LišákPlyšák LišákPlyšák komentáře u knih

Krásný vzhled Krásný vzhled Nina Blanchard

Knihu jsem našla v knižní budce a neměla jsem velká očekávání.Nakonec jsem byla mile překvapená.Zajímavé téma a docela napínavý děj .

01.04.2024 4 z 5

Zhoubná vášeň Zhoubná vášeň Judith Michael

Docela dobrý příběh,ale nesedl mi styl psaní,moc okecávání.Zkrátila bych to o půlku , vynechala zbytečné kecy a byla by to super kniha.

02.02.2024 3 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Stephenie Meyer

Původní sérii jsem četla ,když mi bylo po 20 a moc se mi líbila.Těď je mi po 40 a už jsem na to asi moc stará . Celkem mě bavila 1. půlka a zbytek mě spíš nudil . Dočetla jsem to s vypětím posledních sil a knihu pošlu dál .A mimochodem , na knihu ,která stojí přes 500 kč ,je tam na můj vkus až moc tiskových chyb a kdybych jí nesehnala za 100 kč ve slevě jako poškozenou , tak bych byla asi pěkně naštvaná .

17.08.2022 2 z 5

Maturitní srazy radši ne! Maturitní srazy radši ne! Miroslava Besserová

Nějak mne to neoslovilo , ani styl psaní ani příběhy. Kdybych to nepotřebovala do výzvy , tak bych skončila u 2. povídky.

30.04.2021 3 z 5

Stále v tvém stínu Stále v tvém stínu Nora Roberts

Souhlasím s lifeoptimist , konec odfláknutý , jinak super

23.02.2021 4 z 5

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Dočetla jsem jenom proto ,že jsem chtěla vědět ,jak to dopadne a nemám ráda nedodělané věci,ale bylo to utrpení.Hlavně díky tiskovým chybám a ve 4.díle také díky nespisovné češtině,která mi v psané formě strašně vadí a tady byla obzvlášť jako pěst na oko,protože v předchozích dílech nebyla.

31.03.2020 2 z 5

Adina Mandlová Fámy a skutečnost Adina Mandlová Fámy a skutečnost Arnošt Tabášek

Neseděl mi autorův styl,stále opakování již řečeného,přeskakování dopředu a zase zpět.

18.02.2020 3 z 5

Psáno v kóji Psáno v kóji Zuzana Maléřová

Typický humor dua Kaiser-Lábus .Zábavná knížečka.

25.03.2018 5 z 5

Sto roků samoty Sto roků samoty Gabriel García Márquez

Kniha ve mě zanechala negativní pocit. Je sice čtivě napsaná ,ale na můj vkus příliš kouzel a náhod.

25.03.2018 2 z 5

Konkubína ze Šanghaje Konkubína ze Šanghaje Hong Ying

Kniha mne vysloveně zklamala.Neseděl mi styl,kterým je kniha napsaná.Vadilo mi,jak spisovatelka nesouvisle přeskakuje z děje do děje a nejhorší bylo ukončení knihy slovy "všichni v Šanghaji ví jak to skončilo".Já bohužel žiju v Čechách a fakt mne naštvalo,že čtu 400 stran něčeho co nemá konec.

27.12.2017 2 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Kniha je nádherně ilustrovaná , ale není to můj šálek kávy. Sama od sebe bych ji určitě do ruky nevzala , přečetla jsem ji jenom proto ,že jsem ji potřebovala do Knižní výzvy. Některé fejetony byly až moc pocitové a vůbec jsem nepobrala , co tím Aňa chtěla říct .

20.03.2016 3 z 5

Sputnik, má láska Sputnik, má láska Haruki Murakami

Podle ostatních komentářů jsem zjistila , že jsem buď měla zvolit jinou knihu pro první setkání s tímto autorem a nebo to prostě není pro mne . Každopádně z toho mám dojem , že se do ničeho dalšího asi pouštět nechci . Uvidíme .

19.02.2016 2 z 5

120 dnů Sodomy 120 dnů Sodomy Donatien Alphonse François de Sade

Přečetla jsem celé , protože nerada odcházím od rozdělané práce a byla jsem i zvědavá(to přiznávám bez mučení) , ale nijak mne to neoslovilo . Nejsem žádný puritán , ale pojídání exkrementů mi přijde opravdu hodně nenormální a nechutné.

28.01.2016 2 z 5

Továrna na Absolutno Továrna na Absolutno Karel Čapek

Čapka mám ráda , ale tohle se mi nečetlo nejlíp . Občas jsem se přistihla , že čtu mechanicky a pořádně nevnímám obsah , ale myšlenka je až strašidelně aktuální takže 4 hvězdy .

27.01.2016 4 z 5

Rozhodně strašná a nebezpečná doba , v režimu , kde jednotlivec nemá v podstatě žádnou cenu a život dokáže zachránit naprosto absurdní čin , který člověk udělá z náhlého popudu .

23.01.2016 5 z 5

Tchaj-pan Tchaj-pan James Clavell

Naprosto úžasná kniha s naprosto neobvyklým koncem , což nebývá úplně zvykem.

16.01.2016 5 z 5

Kniha se čte dobře , bohužel mi až moc připomínala Forresta Gumpa , proto pouze 3 hvězdy.

16.01.2016 3 z 5

Život jde dál Život jde dál Boris Vasiljev

Četla jsem před lety , ale dodnes ve mně zanechala silný dojem obzvláště povídka A zbylo jen ticho . Bylo zdařile zfilmováno pod názvem ... a jitra jsou zde tichá , ale kniha je i přesto mnohem lepší.

10.01.2016 5 z 5