LibraryGirl LibraryGirl komentáře u knih

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Bohužel pro mě trošku zklamání. Byl to nejsmutnější díl z celé série. Reece byl fakt dobrej, jako dalšího člena Rajcovní roty ho beru. Roxy mi něčím prostě vadila, ale v díle Zůstaň se mnou se mi líbila. Velké očekávání, které se nenaplnilo. Ten příběh s Charliem byl fakt depresivní. Taky jsem čekala, že tam bude rozhovor Roxy s Henrym, protože to si Charlie rozhodně zasloužil, a taky aby si to už konečně vyříkali mezi sebou. Reece byl extra kladný polda, ale na ostatní díly to nestačilo. Jedna hvězda musí jít dolů. Jsem zvědavá, jestli vydají další díly série. Příběh Nicka a Stefanie by mě zajímal.

23.10.2015 4 z 5

Samec Samec Alice Clayton

Nechci hodnotit tak příkře, jak jsem tu četla od jiných čtenářek, ale tohle bylo trošku zklamání. Velké plus je za postavy, hlavně za Lucase, ten byl fakt super a pak Chloe, ta byla taky dobrá. Ale od půlky příběhu jsem měla pocit, že Alice trošku tápala, kam své postavy poslat. Co všechno jim naloží do cesty. Konec už tak sešila dohromady z těch kousků, co si připravila. I tak je to příjemné odpočinkové čtení, ale chybělo mi "simonovské" jiskření mezi Lucasem a Chloe. Ani tam nebylo takové hašteření jako mezi Clarkem a Viv, kteří se snažili začít jako přátelé.

16.10.2015 4 z 5

Vražedná vášeň Vražedná vášeň Markéta Harasimová

Tohle bylo fakt pěkné:-) Detektivka s kapkou romantiky. Hezky vykreslené postavy, žádná brzda v ději. Mně to docela utíkalo. Ta obálka je fakt jak přes kopírák, ale příběhu to vůbec neubírá. Byla to moje první kniha autorky, ale kouknu se ještě po nějakých.

21.09.2015 5 z 5

Bílá princezna Bílá princezna Oldřiška Ciprová

Bylo to moc pěkné, ale na mě moc krátké. Ale zas to rychle utíká, autorka se nezaměřuje na rozsáhlé dějové popisy, jde rovnou k věci. Hezká romantika z českého středověku. Doporučuji.

14.09.2015 4 z 5

Princezna Veronská Princezna Veronská Oldřiška Ciprová

Mně se kniha moc líbila. Je to historická romantika z raného českého středověku. Trochu fakta a hodně beletrie. Příběh mi pěkně vyplnil volné odpoledne, takže za mě pět hvězd:-D

11.09.2015 5 z 5

Městečko Virgin River Městečko Virgin River Robyn Carr

Jestli jste měli těžký den v práci a chcete si chvilku oddechnout, tak Městečko Virgin River je to pravé. Klidná americká romantika, která je okořeněná špetkou napětí a velkou porcí lásky. Příjemné a sympatické postavy a jeden velký morous. Doporučuji!

30.08.2015 4 z 5

Princ Princ Sylvain Reynard

Z Prince se toho moc nedozvíme. Je to opravdu jen malá lávka k Temné Raven.
Myslím, že to autor vydal jen, aby nalákal na další sérii. Klidně by tuto novelku mohl přidat do knihy Temná Raven, ale i tak pěkné. Aspoň jsme s Williamem delší dobu:-) :-) ;-) ;-)

25.08.2015 4 z 5

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

Gabriela miluji. Na toho nedám dopustit, ale do téhle knihy jsem se nemohla prostě ze začátku vůbec začíst, ale od půlky mě to chytlo, že už chci další díl:-) :-) :-) Opět se mi líbilo, jak je do příběhu zapojena Itálie, období renesance, mytologie a umění. Nemůžu si pomoci, ale tuhle stránku má autor opravdu dobře nastudovanou. William a Raven bude dobrá dvojka;-) A jsem velmi potěšena, že se tu opět objevil Gabriel a Julianne. Autor je nenásilně vetknul do příběhu, prostě nádhera! Bonusové scény na konci knihy velmi vítám:-) :-) Četla jsem, že se české nakladatelství bude snažit vydat další díl skoro současně se zahraničním vydáním, tak uvidíme ;-)

25.08.2015 5 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Pro mě pěkná, milá a oddechová knížka. Užila jsem si hezký den se sympatickými postavami. Kate byla prostě správná holka a Slade, no než mu to došlo... První půlka příběhu trošku drhla, kdyby autorka ubrala omáčku kolem, tak by měl příběh větší spád a jiskru. Moc se mi líbilo, že se i v tomto díle objevila rodina z Manželské série. Doporučuji:-)
Zajímalo by mě, jaké tajemství bude mít Kennedy... Ale hodně se těším na Wolfeho, ale o něm by měl být až třetí díl :-(

22.08.2015 5 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Romantický hrdina Jake, který si jde za hlasem svého srdce, místo aby chvíli použil hlavu a poslouchal, co mu ostatní říkají. Nádherný příběh a Hugh Jackman bude skvělý Jake. Musím říci, že jsem se při této knize i smála, ačkoli tam vlastně žádný veliký humor není, ale hlavní hrdina má ironický pohled, ale v jádru je to snílek. Prostě hrdina, kterému jsem pevně držela palce. Natalie přece musí někde být. Byla to složitá cesta, ale odložit tuhle knihu - tak to ani náhodou! Nedala jsem ji z ruky, dokud jsem se všechno nedozvěděla. Byla to moje první kniha od Cobena a už se těším na ostatní:-)

07.08.2015 5 z 5

Nenasytná Nenasytná Sylvia Day

Tak teď fakt nevím, jak mám hodnotit. Tenhle díl je taková analýza. Podle mě se tam vytratilo to kouzlo, které dělalo knihu knihou. Ten příběh se tady zastavil na jednom místě a nic převratného se tu nestalo. S. Dayová tu vaří prostě z vody. Něco důležitého se stane až skoro na konci. Jsem trošku naštvaná, ale zase se mi nechce dát jen tři hvězdy, protože příběh Gideona a Evy je krásný. Jen tahle část se moc nepovedla. Ztratila se z příběhu jiskra. Ale zas je to určité zastavení, Gideon a Eva si musí promyslet, jak bude jejich život pokračovat. Trošku mi bylo líto Gideona, všechno si bere na svá bedra a nic nenechá na Evě. S běžnými věcmi, co přináší jeho život, se jí nesvěří. O ten konec si prostě koledoval, ač ho mám ráda. Velké plus dávám za střídání vypravěče. To je oproti předchozím dílům osvěžení. Takže velmi vratké čtyři hvězdy. A se smíšenými pocity se teším na poslední díl.

28.05.2015 4 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Romantika lehce okořeněná detektivní zápletkou:-) Jednoduchý příběh, ale zabaví vás na celý den. Prostě se nemůžete odtrhnout, dokud neskončíte na poslední stránce. Tahle série je prostě fakt povedená. Kdo by prostě nemiloval Rajcovní rotu:-D Ale kdybych měla tu moc a mohla volit prezidenta této krásné party, vyhrál by u mě Jase. Jako jeho poradce by mohl být Jax a pak Cam. Pro mě je zatím nejlepší díl Buď se mnou. Jase a Tess prostě vedou a pak hned Zůstaň se mnou. Uvidíme, co všechno se stane v dalších dílech:-)
A všimli jste si malého detailu... Kdo četl Jako led už asi ví...:-D

17.05.2015 5 z 5

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Trošku vtipu a hodně sexu:-) Příběh mě bavil a líbil se mi. Kdybych to četla ještě před Nabíječem, tak bych dala plný počet, ale bohužel už mám Nabíječe za sebou a ten byl trošku lepší. Chemie mezi Grace a Jackem prostě byla:-) Za mě poctivé čtyři hvězdy.

17.05.2015 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Knížka mě moc potěšila :-) Vtipná, ale nepopadala jsem se za břicho. Byla malinko dojemná, ale neplakala jsem. Hodně sarkastická. Je to příběh ze současnosti. Někdy až moc reálný. Autor na to jde naostro, žádné květnaté řeči kolem. Každá postava byla jiná. A konec byl dobrý, prostě mi sednul. Více takových knih, prosím :-)
Moje nejoblíbenější postava z knihy byl Prvok a pak Tečka. Příběh by se mi líbil i jak film nebo několikadílný seriál do televize. Během čtení jsem už viděla, které české herce bych vybrala:-) Zvažte to, pane spisovateli!:-) :-)

05.05.2015 4 z 5

Nekonečná noc Nekonečná noc Agatha Christie

Mně se příběh moc líbil. Všechno pěkně bublá pod pokličkou:-) Navíc vyprávěné mužem, který to všechno zažil. Jako když potkáte člověka v kavárně, který si přisedne k vašemu stolu a začne vyprávět, co se mu stalo zajímavého. Aspoň na mě to tak působilo.

V mém konci je můj počátek...

01.05.2015 5 z 5

Černý led Černý led Becca Fitzpatrick

Tato kniha je pro mě určité zklamání. Hrdinka se celou dobu zabývá svým vztahem k bývalému příteli. To její putování sněhem a tmou v horách jsem vnímala spíše jako druhořadé. Zajímal mě spíš vztah Masona a Britt, ale o něm jsem se vlastně nedozvěděla nic. Autorka se taky mohla víc zaměřit na život Britt a Masona po tom únosu. Jak se k sobě chovali, když už pominulo nebezpečí a oni jsou zpět v normálním životě. Možná, že bych dala hvězdu navíc, kdyby tam byl lepší epilog. Prostě průměr. :-\

19.04.2015 3 z 5

Možná přijde i kominík Možná přijde i kominík Táňa Kubátová

Jednoduchý příběh. Romantická oddechovka a humor navíc. Bavila jsem se:-)

07.04.2015 5 z 5

Láska není slepá Láska není slepá Barbara Cartland

Něžná romantika na několika stránkách. Trošku děje, kapku dobrodružství. Na zabavení na dvě hodinky ideální. Bavila mě.

10.03.2015 4 z 5

Muž jenom pro mě Muž jenom pro mě Johanna Lindsey

Pohádka pro velké holky:-) Ale líbila se mi:-)

25.02.2015 5 z 5

Podlehni Podlehni Maya Banks

O malinko lepší než první díl, ale jinak žádná výhra. Už se těším, až budu mít celou sérii za sebou. Bez dechu je tak pěkná série, ale tohle je nuda a nuda. Škoda.

01.02.2015 3 z 5