Lucecitka Lucecitka komentáře u knih

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Dnes dočteno a musím říct WOW - knížka je super napsaná, čte se to úplně samo, kdyby to šlo, dala bych to na jeden zátah, takhle mi to, díky povinnostem, trvalo 5 dní ;)
Konec by mohl být maličko lépe zpracovaný, ale i tak prostě za poslední dobu jedna z TOP knížek!
Hned jsem si stáhla i seriál, viděla jsem první díl a ten mě tedy neuchvátil, ale dám tomu ještě šanci :D

16.05.2017

Ruku na srdce, náhody neexistují Ruku na srdce, náhody neexistují Petr Rajchert

Nemohla jsem se do knihy zprvu vůbec začíst, byla pro mě dost zmatená, ztrácela jsem se v ní, až u čtvrté kapitoly jsem pochopila, že jde o prolínání dvou příběhů, resp. dvou životních etap hlavní postavy (v lichých kapitolách je popisováno jedno období, v sudých kapitolách to druhé), poté už jsem se od knihy nemohla odlepit, měla jsem ji přečtenou během dvou dnů ;)

04.01.2016

Kúzelné upratovanie: Japonské umenie, ako zbaviť dom neporiadku a nájsť životnú harmóniu Kúzelné upratovanie: Japonské umenie, ako zbaviť dom neporiadku a nájsť životnú harmóniu Marie Kondo

Super knížka. Už dlouho se snažím přimět probrat doma věci, udělat takovou malou čistku a po přečtení téhle knihy k tomu mám i obrovskou chuť, tak hned v pondělí začnu a jsem zvědavá, jestli byt opravdu prokoukne ;)

02.01.2016 5 z 5