Lenka40 Lenka40 komentáře u knih

Žhavý hrob Žhavý hrob Yrsa Sigurðardóttir

Tohle byla moje první kniha od "YRSY".Abych řekla pravdu měla jsem od ní větší očekávání . Kniha se četla dobře ,ale bylo to takové to klasické vyšetřování a hledání důkazů z pohledu právničky Tóry. Je pravda ,že pachatele jsem neuhodla , a abych řekla pravdu dost mě to překvapilo. Takže kdo má rád takovou tu klasickou vyšetřovačku, tak vřele doporučuji .

07.04.2018 3 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Tohle byla moje první epická fantasy co jsem četla.A jsem nadšená .Krásně napsaný příběh ,kde se s hlavní postavou Vélinem Al Sornou seznamujeme už v jeho dětském věku a postupně s ním procházíme výcvikem ,zkouškami o přežití , válčíme , odoláváme intrikám i temným silám .Anthony Ryan píše opravdu čtivě. Určitě si druhý díl také koupím , protože jsem moc zvědavá jak to vše bude pokračovat dál.

07.04.2018 5 z 5

Valentýnské prokletí Valentýnské prokletí Jodi McAlister

Tuhle knihu beru jako oddychové čtení. Sice jsem od ní očekávala víc , ale i tak se mi to četlo dobře . Myslím si , že cílová skupina , pro kterou je tato kniha určena bude spokojená. A až se na našich pultech objeví další díl ,tak si ho určitě přečtu.

03.04.2018 3 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Tak tahle kniha je plná sexu, tajemství,přátelství a výhrůžek.Stříbrnou labuť jsem měla přečtenou za jeden den. Mě osobně se velice líbila , i když hlavní hrdniku bych nejdradši propleskla , protože " bože " ona snad nemá žádnou hrdost.Musím říct ,že milostných scén je tam dostatek a opravdu poctivě popsaných . Je vidět ,že tu knihu psala žena. Jinak , když jsem tu knihu dočetla , tak jsem hned chtěla další díl , protože opravdu mě moc zajímá , jak tohle všechno dopadne a doufám ,že hlavní hrdinka Madison se naučí používat slůvko "NE "hlavně co se týká Bishopa .

28.03.2018 4 z 5

Slepí ptáci Slepí ptáci Ursula Poznanski

Tak na tuhle knihu jsem se docela těšila .Už jsem měla přečtenou knihu Pět , a tak jsem se rozhodla pustit se do další ze série s Beatrice . Bohužel mě docela zklamala .Bylo to takové roztahané a pasáže z facebooku mě opravdu nebavily, ale jelikož autorka píše čtivě ,tak jsem i tak knihu přečetla docela rychle. Jsem zvědavá na další díl Hlasy.

25.03.2018 3 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Jelikož mám přečtené všechny knihy od Roberta Bryndzy ,tak musím říct ,že mi tento díl přišel jako nejslabší. Autor pro nás připravil v příběhu určité změny ,které mě překvapily a i šokovaly .Říkala jsem si "proč to udělal?" A co mi nejvíce vadilo , byly určité změny co se týká postavy Eriky.

19.03.2018 4 z 5

Game Game Anders de la Motte

Tak tahle kniha pro mne byla docela problém. Nejdříve jsem si myslela , že ji snad i vzdám .Vydržela jsem, a asi po 150 stránce už to docela šlo.Co se týká hlavní postavy HP , tak ten mi přišel jako totální mimoň. O anglických větách v knize nebudu ani mluvit, už dlouho mě nic tak strašně nerozčilovalo jako tohle. Ještě že druhá polovina knihy byla čtivější a konec docela zajímavý ,tak se časem kouknu i další díly z této série.

13.03.2018 3 z 5

Buzz Buzz Anders de la Motte

Tak s prvím dílem jsem se nějak poprala , ale bohuže u druhého dílu jsem dala 200 stran a končím .Hlavní hrdina mi je nesympatický. Ty anglické věty v textu přeskakuji a musím říct ,že mě při četbě dost rušily. Přijde mi ,že těch dvěstě stran bylo o ničem , čekala jsem víc akce atd. Takže do třetího dílu už nejdu

13.03.2018 2 z 5

Dům žen bez mužů Dům žen bez mužů Karine Lambert

Tak tato kniha mě moc nepotěšila . Říkala jsem si dům žen bez mužů zajímavý námět mohlo by to být vtipné. No tak autorka se s tímto námětem moc nepoprala .Kniha mě přišla spíš nudná .

13.03.2018 2 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Tuhle knihu jsem neměla vůbec ve svém hledáčku knih k přečtení . Ale po přečtení recenze na blogu pinkyvkihách jsem se rozhodla ,že se na ni musím podívat . A musím říct ,že se mi to vyplatilo. Velice pěkně napsaná oddychovka s dějem , který vás hned vcucne . Hned od začátku se to rozjíždí ,žádné dlouhé nezáživné popisy čehokoliv prostě hned akce. Tak to mám moc ráda. Takže za mě určitě doporučení .

11.03.2018 5 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Mám ráda knihy o upírech ,a proto jsem se rozhodla otestovat sérii Upíři z Chicaga . Holky někdy koušou byla příjemná oddychovka . Jelikož jsem od toho nečekala nic světoborného , tak jsem si to užila a určitě si přečtu další díly .Uvidíme jak se s tím autorka poprala dál =).

08.03.2018 4 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Bohužel poslední díl ze série Royalové mě tak trochu zklamal. Dočetla jsem hlavně proto ,že jsem se chtěla dozvědět ,jak to celé dopadne. Myslím si ,že paní spisovatelka poslední díl moc překobimovala. A dost to poslednímu dílu této příjemné oddychovky ublížilo.

08.03.2018 3 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

I další díl ze série Royalové se mi líbil.Musím říct ,že si jednou za čas ráda přečtu takový žánr jako je tato série. Je to velice příjemné čtení na jeden den . V tomto díle mě teda dostal konec .Zůstala jsem s pusou otevřenou a koukala na poslední řádky v knize a nevěřila vlastním očím . Pěkně se nám to tam zamotává ,takže šup na další díl .

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Pro mě velice příjemná oddychovka .Čtivý příběh ,krásně jsem se u toho odreagovala , a abych řekla pravdu jednou za čas mám ráda takové ty příběhy , kdy zamilovanost mezi dvěma lidmi je prostě šílenej problém. Za mě plný počet kniha mi dala to co jsem od ní očekávala a šup na druhý díl .=)

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

No pořádně nevím co na tuhle knihu říct. Ze začátku jsem se trochu ztrácela v těch ročních obdobích a království a nevím co to tam ještě bylo :D .Chvílem mi děj knihy a postavy připomínaly Skleněný trůn , ale vůbec mi to nevadilo ( Skleněný růn se mi líbil ).Knihu jsem si užila jako velice příjemnou oddychovku a určitě si ráda přečtu pokračování.

08.03.2018 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Další výborně napsaný thriller od Angely Marsons.
Opět perfektně vymyšlený případ s Kim Stoneovou a samozřejmě překvapující závěr ,který jsem nečekala. Vraha jsem tentokrát uhodla těsně než ho sama vyšetřovatelka identifikovala . Určitě doporučuji a doufám ,že se brzy objeví další kniha od této spisovatelky.

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Opět napínavý příběh s Kim . Angela Marsons to prostě umí napsat . Tohle byla třetí kniha s Kim co jsem četla a zase jsem narazila na napínavý příběh , pořádný případ a atmosféru ,která vás drží napnuté až do konce knihy .

Němý křik Němý křik Angela Marsons

První případ s Kim Stoneovou se mi opravdu moc líbil. Kim mi svou povahou velice připomínala vyšetřovatelku Eriku z knih od Roberta Bryndzy. Musím říct ,že kniha se četla sama .Styl jakým autorka píše se mi velice líbí a hlavně co se týká děje no prostě paráda. Určitě se brzy vrhnu na další díl z tého série a hlavně všem doporučuji .

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Další případ s Kim Stoneovou je za mnou a zase prostě paráda . Tentokrát to bylo i trochu psychologické ,ale o to zajímavější. Musím říct ,že Angela Marsons se se svými knihami zařadila mezi moje nejoblíbenější spisovatelky. Určitě doporučuji její sérii s Kim Stoneovou k přečtení.

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Tak tuhle knihu jsem si opravdu užila. Moc se mi líbí styl ,jakým je kniha napsaná . Užívala jsem si popisy postav a celkový přběh.Paní spisovatelka nás postupně seznamuje s postavami a jejich životními příběhy a nakonec nesponitelný úkol ,který se rozhodnou provést. A jak to vše dopadne ...... TOHLE SI MUSÍTE PŘEČÍS.