Lovebooks14 Lovebooks14 komentáře u knih

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Na poslední díl této série jsem čekala snad celou věčnost. Už jsem přemýšlela nad tím, že si ten konec napíšu asi sama. Když už se konečně objevil ve výloze tryskem jsem se rozběhla směr knihkupectví. Začala jsem o víkendu a o víkendu také skončila. Měla jsem pořád zavrtaný nos ve stránkách, jelikož jsem se nemohla za boha odtrhnout. Každá stránka mi brala dech. Alpaka jsem po dechu při každé bombastické události, která se najednou objevila někde, kde jsem to vůbec nečekala. Zvraty a všemožné komplikace byly naprosto oslnivé. Konec série jsem si představovala tak stokrát denně, ale, že to skončí takhle, to jsem opravdu nečekala. Bylo to krásné, většinou konce sérii nemám úplně ráda. Víte co další díl už nebude a i když mě to mrzí tak se mi konec líbil a jsem ráda jak to dopadlo. Jsem opravdu na 1000% a víc SPOKOJENÁ A UCHVÁCENÁ.

12.02.2020 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Tuto knihu jsem původně vůbec neměla v plánu koupit. Ale jsem vskutku ráda, že jsem to udělala. Vůbec jsem nevěděla, co od ní čekat a naprosto mne překvapila. Nečekala jsem, že jim bude tolik let, chápejte já většinou čtu knihy s postavami ve své věkové kategorii, ale vůbec mi to nevadilo, naopak to byla vítaná změna. Příběh jsem si moc užila, oblíbila jsem si většinu postav, především Kultiho a Sal. Ti byli opravdu skvostní. Četla jsem a četla a pořád jsem si říkala: “Kdy se mezi nimi konečně něco stane?!” Ale dočkala jsem se, sice až na konci, ale stálo to za to. A nejlepší ze všeho byl epilog. Opravdu se mi líbilo zjistit, co se stane za několik let. Opravdu vřele doporučuji.

20.08.2019 5 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Páni...to je snad to jediné, co mohu říci. A přesto říkám páni, tato kniha brala dech. Přečetla jsem každičké slovo a každou větu v této témeř 1000 stránkové knize za necelé tři dny. Prakticky jsem nedělala nic jiného. Připadala jsem si jako bych v tom světě byla taky. A ten konec. Bohové, ten byl tak neskutečný a přesto opravdový. Když jsem četla první díl opravdu jsem si nemyslela, že to skončí takhle. Kniha mi vzala dech. Miluji celou tuhle skvostnou sérii, kterà pro mne byla od začátku něčím víc než jen vymyšleným příběhem sepsaným v knize. Kupujte, pučujte, cokoliv, jen si tu knihu přečtěte a nechte se vtáhnout do nezapomenutelného děje.

05.08.2019 5 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Od přečtení posledního vydaného dílu Říše Bouří jsem umírala nedočkavostí, kdy vyjde další díl. Jakmile se kniha objevila ve výloze v knihkupectví hned jsem si ji koupila. Právě jsem jí dočetla,trvalo mi to tak den a půl. Kniha mě pohltila a zatáhla do děje, sice jsem byla naštvaná nebo spíš smutná, že díl nebyl o Aelin, ale přesto ji zbožňuji jako všechny knihy od Maasový. Ty poslední kapitoly byly nejlepší a ten konec s Aelin :'( . Už se nemůžu dočkat na poslední díl. Vím že bude hotový za hodně dlouho, ale já to přežiji ta kniha za to stojí.

25.05.2018 5 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Tato kniha se četla jedním dechem jako většina knih které si pečlivě vybírám. Tenhle díl byl úžasný, jak jinak by se to dalo říct. Už se nemůžu dočkat až vyjde další díl. Jsem celá na trní jak to dopadne❤

04.01.2018 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

❤ Skoro nemám slov. Tenhle díl je ten nejbáječnější ze všech i když skončil smutně. Na tom konci jsem se málem zbláznila, dokonce jsem u toho uronila slzičku. Ale věřím že jí Jeřáb najde. Byla jsem unešená z těch velkých zvratů a překvápek. Vždycky mě to dostane. Bylo to prostě úplně nejsuprovější. Lepší knížky jsem v životě nečetla.

07.12.2017

Eragon Eragon Christopher Paolini

Už jsem tuto super knihu dočetla hned další den mám na stole další díl. Tato kniha je vážně úžasná je to moje druhá nejoblíbenější kniha a také druhá nejlepší co jsem kdy četla. Opravdu si ji přečtěte nebudete litovat

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

ÚŽASNÝ !!!!!!
tento díl je opravdu ten nejlepší díl z celé série, zatím. No a Aelin opravdu se mi velmi líbí její povaha jako že KRÁLOVNY Terrasenu. Ale trochu jsem byla smutná jak se k ní Chaol choval zato jsem ale vážně ráda za Jeřába a Aelin je to tak suprový že jsou spolu❤. A ten konec ....no ten byl jedním slovem BÁJEČNÝ !!!!! Těším se na další díl doufám že bude brzy přeložen a v prodeji

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Opět nejlepší. Každým dílem se tato série zlepšuje je víc a víc napínavější. Bylo to opravdu nádherné nejdříve se s Jeřábem nenáviděli a teď to pouto, bylo to opravdu nepopsatelný zážitek.Já osobně si myslím že se s Aelin/Celaenou dají dohromady a začala jsem být veliký Jeřábův fanda

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Tohle je ještě suprovější než první díl! Bylo to napínavé a velmi jsem si ten děj užila. A byla jsem strašlivě ráda že se Celaena dala dohromady s Chaolem. Ale potom jsem byla smutná co se stalo s Nehemií. Úplně mi bušilo srdce jak Celaena šla zachránit Chaola a pak to všechno vybouchlo jejich vztah se rozprášil na kousíčky když Celaena doběhla a viděla Nehemii a potom ten útok na Chaola. Strašně mě to dostalo myslela jsem že mi pukne srdce. Celaena by ho vlastně zabila kdyby ji Dorian nezastavil. Bylo to smutné ale ten díl jsem si velmi užila a samozřejmě sem se už pustila do třetího dílu ❤

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Tato kniha,ó můj bože to je ta nejlepší kniha jakou sem kdy četla. Moc a moc se mi líbila povaha Cealeny a to milostné drama s Dorianem. Hned sem si zamilovala je všechny včetně Chaola no je to prostě nejlepší a nejzábavnější kniha co sem kdy četla. A jsem vděčná své sestře že mě na tuto knihu přivedla. Hned jsem se pustila do druhého dílu!❤