Lenka40 - Komentáře

NaslouchačNaslouchačP. Stehlíková

Teda už dlouho jsem nečetla knihu , kterou bych prožívala jako Naslouchače. Byla jsem z ni prostě "PAF"Originální příběh , který Vás vtáhne a vy čtete a čtete doku nezjistíte , že jste na konci .Pak s hrůzou zjistíte , že si na pokračování budete muset počkat do prosince.Jelikož jsem tuto knihu četla v elektronické odobě určitě si ji pořídím i ve fyzické podobě .Takže za mě kdyby to šlo víc jak 5 hvězdiček.

07.10.2017

SpouštěčSpouštěčW. Dorn

Tak tuhle knihu jsem si prostě užila od začátku do konce. Napínavá ,čtivá a řádně psycho . Musím říct , že si určitě pořídím další knihy od Wulfa Dorna a doufám ,že budou stejně úžasné jako Spouštěč.

16.08.2016

Anna krví oděnáAnna krví oděnáK. Blake

Teda musím říct ,že tuhle knihu jsem si opravdu užila. Kniha má spád hned od začátku a nemůžete ji odložit , dokud nejste u konce. Opravdu moc doporučuji . A určitě si pořídím další díl .

07.07.2016

Dvojitý křížDvojitý křížC. Carter

Dnes jsem knihu dočetla a musím říct no masakr =). Je to moje první kniha od Chrise Cartera a určitě si od něj přečtu další.
Parádní zápletka , žádné dlouhé vyšetřování prostě kniha měla spád .Stále se něco dělo a to co čekalo na konci mě teda vyrazilo dech . Takže kdo má rád vyvražďovačky , tak směle do toho . Já si ji opravdu užila.

23.04.2016

Lásko, kde jsi?Lásko, kde jsi?N. Spalding

Tak dlouho jsem se u knihy nenasmála a to myslím ,že jsem se smála pořádně nahlas :D .Báječné vyprávění zážitků při shánění partnera .Vřele doporučuji a hned se vrhám na další díl Láska na třetí .

26.05.2016

PopravčíPopravčíC. Carter

Tak dalších 342 stránek úžasné knihy od Cartera.Musím říct , že Chris Carter opět nezklamal. Zase chytáme psychopata , který za sebou nechává zohavené mrtvolky. Tohle je moje 3 kniha od Cartera a určitě si pořídím další a třeba se mi konečně při četbě podaří správně typnout vraha .Zatím jsem neměla úspěch . Takže opět moooc doporučuji .

28.06.2016

Okřídlená dušeOkřídlená dušeA. Stevens

Po knize Anna krví oděná jsem se pustíla do další knihy o duchách Okřídlená duše. Musím říct že kniha neměla chybu. Příběh se zajímavou detektivní zápletkou a chemií mezi dvěma lidmi co víc si přát . A samozřejmě konec ukončen tak , abych se těšila na další díl Království . :) Takže doporučuji já si knihu opravdu užila

17.07.2016

Dům ozvěnDům ozvěnB. Erskine

Tohle byla moje první kniha od Barbary Erskinové .Nejdříve jsem byla z knihy taková nesvá.Děj mi ze začátku přišel roztahaný a dokonce jsem si myslela ,že knihu odložím . Ale po pár stránkách mě děj vyloženě vcucnul a já už se nemohla dočkat jak to vše dopadne. Mám ráda knihy , kde se objevují duchové ,takže tuhle knihu jsem si opravdu užila a musím říct ,že byla i řádně napínavá. Takže určitě doporučuji a sama se podívám po další knize od Barbary.

07.11.2016

S hlavou v oblacích (pejru)S hlavou v oblacích (pejru)K. Petrusová

Musím říct ,že já jsem byla nadšená .Příjemná , vtipná a romantická oddychovka. Je to sice počteníčko na jedno odpoledne , ale i tak mě kniha sedla prostě to pravé ořechové na odpočinutí a pobavení.

23.11.2016

ScarletScarletM. Meyer

Tak po Cinder jsem se vrhla na Scarlet a musím říct , že další díl ze série Měsíčních kronik se velice vydařil . Určitě se mi líbil víc jak první díl. Přibyly tam nové postavy , které se mi velice zamlouvaly hlavně VLK.
Co se týká královny Levany opět mě dokázala rozčílit stejně jako v prvním díle , možná i víc. Velice se těším na Cress a jsem moc zvědavá ,jak celý přběh bude pokračovat.

11.02.2017

KostičasKostičasS. Shannon

Tak z této knihy jsem byla prostě unešená.Četla se sama. Příběh byl úžasný. Musím si hned pořídit Vidořád a pak čekat ,až vyjde v řijnu třetí díl A zrodí se píseň .Takže , kdo ještě nečetl vřele doporučuji.

23.05.2017

Bez slitováníBez slitováníT. Weaver

Tak tohle byla moje první kniha od autora a byla jsem velice spokojená . Vyšetřování odloženého případu ztracené osoby ,byl velice čtivý pořádně zamotaný a na konci nechybělo pořádné překvapení. Určitě si přečtu i další knihy od autora a samozřejmě doporučuji k přečtení.

21.07.2017

Červený vrchČervený vrchJ. McGuire

Takže na začátku musím říct ,že nejsem příznivec zombie, ale tahle kniha mě dostala. Prostě paráda od začátku až do konce.Četla jsem při každé volné chvilce ,abych se dozvěděla jak to dopadne. Takže VŠEM DOPORUČUJI ,ABY SI JI PŘEČETLI .

22.05.2016

Polámané panenkyPolámané panenkyJ. Carol

Právě jsem tu knihu dočetla a je báječná. Od první stránky jsem se nenudila , příběh perfektní a konec "DOST DOBRÝ". Doporučuji si tuhle knihu přečíst .

29.03.2016

Dobře se dívejDobře se dívejJ. Carol

Takže další výborná kniha od Jamese Carola .Opět parádní příběh s Jeffersonem Winterem . Kniha se četla jak se říká úplně sama a konec no tak to by mě teda nenapadlo. Takže moc doporučuji =)

16.05.2016

Všude kolem černý lesVšude kolem černý lesR. Ware

Slabší nátury by tuto knihu neměly číst v noci a ještě k tomu sami doma. . ´Děj je trochu psycho . Kniha se čte velice dobře a nutí Vás číst rychle , aby jste se dozvěděli , jak to vše dopadne.

22.07.2016

Dívka z nočních můrDívka z nočních můrK. Blake

Tak pokračování " Anna krví oděná" mě trochu zklamalo . Čekala jsem více duchů , více akčnosti a tajemna. Svým způsobem je větší část knihy taková vláčná o ničem . Posledních 50 stránek se konečně něco děje ,ale to je opravdu málo z celé knihy. Ale jelikož chcete vědět jak to s Annou dopadlo musíte si knihu přečíst. =)

31.07.2016

Měsíční píseňMěsíční píseňP. Briggs

Jelikož mám ráda knihy o upírech , vlkodlacích a dalších příšerkách , tak jsem si první díl ze série s Mercedes užila. Je to příjemné odpočinkové čtení , a už jsem se pustila do dalšího dílu . Uvidíme jestli budou další díly taky tak čtivé jako první díl .

16.08.2016

Nepřítel mého nepříteleNepřítel mého nepříteleK. Petrusová

Takže druhý díl ze série Bavettovi je za mnou a zase prostě paráda. Opět se kniha četla sama . Příběh byl prostě krásný . Hned se vrhnu na poslední díl z této trilogie a budu doufat ,že mě ani v tom posledním díle Kateřina Petrusová nezklame .
Opět DOPORUČUJI =)

09.01.2017

BábovkyBábovkyR. Třeštíková

Tuto knihu jsem si chtěla přečíst nejen kvůli krásné obálce , ale i proto ,že je od české autorky. Musím říct ,že mě zklamala. Příběhy žen a dívek v knize mi chvílema připomínaly " příběhy ze života z časopisů pro ženy" akorát v tom časopise se člověk dozví jak to dopadlo. Ze záčátku jsem zvládala kam která postava patří a kde se objevila v příběhu před tím . No asi v polovině knihy ,už jsem se fakt ztrácela.Další co mě vadilo bylo , že všechny ty příběhy byly tak trochu depresivní. Člověk od toho nečekal , že to bude " a žili spolu až do smrti " , ale přece jenom trochu pozitivna by neškodilo.

20.01.2017

CinderCinderM. Meyer

Tak jsem se také pustila do Cinder. Musím říct ,že ze začátku jsem si říkala proč s tím všichni nadělají takové cavyky , vždytˇje to jen hezky zmodernizovaná Popelka. Je pravda ,že asi kolem 250 strany mě kniha dostala. Musela jsem číst při každé volné chvilce , abych se dozvěděla jak to dopadne . No to že tam ten konec vlastně nebyl jsem mohla předpokládat , když jsou jsou další díly :D . Takže mé shrnutí je to velmi čtivá pohádka s velice zajímavým dějem . A gratuluji paní spisovatelce , že z nás čtenářů udělala závisláky na této sérii . Dávám **** , protože mi to chvilku trvalo ,než se ze mě ten závislák stal :D

30.01.2017

ŠtvaniceŠtvaniceP. Briggs

Já jsem prostě / ujetá / na knihy o vlkodlacích. Opět krásně napsaná kniha od Patricie. V příběhu nechybí akčnost , láska , přátelství prostě vše co má mít takový příběh .Všem kdo mají rádi knihy s vlkodlaky určitě moooc doporučuji . A já se vrhnu na další díl z této série.

12.03.2017

Pouštní KopíPouštní KopíP. V. Brett

Tak opět to byla jízda. Výborně napsaný druhý díl ze série Děmonského cyklu. Nejradši bych hned šáhla po dalším dílu ,ale ten si bohužel musím koupit. Jsem šíleně zvědavá , jak to bude pokračovat .Kdo se do této série chystá pustit , tak určitě moc moc doporučuji.

08.04.2017

Perunova krev II.Perunova krev II.F. Kotleta (pseudonym)

Uspěšné zakončení duologie Perunova Krev. Spisovatel sérii zakončil ve svém stylu . Celá série byla akční . Příběh byl zajímavý a hlavně čtivý. V knihách od Františka Kotlety nehledejte nic smyslplného . Prostě čtete a užíváte si to . Ze mě se stává " kotletářka " .

LovciLovciF. Kotleta (pseudonym)

Moje první knížka od Františka Kotlety a musím říct , že jsem si jí užila. Vylepšení lidé , jejichž schopnosti mi připomínaly některé hrdiny z televize jako spiderman , hulk atd. no co víc si přát Příběh byl akční v některých částech i řádně humorný . Takže za mě úspěch a hned se pouštím do další knihy od Františka .

Temné hlubinyTemné hlubinyR. Bryndza

Tak další kniha s Erikou Fosterovou dočtena . Opět pan spisovatel nesklamal a musím říct , že se vyrovnala možná byla i o trochu lepší než Noční lov. Tentokrtá je případ , který Erika vyšetřuje opravdu řádně zamotaný , a i když máte pocit ,že jste odhlalili pachatele , tak vás konec pořádně překvapí . Robert Bryndza se stává mým druhým nejoblíbenějším spisovatelem.První příčka stále patří Chrisu Carterovi .

03.12.2017

DvojčataDvojčataS. Sarginson

Kniha je napsaná pro mne trochu chaotickým způsobem , chvíli z pohledu Isolte ,chvíli z pohledu Violy a do toho se střídá jejich dětství s dospělostí, takže jsem se občas v knize trochu ztrácela. K tomu autorka opravdu hodně ráda a často popisuje přírodu , vůně , pachy atd.Když už mě nakonec kniha chytla ,což bylo asi tak posledních 50 stránek ,tak v tom pro mne nejzajímavějším autorka knihu ukončila . Nemůžu říct že by se kniha četla špatně , ale vracet se k ní určitě už nebudu .

09.05.2016

Láska na třetíLáska na třetíN. Spalding

Už dlouho jsem tak rychle nepřečetla dvě knihy za sebou jako lásko kde jsi a láska na třetí
Opět vtipně napsané další životní příběhy Jamieho a Laury. Příjemné počteníčko u kterého se zasmějete .

30.05.2016

Skleněný trůnSkleněný trůnS. J. Maas

Opět další kniha do které jsem se zamilovala. A samozřejmě to musí být ze série :D. Takže mě čeká dokupování dalších dílů. Jinak moc hezky napsaný příběh , ve kterém nechybí kouzla , akčnost a trocha romantiky. Opravdu se moc těším na další díl .

27.07.2016

Seznam tajných přáníSeznam tajných přáníL. N. Spielman

Tak z této knihy jsem byla úplně unešená. Krásný příběh , který mě doslova vcucnul.Jen jsem četla a četla a užívala si krásně napsaný příběh. Dokonce mi dvakrát ukápla i slza.Určitě si přečtu i druhou knihu od této spisovatelky.
Jinak kdo hledá opravdu příjemnou oddychovku ,tak vřele doporučuji tuto knihu .

23.10.2016

První stříbrná kniha snůPrvní stříbrná kniha snůK. Gier

Teda musím říct ,že tuto knihu jsem si opravdu užila. I když je pro mladší čtenáře ,tak já ji doslova hltala. Úžasný příběh , který vás vcucne a ten konec no prostě paráda. Abych pravdu řekla , úplně se klepu na další díl . Takže všem moc doporučuji .

01.12.2016

Labyrintem smrtiLabyrintem smrtiA. Franklin (pseudonym)

I druhý díl s lékařkou Adélíí byl moc pěkný. Opět nám Ariana Franklinová předvedla , jak umí dobře psát . Zápletka perfektní celá kniha se velice dobře četla a hlavně rychle . Nejvíce se mi ale líbí , jak mě spisovatelka vždy dokáže překvapit , tím jak do děje vsune postavu , od které by jste až do konce nečekali ,že je záporná. Určitě si přečtu i Relikvii mrtvých a Vrahovu modlitbu.

18.01.2017

Sochař smrtiSochař smrtiC. Carter

Tak moje čtvrtá kniha od chartera a opět mě nezklamala.Opět řádně vymyšlené vraždy a do konce nemáte tušení kdo to je.
Napětí , které provází celou knihu vás nutí číst co nejrychleji ,aby jste se dozvěděli , kdo je pachatel a jak to celé dopadne.

23.01.2017

Noční klub 1. dílNoční klub 1. dílJ. Kulhánek

Na doporučení jsem se rozhodla sáhnout po nějaké knize od Jiřího Kulhánka a nelituji toho . Noční klub jsem prostě hltala . Krásně se to četlo , děj velice zajímavý a od určitého bodu to byla jízda , kdy slova hltáte a chcete vědět jak to dopadne . Takže jakmile jsem dočetla jedničku ,tak jsem se hned vrhla na druhý díl . Doufám , že bude stejně dobrý jako ten první ne-li ještě lepší .

31.01.2017

Ready Player One: Hra začínáReady Player One: Hra začínáE. Cline

Tak tohle je moje druhá kniha ze světa počítačových her ,kterou jsem přečetla. Musím říct, že jsem měla trochu problém s těmi počítačovými výrazy a popisy. Chápu , že tam musely být , ale někdy mi to přišlo zbytečné a hlavně náročné se tím prokousat.
Ale jinak úžasný příběh , postavy moc pěkně vykreslené a závěr no paráda . Prostě akční příběh z virtuálního světa , který hrdiny zasáhne i ve světě reálném .

05.02.2017

ZlobaZlobaC. Carter

Tentokrát to bylo trochu jiné . Nazvala bych to soubojem mozků , ale opět to nemělo chybu u konce knihy mě málem ranila mrtvice .Jinak už mám doma jen JÁ JSEM SMRT a pak už se budu jen klepat než vyjde další kniha

22.04.2017

Na první pohledNa první pohledM. McFarlane

Taková příjemná oddychovka , která se přesně hodí na letní odpoledne s kávičkoul. Příběh byl jednoduchý , ale čtiví , což se od knihy s názvem Na první pohled dá očekávat .

08.07.2017

Jiskra v popeluJiskra v popeluS. Tahir

Tak opět kniha do které jsem se prostě zamilovala a moc potřebuju další díl ,který vyjde až v září . Příběh kde nebezpečí a smrt číhá na každém rohu mě prostě pohltil . Lainu a Elise jsem si prostě zamilovala . Už se těším na jejich dobrodružství v dalších dílech v sérii Jiskra v popelu.

11.08.2017

Smrtící duchovéSmrtící duchovéS. Kane

Tak na tuhle knihu jsem se docela těšila , říkala jsem si ,že to bude změna přečíst si něco o duchách. Musím říct, že mě kniha zklamala . Děj knihy se mi líbil , ale ta hlavní postava . Chees měla být čarodějka a lovkyně duchů . Mě spíš připadala jako holka , která bez prášku /NERVÍK/ není schopna snad ani dýchat , natož dělat svou práci . Chvílema mi přišlo ,že čtu příběh nějaké feťačky , která má možná nějakou schopnost likvidovat duchy.

16.08.2017

Perunova krev I.Perunova krev I.F. Kotleta (pseudonym)

Opět dobře napsaná kniha od Františka. Slovanští bohové , váleční veteráni, přátelství ,láska , sex ,boj o moc to vše můžete v této knize najít. Tak hurá na druhý díl , už se těším jak to vše dopadne.

1 2 >