Lofda Lofda komentáře u knih

Rovnice lásky Rovnice lásky Christina Lauren

Knihy těchto autorek mě obvykle nezklamaly, takže asi jsem měla přílišná očekávání?? Já nevím, chybělo mi tentokrát to Něco.. Ve výsledku byla nejlepší babi s dědou a kamarádka Fizzy. Malá Juno samozřejmě taktéž, mám tyhle dětské postavy v romantických příbězích ráda, většinou je provází ty nejmilejší a nejvtipnější okamžiky. Ale na vyšší hodnocení je to prostě málo. Tak třeba příště ;-)

20.01.2024 2 z 5

Bude to dobrý rok Bude to dobrý rok Sue Mongredien

Tohle čtení mi na úvod roku vážně sedlo! Vyprávění ze života aneb pozor na to, co si přejeme a jaká předsevzetí si s příchodem Nového roku dáváme. Líbily se mi všechny postavy, to jaké si holky vytvořily přátelství, vše čím si společně i každá zvlášť prošly, i když konkrétně u Gemmy jsem si říkala, že nechybí moc a získá svatozář, ale vlastně jsem až záviděla, s jakým nadhledem a jakým způsobem dokázala věci (vy)řešit. Takže možná trochu pohádka (nechci spoilerovat, takže nebudu komentovat jednání její matky či manžela), ale v konečném důsledku krásná pohádka a ty já mám ráda. Dávám plný počet a rozhodně se poohlédnu po dalších autorčiných knihách.

14.01.2024 5 z 5

Jediná šance Jediná šance Kendall Ryan

Je mi líto, ale tohle..?? Asi jsem se namlsala u Elle Kennedy, tady to bylo jedno laciné klišé přes druhé a vlastně žádný příběh. Jak kdyby měla autorka v hlavě spoustu hezkých (rande na ledě) a třeba i vtipných (tampony) scén, ale neuměla je spojit do příběhu, jen přeskakovala dál a dál.. Pardon, mám tyhle pohádky ráda, ale v tomto případě jsem nevěřila ani trochu, že někdo takhle vůbec přemýšlí.. Další díly si nechám s čistým svědomím ujít, tahle jediná šance stačila.

07.01.2024 1 z 5

Jiskřivý idol Jiskřivý idol Katee Robert

Neumím říct, jestli se mi druhý díl líbil víc než první.. Každopádně hodnotím téměř plným počtem, tenhle zvláštní svět plný "bohů" z Olympu mě baví, a to hodně. Psyché a Eros byli možná i zajímavější než Persefona a Hades, i když v prvním díle byla zase asi o špetku lepší zápletka??.. Opět chválím povedenou obálku a budu se těšit na další díl.

04.01.2024 4 z 5

Nespoutaná Aljaška Nespoutaná Aljaška K. A. Tucker

Aaach! Tohle bylo nádherné čtení.. Od všeho trochu a všeho akorát. Jonah a Calla mě opravu bavili, tohle bylo skvělé HateToLoveStory!! Nejednou jsem si pobrečela (kupodivu mě rozbrečela nejvíc ta prvotní situace s malou Mabel, než se vše vyjasnilo, prožívala jsem s Callou to odcizení s tátou hrozně moc..), ale ještě víc jsem se pár situacím zasmála. Díky Google mapám jsem si procestovala i kus Aljašky, na YT jsem koukla na ukázku bush flying letadel, abych si vše lépe představila.. Tahle knížka měla prostě úplně všechno. A já se teď nemůžu dočkat, až vyjde pokračování!! Nejspíš si pak ještě tento díl přečtu podruhé, aby mi nic neuniklo a těším se na to už teď ;-)

28.12.2023 5 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Na začátku jsem se nemohla začíst, moc jsem Lině nerozuměla.. Pak se z Aarona vyklubal hotový Mr. Darcy a já si čtení neskutečně užívala, on byl prostě miláček.. Konec byl ale na můj vkus moc přeslazený, takže můj konečný verdikt zní ***1/2.. Vlastně povedená prvotina, uvidíme, zda se autorka bude posouvat, ráda si od ní zase časem něco přečtu.

23.12.2023 3 z 5

S miliardářem v síti S miliardářem v síti Max Monroe

Těžko v tomto žánru ještě přijít s něčím úplně novým, originálním.. Vlastně klasika, on šíleně bohatý šéf, ona krásná podřízená a.. Knížku jsem četla na dovolené, ideální odpočinkové čtení, pár vtipných pasáží se našlo, závěrečné drama možná zbytečné, ale jak říkám, těžko ještě vymyslet něco nového jiného.. Hodnotím půl na půl a pokud vyjdou i další díly série, ráda si přečtu i příběhy ostatních.

14.12.2023 3 z 5

Bludný kruh Bludný kruh Linda S. Howington

Knihy této autorky nezklamou. Tentokrát to bylo jiné, víc vtipné, i když chvilkama to byla už trošku parodie ;-) Vraha jsem skoro uhádla, při slovních přestřelkách těch dvou jsem se dobře bavila, takže za mě spokojenost.

04.12.2023 4 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Oblíbená autorka a krásná obálka nalákaly ke čtení, ale.. Páni, dlouho se mi nestalo, že by mi knížka takhle moc nesedla. Francesca byla nevyspělý hysterický paňár a Wolfe na mě dlouho působil jako pěkný de*il, pardon.. Děj překombinovaný, překvapení jedno jediné (ano, Sterlingová, to by mě nenapadlo), uvěřitelnost nula. A ten epilog č. 2? Uvedení do funkce, to to zabilo úplně. A to mám podobné PohádkyProVelkýHolky ráda..

29.11.2023 1 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Konečně přišel na řadu i tenhle playboy (proč pořád tihle týpci na obálkách? Spíš odradí než zaujmou..)..
Začátek mě bavil moc, mám prostě toulavý boty, létání mě baví a poznávat svět taky. Úplně nejvíc byla návštěva Ria ;-) Hned bych se tam vypravila..
Jenže pak to celé ztratilo šťávu a zdálo se mi to už nějak přeslazené, překombinované, nereálné.. Nemůžu říct, že by mě knížka zklamala, ale bohužel ani nijak nenadchla. Hodnotím půl na půl a časem si ráda od tohoto dua autorek zase něco přečtu ;-)

25.11.2023 3 z 5

Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

Autorka má trochu zvláštní styl psaní, u minulé (tehdy první knížky, co jsem od ní četla), mi to vadilo, ne úplně mi čtení sedlo, proto jsem dost dlouho váhala, než jsem sáhla po další knížce, i když hodnocení bývají vysoká.. A ejhle, tady to zafungovalo. Jak prvotně nafouklé ego čerstvě se rozvádějícího herce, tak poněkud netradiční jižanská kráska, maloměšťáci co neodpouští, láska k netradičnímu domácímu mazlíčkovi, což byl kohoutek.. Celá tahle směs fungovala, zasmála jsem se i zamyslela a byť to vlastně byla další pohádka pro velký holky, přimhouřím obě oči a dávám plný počet.

20.11.2023 5 z 5

Potkáme se v Praze Potkáme se v Praze Julie Caplin

Mám ráda Julii Caplin a její příběhy. Tohle byla opravdu jednohubka. Budu doufat, že je pravda, že z Prahy se dočkáme příběhu na celou knihu.. Pokud ano, ráda si ji přečtu.

13.11.2023 4 z 5

Zmetek Zmetek Elle Kennedy

Sakryš!! Rozečetla jsem sérii bez vidiny konce? Druhý díl ještě není přeložený a jak jsem se dočetla, ani v něm se nedozvíme, kdo za celou tou záhadou z loděnice stojí??.. Ach jo, do třetího dílu už zapomenu, co bylo v prvním ;-)
Úplně jiná Elle Kennedy, ale mě to bavilo. Mám ráda knihy z pohledu obou postav, tady je těch pohledů ještě víc a (ne)překvapivě to bylo ještě lepší. Fajn, jsem ráda, že tyhle zhýčkané týpky nemám nikde kolem sebe, ale v knížce mi vůbec navadí ;-) Navíc jako rodič jsem si zase říkala, že pro své děti jsem snad udělala víc než tihle boháči, svěřenecký fond (ne že bych na něj měla prostředky) asi opravdu není všechno..

13.11.2023 5 z 5

Království hříšných Království hříšných Kerri Maniscalco

Na čtení fantasy jsem možná už příliš stará? Oceňuji ten promyšlený svět, protknutý dávnými legendami ze Sicílie, ale pořád neumím uchopit, co ve mě kniha vyvolala. Vlastně celou dobu mi dělalo problém se začíst, přitom jsem byla zvědavá co bude dál, ale pak byly chvíle, kdy jsem chtěla odložit knížku nedočtenou.. Takže moje hodnocení je půl na půl a i když chci vědět, jak si Emilie povede dál přímo v království Hříšných, dám si chvíli přestávku, než se pustím do dalšího dílu..

07.11.2023 3 z 5

Sleduj mě Sleduj mě Stacey Kennedy

Ne že by mě to nebavilo, ale oproti předchozím dílům příběh tak trochu z rychlíku. Než jsem se stačila rozkoukat co se vlastně stalo, už bylo vše vyřešeno.. I tak hodnotím jako povedenou séri, byť je to jedna velká pohádka. Ale proč ne, proto takové knížky čteme, že?

29.10.2023 3 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Stacey Kennedy

Nemůžu si pomoct, tahle série mě prostě baví. Jak už bylo napsáno, asi zatím nejromantičtější díl. Kieran i Hazel byli takoví uvěřitelní, takže za mě skvělá oddechovka a hurá na další díl. Je to povedená parta, umí si ze sebe dělat srandu navzájem, což se pěkně čte ;-)

25.10.2023 4 z 5

Polibek v Římě Polibek v Římě Catherine Rider

Po knížce jsem sáhla z jediného důvodu, a to kvůli naší blížící se cestě do Říma. Chtěla jsem nasát trochu té Itálie.. A neskutečně mi celé to vyprávění sedlo. Všechno to jídlo, fotbal, památky.. Ta atmosféra příběhu byla přesně to, co jsem hledala a našla. První díl mě moc nenadchl a přiznám se, že by mi možná ani nedošlo, že svatba na kterou se Anna chystala, je právě svatbou dvou hlavních postav z prvního dílu série.. Ale nevadí, čtení jsem si opravdu užila a časem nejspíš sáhnu ještě po některém dalším "polibku". I když je čtení nejspíš určeno mladším, i já umím ocenit příjemnou pohodovou romantiku. Netřeba přemýšlet o reálnosti děje, stačí si jen užít odpočinkové čtení.

22.10.2023 5 z 5

Nelítostný princ Nelítostný princ Sophie Lark

Přečteno v podstatě na jeden zátah.. Nemám ráda obálky s polovysvlečenými chlápky, ale tentokrát bych ho čekala spíš než jahody. Jahody sice mají v příběhu svůj význam, ale evokují něžný a sladký příběh.. A ten nečekejte. Mafiánské prostředí a přitom ještě zábava. Pohádka pro velký holky se vším všudy, ale hodně provedená a já už se moc těším na další díly!! Dokonce jsem Aidě odpustila ten začátek, její divokost, za kterou platili i jiní. Doufám, že o téhle dvojce uslyšíme i v dalších dílech, bude to určitě ještě jízda ;-)

21.10.2023 5 z 5

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

Taková pohodová jednohubka na dva dny. Přesně to jsem potřebovala, spravit si chuť trochou sarkasmu a vtipu, autorka je jistota, i když Turbulenci (moji první knížku od ní) zatím ještě nic nepřekonalo.. Analogie se současnou britskou královskou rodinou je jasná, to bych si odpustila, za mě zkreslený a zjednodušený pohled (to jasné vymezení hodných a zlých), zrovna tak mě zklamal ten konec jak z rychlíku, ale jako celek ok, bavila jsem se, byť příběh asi ničím nevybočuje z řady..

19.10.2023 4 z 5

Tajemství v nás Tajemství v nás Anna Savas

Už dlouho se mi nestalo, že jsem přeskakovala stránky, protože se mi děj vlekl a chtěla jsem "to už mít za sebou".. Pořád jsem si říkala, že to dočtu, že se chytím.. No dočetla jsem, ale další díly už si nechám ujít. Je mi líto, ani krásná obálka (za tu hvězdička navíc) to bohužel nezachránila..

17.10.2023 2 z 5