LuCc1211

Gabrielova trilogie Box 1-3Gabrielova trilogie Box 1-3S. Reynard

Momentálně dočítám třetí díl a můžu říct, že tato trilogie je opravdu povedená. :) Měla jsme strach, že to bude porno v knize, po zkušenosti s 50 odstíny. Kniha je čtivá. I když to jsou trochu silnější knihy, člověk je hltá tak, že mu stránky zpod pravé ruky mizí a naopak pod levou rychle přibývají. Člověk přímo hltá děj mezi Gabrielem a Julii. Tuto triologii vřele doporučuji. :)) je to odpočinková kniha. :)

Gabrielovo infernoGabrielovo infernoS. Reynard

Do celé trilogie jsem se pustila s tím, že nevím zda ji celou přelouskám. Po pravdě jsem knihu brala s velkým nadhledem. Jelikož jsem ji našla u nás v knihovně pod "erotický romány", tím pádem jsem čekala něco jako 50 odstínů. Měla jsme strach, že to bude zase po*no v knize. :D Ale kniha předčila mě očekávání. Sice je první díl trochu zdlouhavý, ale je čtivá. :) nebude mi vadit se k ní klidně vrátit :))

BábovkyBábovkyR. Třeštíková

Knihu jsem přečetla jedním dechem (za jeden den). Moc se mi líbilo, jak jednotlivé příběhy propleteny. Opravdu jedna z povedených knih. Určitě časem po knize znovu sáhnu. :))

VeselíVeselíR. Třeštíková

Po pravdě nevím kde začít. Od této autorky považuji tuto knihu zatím za jednu z těch slabších. Osobně nemůžu říci, že v knize nejsou pasáže u kterých se člověk opravdu zasměje a ano, čte se i rychle. Bohužel mě nesedla matka hlavní hrdinky. Některé scény jsou pro mě moc přitažené za vlasy. Člověk místo toho, aby se u těchto pasáží zasmál, spíše přemýšlí nad jejich absurditou. Po pravdě bych po této knize podruhé nesáhla. Za mě jednou a dost. :( Očekávala jsem od knihy více.

Řbitov zviřátekŘbitov zviřátekS. King

Má druhá kniha od Kinga a opravdu musím říci, že to je Pan Spisovatel v tomto žánru. Strašidelná atmosféra až do poslední stránky. Přečteno jedním dechem :)

Hadrový panákHadrový panákD. Cole

Přečteno jedním dechem :))

Komu straší ve věžiKomu straší ve věžiM. Rejfová

Přečteni jedním dechem. Místy jsem až brečela smíchy ???? Josefína a její sarkastické odpovědi nemají chybu. Všem vřele doporučuji. :))

Hodiny z kostíHodiny z kostíD. Mitchell

K této knize jsem se vracela asi na třikrát a nejednou jsem měla chuť knihu prostě a jednoduše jen zavřít a vrátit zpět do knihovny. Nemám ráda, když odcházím od nerozečtených knížek a tak jsem se po asi 3 měsících zařekla, že tuto knihu prostě dočtu. Nevím po pravdě co bych o ní napsala. V knize jsem se dost ztrácela v ději a postavách, do asi 3/4 knihy, pro mě děj byl absolutně nezáživný. Jediný pocit, kdy to vypadlo, že si kniha napraví reputaci, se po přečtení asi 50 stránek zase vytratil. Bylo to moje první setkání s tímto autorem a bohužel asi poslední. Uvidíme...

Nejbarevnější MexikoNejbarevnější Mexiko. Kamu (pseudonym)

Knihu mám doma od autogramiády, která se konala v Hradci Králové. Neskutečně energetická slečna. Kniha plná inspirace, barev a úžasného vaření. Pár receptů máme vyzkoušený. Za mě nepostradatelná kniha v mé knihovničce. A ten obal.. Prostě úžasný!

LoutkářLoutkářD. Cole

Přečtena jedním dechem :)

Pod kupolíPod kupolíS. King

Knihu jsme začala číst až po vydání seriálu. Seriál mi ukončily po druhé sérii a mě zajímalo jak kniha skončí. Četla jsme ji ve vlaku, ve škole snad úplně všude jsem hltala její děj. Za mě čtivá kniha. Jen je trochu tlustší :D

28.12.2018

Dívka v leduDívka v leduR. Bryndza

Moje první kniha od tohoto autora a mohu dodat, že mě zcela uchvátil. Jak tento styl nemusím, jeho louskám jedním dechem. Úžasná knížka s příběhem Eriky Fosterové. Kniha je hodně čtivá. :)

Temné hlubinyTemné hlubinyR. Bryndza

Kniha přečteno jak se říká jedním dechem. Velice poutavý příběh s nečekaným koncem. Úžasná knížka. Snad nejlepší knížka jeho série. :)

Nejbarevnější kuchařkaNejbarevnější kuchařkaK. Rundusová

Jedním slovem úžasná! Dostala jsem ji k narozeninám a všichni mi říkali "Na co kuchařku.. Ty s ní naděláš.." Po pravdě? Už mám uvařeno pár receptů a chystáme se na další. Knížka plná barev, vůně. Knížka, kterou si zamilujete už jen co ji vezmete do ruky! :)) Určitě doporučuji. Není to "jen" kuchařka.

30.07.2018

Bouřková sezónaBouřková sezónaA. Sapkowski

Andrzej Sapkowski opět nezkamal.

07.01.2016