LucaR8 LucaR8 komentáře u knih

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Od příběhu se nešlo odtrhnout. Byl napínavý a baví až do úplného konec. Opět jsem byla úplně mimo a mé pokusy odhalit vrahy, byly totálně mimo. Tak snad to vyjde v dalším díle

28.03.2021 5 z 5

Vlaštovka v bublině Vlaštovka v bublině Markéta Lukášková

Markéta je má oblíbená autorka. Zhruba do poloviny jsem se nemohla začíst, pak už to bylo na jeden zátah. Těším se na další díl

28.03.2021 4 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Určitě nejlepší kniha od autorky. Hezky a rychle se četla. Celkový dojem jen kazí až 'moc dobrý' konec a ty náhody byly také trochu moc - to už uvěřitelné nebylo, alespoň pro mě.

28.03.2021 3 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Jako klobouk dolů tohle celý napsat a hlavně to vymyslet. Neměla jsem ani ponětí, kdo knihu vůbec vypráví až teda k rozuzlení, co bych nevymyslela a nečekala ani náhodou. Pasáže s autismem bych úplně vynechala. Dobře se to četlo, to neříkám, ale tohle už ne.

20.09.2020 2 z 5

Spolubydlící Spolubydlící C. L. Pattison

Oddechová knížka odpoledne spíš než mrazivý triller. To nic nemění na tom, že se četla hezky a překvapila. Myslela jsem, že vím co čekat a ono ne. A co se týče "chyby" jména, nebyl to spíše jen záměr splést čtenáře a neprozradit zápletku?

20.09.2020 3 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Krátké kapitoly, svižné tempo s docela zajímavým rozuzlením.

20.09.2020 4 z 5

Osobní asistentka Osobní asistentka Renée Knight

Nechápu jak jsem to dokázala dočíst. Jedna velká nuda s nesympatickou, hloupou a naivní hlavní postavou, která si člověka ničím nepřipoutá. Už nikdy více

20.09.2020 2 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Příjemné a oddechové čtení

20.09.2020 4 z 5

Nájezdy synů Nájezdy synů Lasse Holm

Nenadchl tak jako první díl, ale pořád je to srdcovka. Už ba byl třetí :)

15.07.2020 4 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Na tuhle knihu jsem se opravdu těšila. Kříďák mě bavil, ale tohle?? Ze začátku se mi líbila podobnost s první knihou, zhruba od půlky jsem se vyloženě nutila knihu dočíst. Příběh s jámou a celé to pojetí není můj styl. Jsem z toho zklamaná, za mě teda určitě ne.

30.01.2020 2 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Ještě jsem od autorky nečetla knihu, co by mě zklamala. Příběh poutavý, čtivý a opět konec, který jsem nečekala (co se vraha týče)

30.01.2020 5 z 5

InTyMně InTyMně Markéta Lukášková

Pro mě zatím nejslabší kniha od Markéty. Bylo ale moc fajn si zavzpomínat na dětství a bezstarostnost, které naše děti bohužel nikdy nezažijí a to je moc velká škoda.

18.01.2020 3 z 5

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Na druhou knihu jsem se moc těšila. Zcela jiná než Losos. Příběh vás pohltí. Je opravdově vykreslen a popsán a hlavně je uvěřitelný. Každý se určitě v nějakém momentu knihy našel, tak jako já.

18.01.2020 5 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Mám chorobný strach ze smrti. I když je příběh zcela fiktivní, v tomto ohledu mi pomohl se na to dívat trochu jiným způsobem. Za to moc děkuji :)

18.01.2020 4 z 5

Zmrzlina s příchutí záměru Zmrzlina s příchutí záměru Olga Path Štiplová

Ani už nevím z jakého důvodu jsem se rozhodla knihu koupit i s autorčiným věnováním. Každopádně jsem se místy i zasmála a bylo to příjemné zpestření večera

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Nejprve jsem viděla film a zamilovala jsem se tak moc, že jsem prostě musela mít knihu. Miluju ten příběh. Nádherná, vtipná a originálně psaná kniha

Džungle rtěnek Džungle rtěnek Candace Bushnell

taková pohodová oddychovka

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Skvěle napsané, autorčin styl mi sedl neskutečně. Dlouho se mi nestalo, že bych nějaké knize obětovala spánek. Moc se těším na další případ Adama Fawleyho

15.01.2020 5 z 5

Tá predo mnou Tá predo mnou J. P. Delaney (p)

Napínavé, čtivé, nemohla jsem se odtrhnout.

Zrcadlo, zrcadlo Zrcadlo, zrcadlo Rowan Coleman

Knihu jsem koupila hlavně kvůli Caře. I když nejsem cílová skupina, docela se mi kniha líbila. Kdybych byla mladší určitě bych si ji užila víc a tolikrát neodkládala. Nejvíc mě mrzí, že jsem až v poslední čtvrtině knihy sama přišla na to, kdo to měl celé na svědomí