lenuskav lenuskav komentáře u knih

Rakvář Rakvář Sharon J. Bolton

teda to bylo divny...

11.01.2021 3 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

(SPOILER) Celou dobu jsem se bála, aby ztráta, kterou Chris utrpěl, se nevtiskla do jeho knih a já na konci nevyřvala celej potok slz. Konec Roberta by byl nevyčíslitelný... Jsme ráda že se tak nestalo a strašně mě mrzí,čím si musí Chris projít. Tohle by se nemělo stát nikomu z nás.. Každou knihou se podivuju nad tím, kam na všechno chodí... vlastně je mi to jedno, protože je to stále perfektní. I když pro někoho někdy slabší, stále je to pro mě to nejlepší. Klaním se

11.12.2020 5 z 5

Dívka s havraními křídly Dívka s havraními křídly Tereza Kramerová

Nádherná knížka co pohladí po duši...

29.11.2020 5 z 5

Jóga: od staré Indie k dnešku Jóga: od staré Indie k dnešku Rudolf Skarnitzl

Sice 50 let stará ale pořád dobrá :-)

22.11.2020 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Za mě super. Mělo to všechno, co od duchařiny očekávam a totálně mě to pohltilo

04.11.2020 5 z 5

Pravidla úspěchu Pravidla úspěchu Jack Canfield

Některé tipy se fakt hodí, ale docela by mě zajímalo kolikrát v knížce zazněla věta Chicken soup for the soul? už sem na to začínala bejt alergická

07.10.2020 4 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

nutne potrebuju treti dil, vcera uz bylo pozde :-D

06.09.2020 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

nevim,cim to je,ale me to moc nenadchlo... chvilema sem se musela nutit do cteni

24.08.2020 3 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

škoda,že mi ležela v knihovně asi 2 roky, protože vědět,že je to taková pecka,jdu do ní dřív. Jsem mile prekvapena :)

14.08.2020 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

nabeh na slzy uspesne zazehnan a nezbyva nez vyseknout poklonu za opet dokonaly dil

06.08.2020 5 z 5

Bylo fajn,ze byl dil jinej nez ostatni, presto uz to nebylo ono...

30.07.2020 3 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

tak nejak sem to cekala. ale knizka to byla celkem napinava

23.07.2020 4 z 5

Vstupte bez klepání Vstupte bez klepání Zuzana Hubeňáková

no...zasmala sem se asi 2x...

06.07.2020 1 z 5

Svědectví Svědectví Margaret Atwood

libilo se mi to jako celek. Ten konec bych zmebila, protoze mi to trosku prislo jako spichnuty horkou jehlou a trochu hekticky ale jsem spokojena :-)

27.06.2020 4 z 5

V moci zla V moci zla Linda Castillo

Zase pecka :-)

11.06.2020 5 z 5

V lesích V lesích Tana French

kvůli tomu hodnocení sem čekala nějakou pecku ale tohle? Celá kniha byla jedna velká nuda, ale četla sem dál,protože sem si myslela, že se to rozjede.. Hlavní hrdinové nudný, vyvrcholení předvídatelný... a spoustu věcí nevyřčených,.

08.06.2020 2 z 5

už jen ten nápis mě rozesmál :) po dlouhé době jsem se hezky bavila :)

15.05.2020 5 z 5

Vox Vox Christina Dalcher

tak krásně co začalo a tak divně skončilo... super námět,se kterým se dá pracovat a je z toho taková divnotvorba...

29.04.2020 3 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

moc hezká :)

14.04.2020 5 z 5

Vermontské psycho Vermontské psycho Jennifer McMahon

v knizce byli chyby v zamene jmen,casu nebo mist. a to je docela podstatna chyba. Jinak to nebylo tak strasny

12.04.2020 3 z 5