Library&me Library&me komentáře u knih

Továrna na smrt Továrna na smrt Erich Kulka

Tak málo hodnocení? Tak málo v přečtených? Tato kniha by měla být v povinné literatuře pro dospělé. Jak nabádají i autoři, po přečtení nezakládejte zpět do knihoven, ale nechte kolovat. Doporučuji přečíst i knihy jako např.: Chudí v Lodži, Pět komínů, Sonderbehandlung neboli zvláštní zacházení. Též knihy se silným zážitkem z období holokaustu. :(
A pokračování této knihy: Noc a mlha.

28.01.2020 5 z 5

Jak se vraždí v Čechách Jak se vraždí v Čechách Luboš Xaver Veselý

Velmi zajímavý pohled očima vraha... Přímé rozhovory na jasné téma.. Stojí na přečtení,..

20.12.2013 5 z 5

Čistý Čistý Andrew Miller

Takové laskavé čtení,. Žádné velké zvraty, ale ani nuda,.. Příběh jednoho "inženýra - architekta" v jedné z etap jeho života při likvidaci hřbitova v malé části Francie,..Kniha neurazí, ale nic pro mě,.. Čekala jsem větší zvraty v ději,..

20.12.2013 3 z 5

Bílý kůň Bílý kůň Alex Adams

Kniha super, škoda, že druhý díl nevyjde,.. Jak jsem se někde dočetla, autorka nebyla schopna další díl napsat a vydavatel s ní prý již ztratil trpělivost..:o( Takže očekávaný druhý díl Rudý kůň, který měl vyjít na podzim 2013, bude zřejmě bůhví kdy, jestli vůbec.,.

30.11.2013 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Ačkoliv nejsem čtenář zamilovaných knih, tato mě opravdu dostala,.. :o) Příběh jsem viděla jak na filmovém plátně a přečetla jsem téměř za jeden den,..:o) Určitě všem doporučuji, protože tento "zamilovaný" román je úplně jiný, než jakýkoliv další. Vtipný, plný zvratů.. :o)

01.09.2013 5 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Velmi povedený příběh, přečetla jsem na jeden zátah, protože jsem se nemohla odtrhnout od napínavého děje,.. Jestli bude mít kniha pokračování, určitě přečtu !

01.09.2013 5 z 5

Tichošlap Tichošlap Sylva Lauerová

V knize mi chyběl konec příběhu..nebo jsem četla nesoustředěně,..:o( Prolínání příběhů zajímavá, ale bez konce,..Toť můj názor.. Asi nejsem "vyvolená", viz. komentáře níže,.. :o)

16.08.2013 2 z 5

Hrobař Hrobař Marina Heib

Rychlá čtivá krimi,.. mohu doporučit..

10.07.2013 5 z 5

...o psu nemluvě ...o psu nemluvě Connie Willis

Hezký příběh, zajímavý děj. Určitě sáhnu po dalším autorčině díle,..:o)

10.07.2013 5 z 5

Oheň Oheň Mats Strandberg

Malinko jsem se ztrácela v postavách, zapoměla jsem je z prvního dílu, ale časem už jsem zapadla do děje,.. :o) Svižně napsané, zajímavý závěr,.. Těším se na poslední 3. část,..:o)

24.06.2013 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Malinko mi vadil samotný námět knihy, tedy vraždy z pomsty,.. Ale jinak pěkné svižné krvavé čtení,.. :O))

13.06.2013 5 z 5

Role člověka Role člověka Kari Hotakainen

Velmi zajímavé čtení,.. :o) Pomalu rozplétající se příběh s nečekaným koncem odplaty,..

29.05.2013 5 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Krásný smutný příběh,..

24.05.2013 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Rozhodně doporučuji, napínavé od začátku do konce, těším se na další díly,..

11.05.2013 5 z 5

Zmizelí Zmizelí Colin Falconer (p)

Další povedený kousek od Falconera ! Určitě doporučuji k přečtení,..:o)

05.05.2013 5 z 5

Mendelův trpaslík Mendelův trpaslík Simon Mawer

Po dlouhé době kniha, za kterou jsem ráda, že se mi dostala do rukou a u které jsem nechtěla, aby byl konec,.. :o) Tento druh humoru je mi velice blízký (ač nejsem trpaslík),.. :o)) Určitě doporučuji a ráda se ke knize vrátím !

23.04.2013 5 z 5

Princezna z Burundi Princezna z Burundi Kjell Eriksson

Musím říct, že mě kniha neoslovila vůbec,.. Divná zápletka, mstící se synek,... no nevim,..Asi jsem tentokrát nečetla důsledně a unikl mi smysl děje..Za mě tedy nepovedená detektivka..

23.04.2013 1 z 5

Chutná těla Chutná těla Isaac Marion

Možná jsem přeci jen od knížky očekávala více humoru,.. Je to opravdu spíše jen zaláskovaný příběh se zajímavou zápletkou,.. :o) Jsem zvědavá, jaký bude film,..

23.04.2013 3 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Velmi povedená duchařská detektivka,. :o) Určitě se těším na další pokračování, napínavé čtení od začátku do konce,..

23.04.2013 5 z 5

Tati, prosím ne! Tati, prosím ne! Barbara Naughton

Neskutečné, že je to skutečné,.. :o( Velmi smutný příběh..

10.04.2013 5 z 5