lenysek69 lenysek69 komentáře u knih

Labyrint tajností Labyrint tajností Linda Castillo

Tenhle příběh mě opravdu strhl do děje a bavilo mě to od začátku až do konce.. Případy Kate a Johna jsou prostě perfektní

30.05.2022 5 z 5

Pocit hanby Pocit hanby Linda Castillo

Perfektní kniha..opět mě dokonale strhl děj..Kate a případy s Amiši jsou prostě skvělé..Jen by se mohl zase trochu rozjet vztah Kate a Johna .. Ale za mě TOP..

30.05.2022 5 z 5

Temná cesta Temná cesta Linda Castillo

Opět dokonalý amišský příběh. Linda Castillo je v tomto směru opravdu jednička. Tentokrát jsem to s Kate opravdu prožívala. Doufám, že bude další díl. Čte se to opravdu samo.

05.10.2020 5 z 5

V moci zla V moci zla Linda Castillo

Opět perfektní příběh. Ani mi nevadilo, že tentokrát vlastně víte či tušíte, kdo je pachatel. Těším se na další, už je objednaná. ????

21.08.2020 5 z 5

V troskách tornáda V troskách tornáda Linda Castillo

Linda Castillo opět nezklamala. Opět dechberoucí příběh Kate. Tento díl jsem prožívala trochu víc než ty minulé. Příběh na jedničku a rozvíjející se vztah Kate a Johna je skvělý. Těším se na další díl. Rozhodně doporučuji přečíst.

23.02.2020 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Tentokrát musím dát o hvězdičku méně, než jak mám u Miniera zvykem. Ze začátku mi trvalo se začít a upřímně mě zklamalo vyústění děje. Už od začátku jsem tušila, že to tak bude, takže za mě dost předvídatelné. Ovšem i tak je kniha čtivá a nemohla jsem jinak než ji dočíst. Za mě ale nejslabší Minierovo dílo.

11.02.2020 4 z 5

Tohle nejde nazvat jiným slovem než DOKONALOST. Příběh naprosto zdrcující, který jsem hltala a skoro ani nedýchala. Lisbeth jsem si zamilovala, stejně tak Mikaela. Mohu jen doporučit.

14.11.2019 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Druhý díl byl naprostá pecka. Už v prvním díle, jsem se "zamilovala" do Lisbeth a tento díl jsem naprosto zhltla a už se těším na další. Opravdu doporučuji přečíst.

25.09.2019 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Ze začátku mě kniha vůbec nezaujala, měla jsem co dělat, abych ji neodložila.. Cca v polovině přišel spád a od té doby jsem knihu nemohla odložit. Takže už jen kvůli konečné zápletce si přečtu i další díly.

26.06.2019 4 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Tento poslední díl se mi moc líbil. Jelikož jsem si za těch prvních 6 dílů vytvořila k hlavní trojici (teď už vlastně čtveřici) vztah, tenhle příběh jsem opravdu prožívala. Byla to kniha, která mě chytla za srdce. Jen doufám, že nebyla poslední.

18.05.2019 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Tak tento díl opět nabral obrátky. Bavilo mě to od začátku až do konce. Ten konec byl fakt hustej. Tento díl opravdu doporučuji.

17.04.2019 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Tak tenhle díl mě bavil zatím nejméně. Způsob vyšetřování Oddělení Q mě neskutečně chytil a baví mě, ovšem v tomto díle, ho víceméně postrádám. Děj se pořád točí kolem toho, jak Marco utíká svým pronásledovatelům a u stránky č. 326 jsem si uvědomila, že se tam vlastně ještě nic pořádného nedělo. Ani konec není překvapivý, jelikož vlastně už od začátku víte, o co se bude jednat. Za mě tedy nejslabší díl, ovšem Adlera neodložím a sérii určitě dočtu.

26.03.2019 3 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Musím se přiznat, že začátek mi moc nebavil, ale pak se to rozjelo a dělalo mi problém knihu odložit. Nakonec dost promyšlený příběh se zajímavým vyústěním.

04.03.2019 5 z 5

Májové ruže Májové ruže Dot Hutchison

Musím přiznat, že ze začátku mi trvalo se v knize zorientovat a začíst se. Nakonec mě to celkem chytlo, ovšem Sběratel motýlů se mi líbil víc. Jsem zvědavá na třetí díl.

06.02.2019 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Kniha mě opravdu dost bavila. Sice déle trvalo než se tam začalo něco pořádně dít, ale druhá polovina knihy je masakr.. Konec šokující a překvapivý. Knihu doporučuji.

17.01.2019 4 z 5

Mrtví promlouvají Mrtví promlouvají Linda Castillo

Dokonalý příběh, i přesto, že tentokrát je napsaný trochu jiným stylem. Celou dobu jsem tušila, kdo je vrah, ale furt jsem si říkala, že je to moc "jednoduché" a ono jo. Ale kniha Vás strhne, jako každá jiná od Castillo. Snad budou příběhy Kate ještě pokračovat. Čekám totiž jak to dopadne s ní a s Johnem.

10.01.2019 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Tento dil je naprostá pecka. Trosku me vysokoval ten konec, ale vypada to, ze bude pokračování. Uz se moc tesim, ikdyz v tomto dile to bylo spise se Sagou nez s Jonnou. Ale neskutecny masakr.

30.12.2018 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Musím se přiznat, že ze začátku mě kniha moc nechytla, ovšem časem jsem se do ní tak začetla, že bylo těžké ji odložit. Příběh fascinující a skvěle napsaný. I přesto,že vlastně víte, kdo je pachatel, čekáte,jak se to vyvine a zda se podaří ho chytit, protože to tak ze začátku nevypadá ???? Knihu doporučuji.

09.12.2018 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

I přesto, že mi chvíli trvalo se začít, mě kniha nakonec bavila. Měla jsem u této knihy opravdu velkou představivost. Dobře napsané, ikdyž už od začátku víte, kdo jsou ti zlí. Ale i přesto mě styl psaní tohoto autora tolik nechytl, jako třeba styl Miniera nebo Castillo, ale určitě přečtu další díly.

09.11.2018 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Linda Castillo

Jako tohle byl fakt masakr.. Nejenže byl případ napínavý jako blázen, ale celou dobu prožíváte osobní emoce s Kate. Nevím, jak vydržím do listopadu, kdy má vycházet další díl. Ovšem stále jsem si více jistá, že jsou to nejlepší příběhy, co jsem kdy četla.

06.10.2018 5 z 5