LostSurvivalist LostSurvivalist komentáře u knih

Důvody, proč zůstat naživu Důvody, proč zůstat naživu Matt Haig

Kniha osobni zkusenosti o depresi, uzkosti a panickych atakach. Vzhledem k tomu, ze jsem depresemi sama trpela a dodnes I uzkosti, do pribehu jsem se lehce vzila, coz bylo v nekterych momentech Velmi neprijemne, ale take povznasejici. Ackoli se nejedna o odbornou publikaci, Duvody, proc zustat na zivu povazuji za osvetovou a mel by si ji precist minimalne ten, ktery trpi stejnou ci podobnou diagnozou, lide kteri nekoho s psychickymi obtizemi znaji a urcite lide, kteri o depresi vi Jen to, ze je to “velky smutek”.

24.05.2020 4 z 5

Ďáblovo dílo Ďáblovo dílo Lotte Petri

Loudava dejova linka. Spousta postav, ktere jsou predstaveny jen povrchne. Zadny prekvapivy zvrat. V podstate bez napeti.

21.05.2020 1 z 5

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Výborná, ctiva, překvapující, pohlcující, vtipná kniha !

16.11.2019 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Jelikož za rok dosáhnu stářím první čtvrt století, už úplně nevyhledávám knížky z YA. Tahle mě ale k sobě přitáhla nejen názvem, ale i návrhem obálky. Sice jsem potřebovala tři pokusy, abych se do knihy začetla, ale jsem ráda, že jsem ji nezavrhla hned, jak mi bývá zvykem. Kniha není náročná na čtení, přesto se nad spousty věcmi v knize zamýslite. A to se mi na této knize líbí. Ačkoli se jedná o YA fantasy, příběh nás donutí se zamyslet nad vlastním životem a současnou situací ve světě.

15.11.2019 5 z 5

Ochránce Ochránce G.X. Todd

Prvnich 200 stran bylo ctivych, ale postupem zjišťujete, ze kniha nema vlastne zadny poradny pribeh, ktery by se nejakym zpusobem mohl vyvíjet. Zajimavy napad s “hlasy” postrádal poradne vysvětlení a celou dobu cteni mate pocit, ze se vlastne nic nedeje.

23.06.2019 2 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Dobře vypracovaná psychologie postav s překvapivými zvraty.

28.10.2018 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Jednoduche cteni, co se tyce stylu psani. Po strance obsahove, narocne, vystuhujici liceni domaciho nasili.

17.10.2018 4 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Nemohu rict, zda se mi to cetlo dobre ci spatne. Bylo to desive. Skutecne. Prekvapive.

14.10.2018 5 z 5