LilianaFalcon LilianaFalcon komentáře u knih

Z popela Z popela Aly Martinez

Musím říct, že jsem trochu zklamaná. Doufala jsem, že autorka přijde s nějakou jinou zápletkou a rozuzlením. Takhle mám pocit, že jsem tu knížku četla už několikrát.

14.03.2024 3 z 5

Sladké pokušení Sladké pokušení Cora Reilly

Musím říct, že tahle knížka mě vážně bavila.
Bylo zajímavé sledovat, jak si k sobě najdou cestu. A děti příběhu daly taky trochu jiný rozměr. Takže za mě spokojenost :-) Příjemná oddechovka.

PS: A výtka nevýtka. Proč ta holka na obálce nemá ofinu? :D

07.01.2024 5 z 5

366 pohádek na dobrou noc 366 pohádek na dobrou noc kolektiv autorů

Jak dítě jsem tuhle knížku milovala, teď z ní čtu klukům před spaním.
Některé pohádky jsou tedy na můj vkus až moc stručné, ale nevadí klidně jich pak přečteme víc najednou :-D
A některé ty ilustrace jsou přenádherné.

03.01.2024 5 z 5

Zmetek Zmetek Elle Kennedy

Normálně tyhle příběhy, kde je hromada postav a úhlů pohledu nemusím, ale tady mi to vůbec nevadilo. Vzhledem k negativním recenzím, co jsem potkávala, jsem se dost bála, co mě čeká,...
Hvězdičku ubírám, protože si nedovedu představit, že by všichni mávli rukou nad tím, jak jim hlavní hrdina narušuje soukromí... To bylo totálně přes čáru.
Ve výsledku jsem ovšem byla mile překvapená a už teď jsem zvědavá na další díl.

13.12.2023 4 z 5

Nelítostný princ Nelítostný princ Sophie Lark

Kvůli všem těm rozporuplným recenzím jsem do knížky šla s rezervou a velkými obavami, ale zbytečně. Bavila jsem se od samého začátku. Pointa obálky je skvělá :D
Jedná se o oddechovou knížku, nehledejte v ní žádná moudra a poselství. Hlavní hrdinka se chová jako spratek, ale netají se tím, za což u mě získala kladné body.
Hate to love linka se mi tady fakt líbila. Ale co je důležité, knížka mě vytrhla ze čtecí krize... Takže za mě plný počet a fakt se těším na pokračování.

28.11.2023 5 z 5

Recept na lásku Recept na lásku Jarrett Melendez

To bylo tak rozkošné a trhlé :-D

30.10.2023 4 z 5

Zrádci krve Zrádci krve Lynette Noni

Tomu říkám závěr série! Od knížky jsem se nemohla odtrhnout.

10.10.2023 5 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

První část mě neskutečně bavila, svižné, vtipné, celkově zajímavé, v podstatě jsem se od knihy nedokázala odtrhnout.
Jenže druhá část už postrádala náboj, dost se mi vlekla a neseděly mi ani ty zvraty. Čili mám takové rozporuplné pocity a viděla bych to tak na 3,5 *

03.09.2023 4 z 5

Sladká jako hřích Sladká jako hřích Shannon Drake (p)

Taková telenovela, ale komu to jednou za čas nevadí, myslím, že by měl být spokojený.

30.07.2023 4 z 5

Něco takového už jsem dlouho hledala, vše je tu jednoduše vysvětlené, ale ne se všemi tvrzeními souhlasím.

09.07.2023 3 z 5

Urozená kapsářka Urozená kapsářka Cathy Maxwell

A já si tak přála happy end pro vévodu.

09.07.2023 3 z 5

Transcendence Transcendence Jewel E. Ann

Tak tady jsme na pokračování opravdu hodně zvědavá, je to pro mě opravdu hodně zajímavá paranormální romance. Závěr jsem tak nějak očekávala, o to víc se těším na rozuzlení druhého dílu.

11.05.2023 5 z 5

Jak si najít zámožného manžela snadno a rychle Jak si najít zámožného manžela snadno a rychle Sophie Irwin

Námět se mi vážně líbil, ale bez přeskakování bych se knihou neprokousala.
Závěr pak působil, jako by ho napsal někdo jiný. Protože byl svižný a nápaditý i přes to, že všichni věděli (doufali) jak to dopadne.

07.05.2023 3 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Jedna z nejlepších knížek, co jsem poslední dobou četla. Tenhle typ nabručených hlavních hrdinů je jeden z mých nejoblíbenějších.
I když musím říct, že na můj v kus tam toho lhaní a předstírání bylo ke konci už moc.

13.04.2023 5 z 5

Ve jménu cti Ve jménu cti Makiia Lucier

Naprosto skvěle napsané. Povedená detektivní zápletka, sympatický hlavní hrdina, trocha té romantiky a špetka duchařiny. Vážně doufám, že budou další díly, protože těch příběhů, co by se ještě okolo Case a Leny mohlo odehrát, tuším spoustu.

12.03.2023 5 z 5

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Četlo se to úplně samo a svým způsobem byl pro mě hlavní hrdina nečekaný. Tak nějak jsem u Shen zvyklá, že hlavní hrdina je totální hajzl nad všechny hajzly, ale vždyť on byl tentokrát v podstatě dobrák, co se mstil skrz zákonný soudní proces.

09.03.2023 4 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Lynette Noni

Ttrochu mě štvalo, že se autorka nemohla vyhnout žánrovým stereotypům, taky ta Kivina rozpolcenost mě štvala... Jenže ono se to četlo úplně samo a nemohla jsem se od knihy odtrhnout.
A pak přišly zvraty na konci! Pecka. Musela jsem si hned koupit poslední díl v angličtině :D

27.02.2023 4 z 5

Rod nebes a dechu Rod nebes a dechu Sarah J. Maas

Předchozí díl se mi líbil o chlup víc. Tentokrát to na jednu stranu bylo všechno neuvěřitelně zamotané a na druhou stranu vlastně předvídatelné.
A ten konec?! Pecka :-D Krásně to všechno Maas propletla.

22.01.2023 5 z 5

Ten první Ten první Roni Loren

Moc povedená knížka, i když mě některé pasáže tolik nebavily a ten konec s Finnovou prací mě trochu zklamal.
Strašně bych si chtěla přečíst příběh Rebeccy.

22.01.2023 4 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Není to pro mě TOP knížka série, ale rozhodně byla povedená :-)
Hlavně ve mě probudila vánoční atmosféru :-)

25.11.2022 5 z 5