LilluLong LilluLong komentáře u knih

Promlčené polibky Promlčené polibky Cynthia St. Aubin

Pekné romantické, oddychové,škoda že je bez epilogu,u mňa tým stráca jednu hviezdičku,takže 4*

19.08.2023 4 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Celá séria je skvele napísané a príbehy vedia zaujať či už humorom,erotikou,romantikou a kde tu vás donúti sa hlbšie zamyslieť nad charakterom hlavných hrdinov.Za mňa aj táto posledná časť zo série má 5*

17.08.2023 5 z 5

Nová guvernantka Nová guvernantka Eliza Redgold

Príbeh aj zaujal,len sa to čítalo ťažko pre zdĺhavé nič nehovoriace pasáže,kde autorka sa snažila psychologicky priblížiť úvahy hlavných hrdinov.Za ma má 3,5*

13.08.2023 3 z 5

Pro vévodu nevhodná Pro vévodu nevhodná Louise Allen

Som disciplinova čitateľka ,tak som sa premohla a dočítala do konca,.Žiadny veľký príbeh ale nakoľko je dosť slušne napísané tak u mňa má táto HQ 3*

12.08.2023 3 z 5

Hraběcí schovanka Hraběcí schovanka Sophia James

Kvalitne napísaný román,ako sa očakáva od HQ je tu samozrejme romantika ale aj trošku napätia a nakoniec skvelý epilóg.U mňa je to za 5*

03.08.2023 5 z 5

Bouřlivé manželství Bouřlivé manželství Michelle Smart

Klasická HQ,pekne napísané i keď malo strhujucich scén,za mňa 4*

20.07.2023 4 z 5

Siciliánův polibek Siciliánův polibek Kim Lawrence

Tri hviezdičky dávam za anotaciu a epilóg ,to medzitým bola pre mňa strata času :)

05.07.2023 3 z 5

Koruna osudu Koruna osudu Amo Jones

Hovorí sa že muži sú z Marsu a ženy z Venuse,a odkiaľ je Amo?z planéty kde ruka v ruke ide spolu genialita so šialenstvom ? Autorke niektoré myšlienkové pochody sa vynikali procesu deja,čo má ani neprekvapilo,za mňa má 3,5*

21.05.2023 3 z 5

Jeden rok a jedna noc Jeden rok a jedna noc Abby Green

Asi skazim štatistiku,ale u mňa je táto HQ za 3*

17.05.2023 3 z 5

Konkurz na štěstí Konkurz na štěstí Lucy Monroe

HQ si stouto autorkou štýlom písania a príbehmy pripisuje plusové body,za mňa 5*

17.05.2023 5 z 5

Princ z písečných dun Princ z písečných dun Carol Marinelli

Autorka zvláštne a neklasicky opisuje celý sejkovsky príbeh, co u mňa vyvolalo nevôľu,napriek tomu u mňa má za 3*

28.04.2023 3 z 5

Popelčina kouzla Popelčina kouzla Millie Adams

Dočítala som i keď som stránky preskakovala,za mňa 2*

21.04.2023 2 z 5

Řecké magnólie Řecké magnólie Lucy Monroe

Ja k tejto HQ nemám žiadnu negatívnu pripomienku,často nehodnotím Max hviezdičkami ,ale tato je u mňa 5*

30.03.2023 5 z 5

Stalo se v Miami Stalo se v Miami Nadine Gonzalez

Ešte aj komentár sa mi píše ťažko,verím,že celé dielo mohlo mať väčšie grády s takýmto príbehom,ale zdalo sa mi ,že to bolo odflaknute i keď s epilogom mohla autorka čo to vylepšiť. Za mňa má 2,5*

30.03.2023 3 z 5

Pokušení v Barceloně Pokušení v Barceloně Clare Connelly

Pekne napísaný príbeh,páčilo sa mi,za mňa autorka získala 4*

29.03.2023 4 z 5

Setkání s trosečníkem Setkání s trosečníkem Annie West

Tak do vyše polovici knihy by som hodnotila tak len na 2,5* a druhá polovica prešla do vyššieho levelu na cca 3,5*,ale s epilogom u mňa získala autorka 4* .

27.03.2023 4 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Nepamätám sa, ze by som hoci len raz tvrdila , ze film je lepší nez kniha ,, az teraz , príbeh super, u mna za 4*

03.02.2023 4 z 5

Provdám se za tebe! Provdám se za tebe! Clare Connelly

mám rada knihy s epilogom,ale pri tejto za epilóg by som nedala ani jedinú hviezdičku ,avsak za príbeh a štýl písania má autorka u mňa 4*

26.01.2023 4 z 5

Dědic Jeho Veličenstva Dědic Jeho Veličenstva Lucy Monroe

Žiadny veľký príbeh,slabší ako prvy diel,ale čítalo sa to dobre,taký slaďák,za mňa 4*

25.01.2023 4 z 5

Lord se špatnou pověstí Lord se špatnou pověstí Bethany Bennett

Áno,bolo to aj romantické aj z môjho obľúbeného obdobia a predsa som sa nevedela odhodlať ohodnotiť s vyšším počtom nez s 3*

12.12.2022 3 z 5