Lofda Lofda komentáře u knih

Neodolatelná Neodolatelná Melanie Harlow

V rámci žánru spíš průměr. Těšila jsem se na oživení, třeba díky holčičkám, ale ten roztomilý humor se tentokrát nedostavil, holkám jsem jejich hlášky vzhledem k věku úplně nevěřila a vlastně ani hlavní hrdinka mi taky tak úplně nesedla. Škoda..
Plusové body za obálku, v jednoduchosti je krása.

27.09.2023 3 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Hotovo, přečteno.. Upřímně, tento díl za předchozími asi trochu zaostává, ale jen o malinko. Vlastně jsem mile překvapená, jak jiné to zase bylo! Někdo psal, že děj byl zbytečně natahovaný, ale to bych neřekla, jen se toho prostě hodně událo a autorka nepoužila zajetý vzorec (rozuměj oťukávání, láska jak trám, problém, usmíření..). Tihle dva (+ Eddie) toho měli k řešení přece jen o trochu víc ;-) Koukala jsem, že autorka vydala ještě pokračování - dočkáme se ho i u nás?? Já budu doufat, že ano, protože knížky téhle autorky jsou pro mě sázkou na jistotu.

24.09.2023 5 z 5

Nové vyhlídky Nové vyhlídky Lilly Lucas

Povedená série - milé, romantické, odpočinkové, čtivé.. Po přečtení předchozího dílu jsem se podivovala, jak to všechno Annie v klidu (až nezvykle v klidu) přijala, celou tu situaci s Noahem a jeho novou přítelkyní. Ale ono se ukázalo, že Annie je taky jen člověk a že asi nelze jen tak bezbolestně zahodit dlouhodobý vztah. To se mi na čtení z Green Valley líbí, že jsou všichni takoví normální, byť tady tentokrát máme "nenormální" slavnou seriálovou hvězdu;-) Ti dva byli fajn, zábavní, vtipní. Prima čtení, až na ten useknutý konec, ale třeba se o Annie a Colovi dozvíme něco v dalším díle?? Doufám, že u nás vyjde brzy, rozhodně si ho ujít nenechám. Pokud se nemýlím, dozvíme se příště něco víc o Samovi.

20.09.2023 4 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Taková rychlá oddechovka na víkend. Ráda jsem se vrátila do Green Valley, jako bych jela po čase na návštěvu k přátelům. Elara byla zvláštní, nějak mi neseděl její věk. Někdy se chovala téměř jako dítě a jindy až příliš dospěle, trochu jsem si s její postavou nevěděla rady, zato Noah byl klaďas se vším všudy, vlastně syn reverenda, tak asi jo.. ;-) Babička, Rebecca, Ruthie i ostatní postavy do příběhu tak samozřejmě zapadly, vlastně i Annie, takže jsem ráda, že návštěvu v tomhle městečku ještě nemusím ukončit a rovnou přejdu na další díl. Těším se!
Jen mi asi bude chybět všechno to vyprávění o hvězdách, to bylo příjemným bonusem.

16.09.2023

Princezna a hráč Princezna a hráč Ilsa Madden-Mills

Zase dávám plný počet, v rámci žánru.. První díl mě bavil moc a nezklamal ani ten druhý. Možná až na konec, tak nějak mi celé rozuzlení už připadalo překombinované a přitažené za vlasy, ale jinak se mi příběh líbil, vlastně i celá jejich velká starostlivá "rodina". Přiznám se, že v jednu chvíli jsem se zasmála nahlas a v jednu chvíli jsem si i malinko pobrečela.. Takže za mě ano a rozhodně dám šanci i dalším autorčiným knihám.

13.09.2023 5 z 5

S láskou z Říma S láskou z Říma Jules Wake (p)

Mé hodnocení je tak půl na půl.. Milé, oddechové a v závěru se dokonce podařilo autorce hodit i celkem nečekanou bombu ;-). Ale jinak jsem tak trochu zklamaná kvůli popisu Říma, to byl tentokrát hlavní důvod, proč jsem si knížku půjčila. Protože se do Říma chystám, takové příběhy vyhledávám, abych se dozvěděla i něco navíc. Dost často z těchto příběhů získám tip i na nějaké méně známé zajímavé místo.. Koloseum, Španělské schody, Vatikán - to ale najdete v každém průvodci..
Asi je čas vrátit se k sérii Romantické útěky, tu si užívám víc.

12.09.2023 3 z 5

Neonoví bohové Neonoví bohové Katee Robert

Dávám plný počet, i když není možná úplně zasloužený?.. Ale ta poslední hvězdička je za povedenou obálku (ne každý román s podtitulem erotický musí mít nutně na obalu polonahého poloboha ;-)..) a hlavně za originální prostředí, kam autorka celý děj zasadila. Vytvořila jakýsi nový svět, chvílemi nevíte, zda jste ve starém Řecku nebo v dnešní Americe, a to se mi moc líbilo. Celá ta myšlenka Olympu a všech těch mýtických postav - originální a zábavné. Nad reálností děje tentokrát vůbec nepřemýšlím, hrátky těch dvou mimo ložnici taky nekomentuji (nemusím chápat úplně všechno ;-)..), ale jako celek mě to bavilo, a to hodně! A už se těším na příběh další ze sester, ujít si ho nenechám..

03.09.2023 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

To je, ku*va, jako holub??

To jako vážně??
Nebudu se opakovat, všichni už z předchozích komentářů víme, že tohle byla emocionální smršť. Vždyť to asi od CoHo čeká snad každý.. Ale přiznám se, že jsem nečekala, kolikrát mě autorka donutí k zamyšlení, jak se některé situace z dvou (či více) pohledů můžou jevit naprosto jinak. Jak snadné je člověka odsoudit, nenávidět, zatratit.. A jak to někdy může být pro ty "na druhé straně" zdrcující a vyčerpávající.. Tady autorka nádherně vystihla, že vlastně z toho svého pohledu měl každý právo cítit co cítil, ale někdy může opravdu pomoct se na věci podívat i z jiného úhlu, i když se to všechno na začátku zdálo přece tak jasné..

Děkuji za takové knihy, jsou mi pořád ponaučením!

28.08.2023 5 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

Co na to říct?? Tady najdete v podstatě jen dvě skupiny čtenářů (teda spíš čtenářek).. Buď nadšení nebo zklamání. Já nemůžu jinak, za mě jednoznačně JOOO! ;-) Po poslední letní romanťárně jsem si řekla, že chci zase číst něco víc reálného.. A sáhnu po knížce z mafiánského prostředí? Jako fakt? No ano, no a díky za to!! Takhle jsem se už dlouho nebavila, tihle dva si nezůstali vůbec nic dlužní :-) Bylo to vážně čtivé, vtipné a našlo se i pár překvapivých momentů.. Tentokrát, kdybych mohla, přihodím i hvězdičku navíc!

25.08.2023 5 z 5

Ronanovo srdce Ronanovo srdce Melanie Moreland

Pohádka se vším všudy.. Netvrdím, že příběhy od Melanie M. nemají své kouzlo, ale budu zase potřebovat pauzu, než po některé další knížce této autorky sáhnu. Všichni jsou tak báječní a dokonalí.. No, proto to asi čteme, jako odpočinkové čtení na dovolenou, proč ne, ale asi si teď potřebuji přečíst něco víc reálného ;-)

22.08.2023 3 z 5

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

Další z řady letních romantických oddychovek. Moc hezký příběh, i když já už podobných přečetla spoustu a tento ničím nevybočuje z řady.. To ale není nutně na škodu, přesně takové čtení jsem teď hledala. Pokud vyjdou i další díly série, ujít si je nenechám.

14.08.2023 4 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

Pohodové, romantické, trochu vtipné.. Asi určeno mladším čtenářkám, ale já jsem si to užila. Jedu teď na letní romantické vlně a přesně to tahle knížka splnila. Téma studentka a její bodyguard, zase trochu něco jiného..

09.08.2023 4 z 5

Princ Princ Devney Perry

3,5* zaokrouhluji nahoru, a to jen proto, že přimhouřím obě oči.. Celá tahle parta mě baví, ale zdá se mi, že postupně už dochází autorce dech. Příběh Luka a Scarlett byl hezký, ale tak nějak nic víc.. Nicméně přiznávám, že si autorka na konci opět dobře našlápla a pokud vyjde i příběh Lea a Cass, nejspíš neodolám a budu chtít vědět, jak to v tomhle malém městě kdesi v Montaně bylo dál ;-)

03.08.2023 4 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Krásné, pohodové, romantické, vtipné.. Příběh Ruby a Aarona byl pro mě o malinko hezčí, ale i tak, opět jsem si čtení moc užila. Líbí se mi ten pozvolný vývoj a vůbec mi nechybí, že se vše obešlo bez přehnaných dramat. A ještě ke všemu spoustu známých postav, celá ta Santosovic rodina, jo, bavilo mě to..

28.07.2023 4 z 5

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

Hotovo, dočteno.. Váhám nad hodnocením, nakonec dávám 4,5*, konec už se mi vlekl až moc. Slow burn bylo možná až moc slow ;-) Asi půjdu proti proudu, ale mě nejvíc bavily ty části, kde si dopisovali. Takže za epilog ta půlka hvězdičky navíc.
Od Zapaty jsem toho zatím moc nepřečetla, Kulti mezi mé oblíbené knížky nepatří a teď jsem po dlouhé době dala autorce zase šanci. A nelituji! A jelikož jsem pochopila, že Jasmine má svoji knížku a dějově je až po tomto příběhu, rovnou se do ní pustím :-) Snad se i okrajově dozvím, jak to s Ruronem bylo dál..

22.07.2023 4 z 5

Princezna Princezna Devney Perry

Je to trochu jiné než předchozí dva díly, ale kupodivu pořád dobré. Nechci říct lepší, ale pořád si za mě zaslouží knížka plný počet. Našla jsem novou oblíbenou autorku! ;-)

14.07.2023 5 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Ideální čtení na dovolenou.. Od Melanie asi zatím nejlepší knížka, možná sladké, ale ne přeslazené, prostě všeho tak akorát. Rozhodně mě to bavilo víc než pokračování příběhu Graciných rodičů. Ti se tu objevují také a ty slovní přestřelky mezi Richardem a Jaxsonem, ty mě bavily možná nejvíc. Ze série kolem "strýců" z BAM jsem toho moc nepřečetla, takže ve vedlejších postavách jsem se trochu ztrácela, ale navadí. Ronanův příběh si přečtu ráda.

10.07.2023 5 z 5

Láska a kerosin Láska a kerosin Winter Renshaw

První kniha od této autorky a za mě hned plný počet. Moc se mi líbilo, jak knihou prostupuje vyprávění příběhů, láska ke slovům, podle mého je to tak trochu kus autorky samotné - vyprávění o tom, jak se vypráví příběhy. V tom jsem našla kus originality.
Tahle knížka měla všechno, co od hezké romantiky čekám a i trochu něco navíc, takže v rámci žánru zasloužený plný počet a určitě dám šanci i dalším knihám od Winter R.

02.07.2023 5 z 5

Přiznání Přiznání Kristen Callihan

Já nevím, možná to tentokrát není na plný počet, ale já "zaokrouhlím" nahoru a těch 5** dám, protože.. Protože Brennu a Rye jsem si oblíbila už v minulých dílech a moc jsem se na jejich příběh těšila. A protože mě čtení zase pobavilo, rozesmálo i rozladilo.. Prostě vyvolali tihle dva (a celá parta v pozadí) nejednou spokojený úsměv na tváři, to mám na čtení ráda, jen si prostě užít příběh. Sérii jako celek rozhodně doporučuji, tihle dva by sice dostali nejspíš pomyslnou bronzovou, ale pořád medaili ;-)
Budou další díly? Prosím!

27.06.2023 5 z 5

Potopené lodě Potopené lodě Tami Fischer

Už nepatřím do věkové skupiny, které je především toto čtení určeno, ale ano, užila jsem si to i já :-) Když on ten Hollister byl prostě klaďas se vším všudy a Carla neřešila jen ty obyčejné studentské "starosti". Péče o dva bráchy, navíc když s jedním mlátí puberta.. Četlo se to dobře, i když chvilkama trochu naivní, ale ano, ráda se pustím do i do dalších dílů ;-)

23.06.2023 4 z 5