Lenka40 - Příspěvky

NaslouchačNaslouchačP. Stehlíková

Teda už dlouho jsem nečetla knihu , kterou bych prožívala jako Naslouchače. Byla jsem z ni prostě "PAF"Originální příběh , který Vás vtáhne a vy čtete a čtete doku nezjistíte , že jste na konci .Pak s hrůzou zjistíte , že si na pokračování budete muset počkat do prosince.Jelikož jsem tuto knihu četla v elektronické odobě určitě si ji pořídím i ve fyzické podobě .Takže za mě kdyby to šlo víc jak 5 hvězdiček.

07.10.2017

Anna krví oděnáAnna krví oděnáK. Blake

Teda musím říct ,že tuhle knihu jsem si opravdu užila. Kniha má spád hned od začátku a nemůžete ji odložit , dokud nejste u konce. Opravdu moc doporučuji . A určitě si pořídím další díl .

07.07.2016

SpouštěčSpouštěčW. Dorn

Tak tuhle knihu jsem si prostě užila od začátku do konce. Napínavá ,čtivá a řádně psycho . Musím říct , že si určitě pořídím další knihy od Wulfa Dorna a doufám ,že budou stejně úžasné jako Spouštěč.

16.08.2016

Dvojitý křížDvojitý křížC. Carter

Dnes jsem knihu dočetla a musím říct no masakr =). Je to moje první kniha od Chrise Cartera a určitě si od něj přečtu další.
Parádní zápletka , žádné dlouhé vyšetřování prostě kniha měla spád .Stále se něco dělo a to co čekalo na konci mě teda vyrazilo dech . Takže kdo má rád vyvražďovačky , tak směle do toho . Já si ji opravdu užila.

Červený vrchČervený vrchJ. McGuire

Takže na začátku musím říct ,že nejsem příznivec zombie, ale tahle kniha mě dostala. Prostě paráda od začátku až do konce.Četla jsem při každé volné chvilce ,abych se dozvěděla jak to dopadne. Takže VŠEM DOPORUČUJI ,ABY SI JI PŘEČETLI .

22.05.2016

Dvojitý křížDvojitý křížC. Carter

23.04.2016

Lásko, kde jsi?Lásko, kde jsi?N. Spalding

Tak dlouho jsem se u knihy nenasmála a to myslím ,že jsem se smála pořádně nahlas :D .Báječné vyprávění zážitků při shánění partnera .Vřele doporučuji a hned se vrhám na další díl Láska na třetí .

26.05.2016

PopravčíPopravčíC. Carter

Tak dalších 342 stránek úžasné knihy od Cartera.Musím říct , že Chris Carter opět nezklamal. Zase chytáme psychopata , který za sebou nechává zohavené mrtvolky. Tohle je moje 3 kniha od Cartera a určitě si pořídím další a třeba se mi konečně při četbě podaří správně typnout vraha .Zatím jsem neměla úspěch . Takže opět moooc doporučuji .

28.06.2016

Okřídlená dušeOkřídlená dušeA. Stevens

Po knize Anna krví oděná jsem se pustíla do další knihy o duchách Okřídlená duše. Musím říct že kniha neměla chybu. Příběh se zajímavou detektivní zápletkou a chemií mezi dvěma lidmi co víc si přát . A samozřejmě konec ukončen tak , abych se těšila na další díl Království . :) Takže doporučuji já si knihu opravdu užila

17.07.2016

Dívka z nočních můrDívka z nočních můrK. Blake

Tak pokračování " Anna krví oděná" mě trochu zklamalo . Čekala jsem více duchů , více akčnosti a tajemna. Svým způsobem je větší část knihy taková vláčná o ničem . Posledních 50 stránek se konečně něco děje ,ale to je opravdu málo z celé knihy. Ale jelikož chcete vědět jak to s Annou dopadlo musíte si knihu přečíst. =)

31.07.2016

Dům ozvěnDům ozvěnB. Erskine

Tohle byla moje první kniha od Barbary Erskinové .Nejdříve jsem byla z knihy taková nesvá.Děj mi ze začátku přišel roztahaný a dokonce jsem si myslela ,že knihu odložím . Ale po pár stránkách mě děj vyloženě vcucnul a já už se nemohla dočkat jak to vše dopadne. Mám ráda knihy , kde se objevují duchové ,takže tuhle knihu jsem si opravdu užila a musím říct ,že byla i řádně napínavá. Takže určitě doporučuji a sama se podívám po další knize od Barbary.

07.11.2016

S hlavou v oblacích (pejru)S hlavou v oblacích (pejru)K. Petrusová

Musím říct ,že já jsem byla nadšená .Příjemná , vtipná a romantická oddychovka. Je to sice počteníčko na jedno odpoledne , ale i tak mě kniha sedla prostě to pravé ořechové na odpočinutí a pobavení.

23.11.2016

ScarletScarletM. Meyer

Tak po Cinder jsem se vrhla na Scarlet a musím říct , že další díl ze série Měsíčních kronik se velice vydařil . Určitě se mi líbil víc jak první díl. Přibyly tam nové postavy , které se mi velice zamlouvaly hlavně VLK.
Co se týká královny Levany opět mě dokázala rozčílit stejně jako v prvním díle , možná i víc. Velice se těším na Cress a jsem moc zvědavá ,jak celý přběh bude pokračovat.

11.02.2017

KostičasKostičasS. Shannon

Tak z této knihy jsem byla prostě unešená.Četla se sama. Příběh byl úžasný. Musím si hned pořídit Vidořád a pak čekat ,až vyjde v řijnu třetí díl A zrodí se píseň .Takže , kdo ještě nečetl vřele doporučuji.

23.05.2017

Bez slitováníBez slitováníT. Weaver

Tak tohle byla moje první kniha od autora a byla jsem velice spokojená . Vyšetřování odloženého případu ztracené osoby ,byl velice čtivý pořádně zamotaný a na konci nechybělo pořádné překvapení. Určitě si přečtu i další knihy od autora a samozřejmě doporučuji k přečtení.

21.07.2017

LovciLovciF. Kotleta (pseudonym)

Moje první knížka od Františka Kotlety a musím říct , že jsem si jí užila. Vylepšení lidé , jejichž schopnosti mi připomínaly některé hrdiny z televize jako spiderman , hulk atd. no co víc si přát Příběh byl akční v některých částech i řádně humorný . Takže za mě úspěch a hned se pouštím do další knihy od Františka .

03.10.2017

Němý křikNěmý křikA. Marsons

První případ s Kim Stoneovou se mi opravdu moc líbil. Kim mi svou povahou velice připomínala vyšetřovatelku Eriku z knih od Roberta Bryndzy. Musím říct ,že kniha se četla sama .Styl jakým autorka píše se mi velice líbí a hlavně co se týká děje no prostě paráda. Určitě se brzy vrhnu na další díl z tého série a hlavně všem doporučuji .

Stříbrná labuťStříbrná labuťA. Jones

Tak tahle kniha je plná sexu, tajemství,přátelství a výhrůžek.Stříbrnou labuť jsem měla přečtenou za jeden den. Mě osobně se velice líbila , i když hlavní hrdniku bych nejdradši propleskla , protože " bože " ona snad nemá žádnou hrdost.Musím říct ,že milostných scén je tam dostatek a opravdu poctivě popsaných . Je vidět ,že tu knihu psala žena. Jinak , když jsem tu knihu dočetla , tak jsem hned chtěla další díl , protože opravdu mě moc zajímá , jak tohle všechno dopadne a doufám ,že hlavní hrdinka Madison se naučí používat slůvko "NE "hlavně co se týká Bishopa .

Dům ozvěnDům ozvěnB. Erskine

Deník fejsbukové matkyDeník fejsbukové matkyL. Nachtigallová

Deník fejsbukové matky je příjemná oddychovka .Měla jsem ji přečtenou během jednoho dne. Musím říct ,že jsem se občas řádně zasmála a v některých situacích se i poznala . Hlavně takové ty , kdy zjistíte jak se na mateřské dovolené dá pěkně zblbnout. Takže kdo si potřebuje odpočinout od jiných žánrů ,tak určitě doporučuji .

Polámané panenkyPolámané panenkyJ. Carol

Právě jsem tu knihu dočetla a je báječná. Od první stránky jsem se nenudila , příběh perfektní a konec "DOST DOBRÝ". Doporučuji si tuhle knihu přečíst .

29.03.2016

Dobře se dívejDobře se dívejJ. Carol

Takže další výborná kniha od Jamese Carola .Opět parádní příběh s Jeffersonem Winterem . Kniha se četla jak se říká úplně sama a konec no tak to by mě teda nenapadlo. Takže moc doporučuji =)

16.05.2016

Všude kolem černý lesVšude kolem černý lesR. Ware

Slabší nátury by tuto knihu neměly číst v noci a ještě k tomu sami doma. . ´Děj je trochu psycho . Kniha se čte velice dobře a nutí Vás číst rychle , aby jste se dozvěděli , jak to vše dopadne.

22.07.2016

Skleněný trůnSkleněný trůnS. J. Maas

Opět další kniha do které jsem se zamilovala. A samozřejmě to musí být ze série :D. Takže mě čeká dokupování dalších dílů. Jinak moc hezky napsaný příběh , ve kterém nechybí kouzla , akčnost a trocha romantiky. Opravdu se moc těším na další díl .

27.07.2016

Měsíční píseňMěsíční píseňP. Briggs

Jelikož mám ráda knihy o upírech , vlkodlacích a dalších příšerkách , tak jsem si první díl ze série s Mercedes užila. Je to příjemné odpočinkové čtení , a už jsem se pustila do dalšího dílu . Uvidíme jestli budou další díly taky tak čtivé jako první díl .

16.08.2016

Nepřítel mého nepříteleNepřítel mého nepříteleK. Petrusová

Takže druhý díl ze série Bavettovi je za mnou a zase prostě paráda. Opět se kniha četla sama . Příběh byl prostě krásný . Hned se vrhnu na poslední díl z této trilogie a budu doufat ,že mě ani v tom posledním díle Kateřina Petrusová nezklame .
Opět DOPORUČUJI =)

09.01.2017

BábovkyBábovkyR. Třeštíková

Tuto knihu jsem si chtěla přečíst nejen kvůli krásné obálce , ale i proto ,že je od české autorky. Musím říct ,že mě zklamala. Příběhy žen a dívek v knize mi chvílema připomínaly " příběhy ze života z časopisů pro ženy" akorát v tom časopise se člověk dozví jak to dopadlo. Ze záčátku jsem zvládala kam která postava patří a kde se objevila v příběhu před tím . No asi v polovině knihy ,už jsem se fakt ztrácela.Další co mě vadilo bylo , že všechny ty příběhy byly tak trochu depresivní. Člověk od toho nečekal , že to bude " a žili spolu až do smrti " , ale přece jenom trochu pozitivna by neškodilo.

20.01.2017

CinderCinderM. Meyer

Tak jsem se také pustila do Cinder. Musím říct ,že ze začátku jsem si říkala proč s tím všichni nadělají takové cavyky , vždytˇje to jen hezky zmodernizovaná Popelka. Je pravda ,že asi kolem 250 strany mě kniha dostala. Musela jsem číst při každé volné chvilce , abych se dozvěděla jak to dopadne . No to že tam ten konec vlastně nebyl jsem mohla předpokládat , když jsou jsou další díly :D . Takže mé shrnutí je to velmi čtivá pohádka s velice zajímavým dějem . A gratuluji paní spisovatelce , že z nás čtenářů udělala závisláky na této sérii . Dávám **** , protože mi to chvilku trvalo ,než se ze mě ten závislák stal :D

30.01.2017

ŠtvaniceŠtvaniceP. Briggs

Já jsem prostě / ujetá / na knihy o vlkodlacích. Opět krásně napsaná kniha od Patricie. V příběhu nechybí akčnost , láska , přátelství prostě vše co má mít takový příběh .Všem kdo mají rádi knihy s vlkodlaky určitě moooc doporučuji . A já se vrhnu na další díl z této série.

12.03.2017

Pouštní KopíPouštní KopíP. V. Brett

Tak opět to byla jízda. Výborně napsaný druhý díl ze série Děmonského cyklu. Nejradši bych hned šáhla po dalším dílu ,ale ten si bohužel musím koupit. Jsem šíleně zvědavá , jak to bude pokračovat .Kdo se do této série chystá pustit , tak určitě moc moc doporučuji.

08.04.2017

Cinder & EllaCinder & EllaK. Oram

Tak tahle kniha bude patřit mezi moje lásky. Přečetla jsem ji za jeden den a náramně jsem si to užila. Netradičně podaný příběh Popelky mě dostal. Určitě moc doporučuji

Perunova krev II.Perunova krev II.F. Kotleta (pseudonym)

Uspěšné zakončení duologie Perunova Krev. Spisovatel sérii zakončil ve svém stylu . Celá série byla akční . Příběh byl zajímavý a hlavně čtivý. V knihách od Františka Kotlety nehledejte nic smyslplného . Prostě čtete a užíváte si to . Ze mě se stává " kotletářka " .

03.10.2017

VendetaVendetaC. Doyle

Tak tuhle knihu jsem si užila.Příjemné oddychové čtení z prostředí mafie ,které jsem slupla během chvilky .Kniha má přesně to co by člověk od ní očekával - lásku , nepřátelství , nebezpečí. Takže já jsem naprosto spokojená a hned se vrhám na další díl.

15.11.2017

Temné hlubinyTemné hlubinyR. Bryndza

Tak další kniha s Erikou Fosterovou dočtena . Opět pan spisovatel nesklamal a musím říct , že se vyrovnala možná byla i o trochu lepší než Noční lov. Tentokrtá je případ , který Erika vyšetřuje opravdu řádně zamotaný , a i když máte pocit ,že jste odhlalili pachatele , tak vás konec pořádně překvapí . Robert Bryndza se stává mým druhým nejoblíbenějším spisovatelem.První příčka stále patří Chrisu Carterovi .

03.12.2017

Papírová princeznaPapírová princeznaE. Watt (pseudonym)

Pro mě velice příjemná oddychovka .Čtivý příběh ,krásně jsem se u toho odreagovala , a abych řekla pravdu jednou za čas mám ráda takové ty příběhy , kdy zamilovanost mezi dvěma lidmi je prostě šílenej problém. Za mě plný počet kniha mi dala to co jsem od ní očekávala a šup na druhý díl .=)

Ďábelské hryĎábelské hryA. Marsons

Další případ s Kim Stoneovou je za mnou a zase prostě paráda . Tentokrát to bylo i trochu psychologické ,ale o to zajímavější. Musím říct ,že Angela Marsons se se svými knihami zařadila mezi moje nejoblíbenější spisovatelky. Určitě doporučuji její sérii s Kim Stoneovou k přečtení.

Tichá modlitbaTichá modlitbaA. Marsons

Opět napínavý příběh s Kim . Angela Marsons to prostě umí napsat . Tohle byla třetí kniha s Kim co jsem četla a zase jsem narazila na napínavý příběh , pořádný případ a atmosféru ,která vás drží napnuté až do konce knihy .

GameGameA. d. l. Motte

Tak tahle kniha pro mne byla docela problém. Nejdříve jsem si myslela , že ji snad i vzdám .Vydržela jsem, a asi po 150 stránce už to docela šlo.Co se týká hlavní postavy HP , tak ten mi přišel jako totální mimoň. O anglických větách v knize nebudu ani mluvit, už dlouho mě nic tak strašně nerozčilovalo jako tohle. Ještě že druhá polovina knihy byla čtivější a konec docela zajímavý ,tak se časem kouknu i další díly z této série.

SpouštěčSpouštěčW. Dorn

SaeculumSaeculumU. Poznanski

Ursula opět nezklamala. Saeculum má zajímavý příběh , který vás nutí číst , číst a číst. Mám ráda knihy , které vás nutí přemýšlet ,jak to bude pokračovat , kdo je zloduch ,a jak to celé skončí . Samozřejmě se mi teda nepodařilo konec odhadnout . V knize nechybí napětí , láska , přátelství ,popis krajiny je stručný, ale výstižný což mě vyhovuje nemám moc ráda knihy , kde několik stran čtete ja je tráva zelená , stromy vysoké atd..Musím říct ,že to bylo báječné čtení. Takže všem moc doporučuji

1 2 3 4 5 >