LennaK LennaK komentáře u knih

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

Děj mě vůbec nezaujal.

Další díly mají lepší hodnocení, ale nevím, zda do nich vůbec půjdu. Nejvíc mi vadilo vyprávění z pohledu "třetí" osoby.

03.04.2024 1 z 5

Unesená dědička Unesená dědička Sophie Lark

Pro mě byl rozhodně první díl lepší. Neříkám, že tento díl byl špatný, ale bylo to jiné. Daleko více romantické. Oproti prvnímu dílu mi tam chybělo víc vtipu, sarkasmu a ironie :).

Určitě mrkněte na AJ anotace dalších knih, vypadají dost slibně ;). Snad se k nám brzo dostanou v CZ formě.

03.04.2024 3 z 5

Nádherně krutý Nádherně krutý J. T. Geissinger

(SPOILER) Tuhle autorku zbožňuju. Její příběhy, styl psaní, vtip, který do svých knih vnáší. Proto jsem se na její další knihu hodně těšila a měla velká očekávání. Ale ...

Příběh je super, postavy také, ale pak najednou přijde závěr "žili spolu šťastně až do smrti" ... a já mám ještě pořád pocit, že mi v tom závěru něco chybělo. Jestli možná nějaká další, menší zápletka. Nebo možná jenom více propracovat závěr.

Kniha je čtivá, jako vše od J.T.G., ale mě ten závěr nenaplnil, ačkoliv byl perfektní. Proto ubírám jednu hvězdičku. Každopádně, doporučuji k přečtení :).

26.03.2024 4 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Za mě téhle knize není co vytknout, a podle mě byla nejlepší (i když všechny tři byly TOP). Postavy super, příběh super. Přála jsem si, aby to neskončilo.

Závěr. Jedna z nejlepších gangster knih, které jsem kdy četla.

03.03.2024 5 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

(SPOILER) Nebudu opakovat to, co zde již zaznělo: rozdíl mezi hlasem skota a itala. Navíc mi nevyhovoval styl psaní z pohledu třetí osoby. Při čtení jsem měla pocit, že čtu spíš recept na na přípravu večeře ... Všechno šlo tak rychle až jsem se v tom všem ztrácela.

Nestává se mi to často, ale knihu jsem nedočetla. Ze 100 stran jsem skončila asi na 50. A to jsem ještě přeskakovala, co to šlo ...

Za sebe nedoporučuji.

25.02.2024 odpad!

Podmanivý Podmanivý Jodi Ellen Malpas

(SPOILER) Mám ráda mafiánské romance a kniha se mi líbila, ALE ...

Na můj vkus to bylo zbytečně dlouhé. Některé scény bych úplně vynechala, jiné bych naopak více prohloubila, ale celkově mi to přišlo zbytečně natažené ...
Děj byl super, napínavý. V závěr jako takový jsem ve skrytu duše doufala, bylo to dojemné a šťastné.

Bavil mě charakter Dannyho. Naopak Rose mě nijak za srdce nechytla.

Nicméně, ať se tu zbytečně nerozepisuji. Kniha je i přes to všechno čtivá, děj napínavý.

Jednu hvězdu jsem ubrala za zbytečné scény. Další jsem ubrala za neustálé vyjadřování lásky stylem "nenávidím tě".

24.02.2024 3 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Za mě v posledních měsících nejlepší erotická romance, kterou jsem četla. VíKeel opět nezklamala. Nejvíc oceňuji množství mých záchvatů smíchu, kterých bylo celkem dost. Kniha je vtipná a já si přála, aby neskončila. Je to přesně ten typ knihy, který vás pohladí a vy si u něj odpočinete.

Doporučuji!

08.02.2024 5 z 5

Každý tvůj nádech Každý tvůj nádech Jennifer L. Armentrout

(SPOILER) Z celé série jsem byla nadšená. Tohle je přesně můj styl fantasy. Sem tam jsem doufala, že se v knize utvoří další pár (Zayne vs Stacy).
Menší zklamání z toho, že se Bambi nevrátila zpět k Rothovi a Layle, ale chápu, že to nemůže být happy-end na 110%.

Určitě si od autorky přečtu další fantasy.

04.02.2024 5 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

(SPOILER) Hned na úvod chci říct, že mám ráda knihy, které jsou napínavé, a vždycky když si řeknu: "další kapitolu zítra", tak mi konec předchozí kapitoly nedá spát :). A přesně takhle jsem to měla s prvním, ale ještě víc s druhým dílem této série. Miluju tyhle žánry a autorka tedy umí vtáhnout do děje, umí vytvořit zápletku, milostný trojúhelník. Přeju si, aby i třetí byl skvělý, jako předchozí dva.

A velice krátce k charakterům postav.
Layla - mám jí ráda, doufám, že si vybere mého favorita :), ale někdy na mě její postava působí ... prostě na facku. Přitom není hloupá, je odvážná, ale někdy mi v její postavě chybí trošku víc nadšení. Ale určitě to není depresivní postava.
Roth - můj favorit ;).
Zayne - čistá duše :), a proto ho k Layle spíš vnímám jako bráchu, než jako partnera.

A už bych ráda poznala Rotha šéfa ;).

16.01.2024 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Za mě není této knize, co vytknout. Mrzí mě, že jsem se k ní nedostala dříve (odrazovala mě obálka). Nicméně, jsem ráda, že jsem se nakonec odhodlala. Velké plus - děj, hlavní postavy. Mám ráda mafiánskou tématiku. Erotiky tak akorát - tzn., nečteš žádné "gangsta porno". Líbilo se mi, že se kolem Eleny nechodilo po špičkách a současně nebylo násilím čtenáři vnucováno, že Nico je z ní totálně udělanej.

27.08.2023 5 z 5

Molly Molly Agnieszka Lingas-Łoniewska

Tuhle knihu jsem dlouho odkládala. Pamatuji si, že jsem ji koupila ve slevě, ale ani obálka, ani anotace příběhu mě nezaujala. Nicméně ... Odhodlala jsem se k přečtení.
Od první chvíle, co jsem se začetla, mě příběh strhnul. Je to veselé, vtipné, smutné, dojemné, živé, svobodné ... :)

26.02.2023 4 z 5

Král Král Devney Perry

Dlouho jsem se teto knize vyhybala - nelakala me obalka ani nazev. Byla to chyba!
Kniha je perfektni. Libilo se mi vsechno - pribeh, detektivni zapletka, hlavni hrdinove, styl psani. Melo to smrnc. Mam rada knihy, kde je trochu napeti, ze dopredu nevite, co bude na dalsi strance.
Urcite doporucuji.

10.01.2023 5 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

(SPOILER) … opet se mi to moc libilo.

Velke minus ma tato kniha (predevsim pak autorka), ze je pribeh de facto totozny s prvni knihou. (SPOILER) Nepratele - ale spis pratele - nakonec nejlepsi pratele - ve finale par. Bylo to odpocinkove, pohodove, vtipne, ale mrzi me, ze si autorka vice nepohrala s tim, aby se to vice lisilo od prvni knihy v serii.

21.11.2022 3 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Tehle knizky jsem se bala. Nezaujal me nazev, obalka ani anotace. O to vic jsem byla prekvapena, jak skvely pribeh skryvala. Bavilo me to, a to hodne. Urcite tam byly casti, kterym by se dalo neco vytknout, ale diky neustalemu usmevu, ktery mi tahle kniha doprala davam plny pocet. Jdu otevrit dalsi dil ;).

11.11.2022 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Oddychovka. Příběh byl milý, postavy sympatické, četlo se samo. U téhle knihy se i zasmějete.
Autorka píše hezky, příjemně. Nicméně, nejsem si jistá, zda půjdu do dalších knih ...

29.10.2022 3 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Za me paradni cteni, doslova chill reading. Pribeh me bavil, postavy take.
Ubiram hvezdicku za (dle meho nazoru) prilis dlouhe rekapitulace pocitu a toho, co se stalo, a co se muze stat. Proste doctes odstavec a v dalsim se to opakuje znova, akorat jinymi slovy (proc??).
Ale jak rikam, kniha byla suprova, pribeh jsem si zamilovala. Urcite se pustim do dalsiho z Milesovych hochu :).

13.10.2022 4 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Po dlouhé době jsem našla spisovatelku, u které se nemůžu dočkat až vydá další knihu. Všechny tři knihy byly výborné a ... Tohle prostě chcete číst.

20.08.2022 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

(SPOILER) Tahle kniha me neurazila, ale ani nenadchla … ja od techto zanru necekam nic nez psychicky odpocinek. Nicmene, tento pribeh nebyl to prave orechove pro me. Nektere casti jsou vtipne a uprimne jsem se zasmala. Ale tim to konci.

Spoiler: Nejvic mi vadil zacatek - uz jenom ta pomsta se psim lejnem … Hlavni hrdinka byla dle meho jak prerostle dite, a nekolikrat jsem mela chut ji dat imaginarni facku. Vadilo mi, kolikrat zminila obavu z obriho pera, kolikrat vyslovila slovo vagina … Na druhou stranu, Cam je sympatak, ale vzhledem k tomu, ze mi je Emily s jejimi prostredniky nesympaticka … netusim, zda pujdu do pokracovani.

01.08.2022 2 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Kniha se čte sama. Díky napínavému ději ji přelouskáte obratem. Všeho bylo tak akorát. Jediné, co mi úplně nesedlo bylo, že Allysa byla nad míru naivní, nebo to tak na mě alespoň působilo. Andrew se povedl na jedničku.

W.G., mladá autorka, která to s knihami umí.

27.07.2022 4 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Už dlouho jsem nečetla knížku, u které bych se pořád (doslova POŘÁD) tak přihlouple usmívala. První kniha byla super. Druhá mi přišla o chlup lepší.
Příběh je super, vtipný, postavy sympatické, prostě vše do sebe zapadá. J.T.G. má takový styl psaní, který potěší snad každého.
Za mě TOPinka.

09.07.2022 5 z 5