijde na své. Já se bavila a Billy Darling mi vlezl pod kůži jako se to stalo Esmeralde. Jsem spokojena a rada se k této knížce někdy vrátím. Třeba si někdy v budoucnu precteme i o darligovskem gangu.

23.06.2020 4 z 5

Sametové pouto Sametové pouto Teresa Medeiros

Příběh, u kterého jsem se bavila a stránky mi rychle utíkali. Ze začátku jsem se sice přistihla, ze si rikam tohle je nějaké kostrbaté a nedokonale, ale i v nedokonalosti muže být krása a nadšeni. Takže komu nadšeni nechybí určitě se nebude bát po této knížce sáhnout.

19.06.2020 4 z 5

Skandální noc Skandální noc Teresa Medeiros

Krásný dojemný příběh, u kterého jsem ronila slzy jako želva. I když ho nezařadím úplně mezi top. Má k tomu však hodně blízko a já se k němu určitě vrátím! Byl krásný a určitě stojí za to si ho precist.

16.06.2020 5 z 5

Nezapomenutelný polibek Nezapomenutelný polibek Teresa Medeiros

Je to krásný a dojemny příběh. Ze začátku jsem si rikala aaaah zase zapomenuta paměť. To už tu bylo tolikrát, ze to nemůže být originální, ale nakonec byl příběh vtipný a svým způsobem i milý. Co mě však zarazilo krvelacnost malé Lotky, ale pak jsem to nějak přešla a užívala si nadcházející stránky. Příběh je oživen Dianou a Thanem, které si jiste nenechejte ujít. Proto ho všem vrele doporučuji.

14.06.2020 5 z 5

Ztracená duše Ztracená duše Teresa Medeiros

Musím se přiznat, ze často jsem měla pocit, ze knihu musím odložit. Ale nakonec se mi ji podařilo přečíst za dva večery, při kterých jsem zažívala rozhořčení, ale i nepopsatelnou vášeň. Julian si mě získal, ikdyz nesmyslnost příběhu zůstala, byla nakonec kouzelná a konec dech beroucí. A proto si tento příběh zaslouží pet hvězdiček.

11.06.2020 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot Teresa Medeiros

Příběh je zajímavý a docela jsem se u něho i bavila, i když je nesmyslný. Avšak co mě rozčilovalo, jak se z nebojacne Carolin stal uzlicek nervu. To mě mrzelo, a proto jsem hodně zvažovala, jak tuto knihu ohodnotit. Ale protože konec byl vydarenejsi a já se tesim na příběh Juliana a Portii byla jsem více optimictejsi. Ikdyz nesmyslnost zápletky očekávám už ted se při te myšlence usmivam....Vždyť pomyslný Drákula v nas vždy vyvolá pocity tajemna ;-)

10.06.2020 4 z 5

Nespoutané myšlenky Nespoutané myšlenky Teresa Medeiros

Příběh Pamely a Connora byl z velké části tím co jsem očekávala a popravdě jsem chvíli očekávala víc, ale ke konci me očekávání bylo mile překvapeno, a proto jsem hvězdičku přidala. Knížka nebude patřit mezi moje top, ale možná se k ni někdy v budoucnu vrátím. Uvidime...

07.06.2020 4 z 5

Hříšné myšlenky Hříšné myšlenky Teresa Medeiros

Moc hezká knížka, avšak ubrala jsem jednu hvězdičku za příliš velkou Catrioninu naivitu, která mě rozčilovala tak, ze jsem měla občas chuť zakroutit ji krkem. A také trochu pro nesmyslnost skotského klanu, který nakonci příběh zpestřoval a přidával na sentimentalnosti. Uz ted se tesim na další příběh ze série, který hned jdu číst ;-)

05.06.2020 4 z 5

Do svítání tvá Do svítání tvá Teresa Medeiros

Och, to byla nádhera. Moje srdce plesa nad tímto kouskem. Užila jsem si kazdou stránku tohoto příběhu s radosti a vášni jakou projevovali Samantha a Gabriel.

04.06.2020 5 z 5

S tebou až navěky S tebou až navěky Judith McNaught

Moc hezká knížka, kterou jsem si užívala od začátku do konce.

03.06.2020 5 z 5

Whitney, moje láska Whitney, moje láska Judith McNaught

Knizka se mi líbila. Whitney byla liška mazana, nebojacna a zpočátku naivní zamilovaná holka. Clayton zase byl muž s ohromnou kurazi a přesvědčením. Dokonalý par až na konci bych Claytna nakopla a být v kůži Whitney bych mu tak rychle neodpustila. Lituji jen toho, ze autorka nepřipsala trochu víc stránek o jejich usmiřování, protože si měli co vysvětlovat, ale možná tato věta “Jestli někdy zjistím, ze jste jen pomyslela na to, ze mě chcete znovu opustit...zamknu Vás ve vašich komnatach a zabarikaduji dvere”. Přičemž na otázku jestli s ni tam zůstane také? Si jeho odpověď musíte sami přečíst ;-) Přeji hezké pocteni. A kdo by Claytna taky nakopal....nebojte se to říct :-D

31.05.2020 5 z 5

Království snů Království snů Judith McNaught

Krásná kniha. Cetla jsem ji znovu a i po letech se mi občas vybavovala část příběhu. I tak jsem opět byla spokojena, i když na konci mě chvíli Jennyna naivita vůči rodině rozčilovala, ale konec mi to vynahradil. A i když jsem zvažovala jestli dam opět pet hvězdiček nakonec jsem se rozhodla je i po letech ponechat. Musím přiznat, ze zatím se mi série Sequels líbila víc, ale tahle série jednou knihou nekončí, takže už teď se tesim na další zajímavý ne-li krásný příběh :-)

26.05.2020 5 z 5

Láska nebeská Láska nebeská Judith McNaught

Krásná dojemná knížka. Příběhy této autorky se čtou sami. A proto je tak rada čtu. Kdo po této knize sáhne jistě nebude zklamán. Všem ji vřele doporučuji a tesim se až se k ni někdy vrátím.

22.05.2020 5 z 5