lexulka lexulka komentáře u knih

Všechno bylo jinak Všechno bylo jinak Jan Votýpka

Úžasná knížka o vzniku hor na naší planetě Zemi.

24.07.2021

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Kniha me tedy vubec nezaujala. Cetla jsem ji hned po Keplerove Lovci kraliku (a ten se mi libil hodne) a zdala se mi tak nudna, ze jsem nektere stranky jen prelitla. Hemzilo se to tam primou reci jak na divadle a dej nejak zaostaval. Za me nuda.

06.01.2018

Dračí hora Dračí hora Lincoln Child

Chtěla jsem ji vyhodit, když jsem ji našla při uklízení. Pak jsem do ní nakoukla a za dva večery ji přečetla. Akorát tak dost napětí, hodně klaustrofobie, samozřejmě nechybí (ne)čekané milostné vzplanutí. Tohle všechno se, bohužel, může klidně v dnešní šílené době stát. Za mě dobře napsaný (a přeložený) napínavý thriller.

03.07.2017

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Jedna z nejlepsich knizek, kterou jsem posledni dobou a jednim dechem cetla

21.02.2017 5 z 5

Ohnivá královna - bouřlivá vášeň císaře Zikmunda Ohnivá královna - bouřlivá vášeň císaře Zikmunda Jaroslava Černá

Knížka se mi líbila méně než Rozmary lásky od autorky. Věčné popisování krásy a sexappealu královny Barbory a jejích milostných avantýr mi přišlo jak z červené knihovny. Čekala jsem trošku víc historie. Ale jako oddechové a nenáročné čtení na jeden večer to bylo fajn.

09.08.2016 2 z 5

Pestré vrstvy Pestré vrstvy Ivan Landsmann

Ano. Ta prvni cast se cetla sama. Napinave, drsne, ale taky chvilkama zabavne. Mate muj respekt a obdiv, vy, chlapi, co delate pod zemi. Ta druha cast me vubec nebavila. Jakoby to byla uplne jina knizka. Ani jsem to nedocetla.

31.07.2016 3 z 5

Testament Testament David Morrell

Dusledky jednoho cinu se vrati jako tragicky bumerang.Pro me je Morell mistr pera.

31.07.2016 5 z 5

Labyrint Labyrint Kate Mosse

Knizku jsem cetla nekolikrat, patri mezi me nejoblibenejsi knizky. Barvite vykreslovana atmosfera stare Francie a tajemstvim zahaleny dej me vzdycky uplne pohlti. Za me nejvyssi znamka.

31.07.2016 5 z 5