Leňulaaa Leňulaaa komentáře u knih

Přiznání Přiznání Anna Todd

Nemůžu říct, že bych z toho dílu byla úplně nadšená, jednička mě bavila, ale tady se vše pořad opakovalo až z toho byl čtenář unavený. Pozitivně hodnotím, že kniha je čtivá a i přesto, že má přes 600 stran, čte se dobře. Další díly číst budu, zajímá mě jak dopadne příběh této dvojice.

26.12.2022 3 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Napínává až dokonce, když už čtenář začíná něco tušit autor ho svede na jinou stopu.
Krátké kapitoly rychle utíkají a než se nadejete jste na konci.

17.08.2019 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Děj knihy mě naprosto ohromil! Četla jsem s napětím kazdou stranu, neustále jsem přemýšlela jak to všechno muže být. Začátek a konec byl napínavý. Prostřední část se trochu táhla v porovnání s koncem. Jediné co mě mrzí je, že nebylo dopsano jak všechno pokračovalo. A jak pokračoval osud hlavní hrdinky.
Děj knihy rychle ubihal a kniha se četla opravdu sama.

22.03.2019 5 z 5

Co s láskou Co s láskou Nicholas Sparks

Naprosto krásná kniha. Ano byla i smutná, ale život není jen o radosti.

18.03.2019 5 z 5

Vinaři 2 Vinaři 2 Jan Janula

Kniha byla super. Líbila se mi možnost volby, tudíž vlastní konec. Jediný minus jsou opět chyby ve jménech, šle čtenář si to domyslí.

13.03.2019 3 z 5

Vinaři Vinaři Jan Janula

Kniha mě bavila, četla se rychle. Kdo viděl seriál nečeká ho žádné velké překvapeni. Jediné co mi vadilo byly chyby v jménech.

01.02.2019 3 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Poslední díl byl fajn, občas se trochu táhl. Pořad jsem od knihy čekala něco víc, víc popsané lasky, víc části s Larou a Peterem, víc nactiletého čtení. Trošku mě mrzí, že nejsou další dily, je to fajn oddechové čtení.

26.01.2019 3 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Na začátku jsem knihu četla jedním dechem, byla jsem zvědavá jak bude pokračovat, stránky doslova ubihaly. Takže začátek super. Bohužel následoval prostředek kdy se to neskutečně tahlo. Dej začal být napínavý a opět rychle ubihal až od části kdy začali hrát hru. Nicméně kniha byla opět fajn. Už mi začíná být lito, ze třetím dílem to konci.

23.11.2018 3 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Upřímně se mi do této knihy vůbec nechtělo, říkala jsem si zkusím a uvidím. Velice mě překvapila. Je to taková tradiční oddechovka. O nactiletých láskach a problémech. S knihou v ruce jsem se vrátila zpět v čase, bylo to strašně fajn čtení, u kterého člověk nemusí ani moc přemýšlet. Četla jsem jedním dechem, určitě doporučuji a těším se na další díl.

21.11.2018 4 z 5

Dcera někoho jiného Dcera někoho jiného Amy Gentry

Nakonec kniha nebyla tak super jak jsem čekala, ale nebyla ani nejhorší. Dej byl zajímavý občas hodně zmatený. Jinak se četla dobře. Docela drsne tema, teda aspoň pro mě.

08.10.2018 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Super kniha, napinava. Líbilo se mi, že se autorka od začátku s ničím neparala. Fajn bylo střídání minulosti a přítomnosti - obojí se propojovalo. Knihu jsem dočítala se zatajenym dechem, zda to opravdu dopadne tak jak jsem si myslela. Knihu určitě doporučuji, čte se sama.

31.08.2018 5 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Nádherná kniha. Četla jsem ji už podruhé a tentokrat jsem na ni nahlížela úplně jinak. Opět mě děj pohltil.

30.08.2018 5 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Kniha, kterou už jsem přečetla asi potřetí. Je krásná, dojemná a velmi chytlava. Opět mám po dočtení smíšené pocity - jak smutku tak radosti. Tema mě zasáhlo možná proto patří tato kniha k mým nejoblíbenějším.

21.07.2018 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Tak tahle kniha mě docela zklamala. Neustále jsem čekala co se na to grilování stalo, bylo to zbytečně dlouhé. Po odhalení zápletky se to jen táhlo dokonce. Občas se objevila nějaká novinka, ale to absolutně nepomohlo. Kdyby byla kniha poloviční byla by mnohem lepší.

17.07.2018 2 z 5

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Krásná, ale velice dojemná kniha. Na začátku jsem čekala, že Vivian bude dělat větší problémy, ale asi v polovině knihy mi začalo docházet jakým směrem se bude děj ubírat.

02.07.2018 5 z 5

Nevinná navždy Nevinná navždy Abbi Glines

Konečně hlavní hrdinové věděli co chtějí. Kniha se mi líbila, ale tento díl už mi stačil. Už toho bylo hodně. Dle mého názoru se autorka snažila čtenáře “navnadit” na další knihy vsuvkami s příběhy ostatních. Kniha byla opět čtivá, snadno a rychle se četla.

22.06.2018 4 z 5

Za hranicí nevinnosti Za hranicí nevinnosti Abbi Glines

Pokračování bylo zajímavé, kniha se opět četla sama. Jen mi vadilo neustále pochybovani hlavní hrdinky - působilo to zdlouhavě a místy ohraně. Jinak kniha byla opět super oddechové čtení.

17.06.2018 4 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Nečekala jsem, že mě kniha tak chytne. Děj mě do sebe naprosto vtáhl. Skvělá kniha, ideálně se hodí na leto.

15.06.2018 5 z 5

Ve tvých očích Ve tvých očích Nicholas Sparks

Opět jsem z knihy nadšená, nebylo to vyloženě to, na co jsem u autora zvykla, ale kniha stála za to. Vyvrcholení knihy se dalo odhadnout.

11.06.2018 4 z 5

Růže pro Charlotte Růže pro Charlotte Elizabeth Craft

Tak tohle jsem opravdu nečekala! Knihu jsem si koupila úplně náhodou při akci v knihkupectví. Nic moc jsem od knihy nečekala, a proto jsem byla mile překvapena, že jsem ji přečetla doslova jedním dechem. Příjemné oddechové čtení, které mi připomnělo mé první lasky. Opravdu mě kniha pohltila a vytáhla z toho každodenního stereotypu. Jediná věc, která mi vadila byly časté rozchody a taková nanicovatost hlavního hrdiny. Ano je to spíše čtení pro nactileté, ale mě to bavilo!

16.04.2018 4 z 5