Lenka40 Lenka40 komentáře u knih

Cinder Cinder Marissa Meyer

Tak jsem se také pustila do Cinder. Musím říct ,že ze začátku jsem si říkala proč s tím všichni nadělají takové cavyky , vždytˇje to jen hezky zmodernizovaná Popelka. Je pravda ,že asi kolem 250 strany mě kniha dostala. Musela jsem číst při každé volné chvilce , abych se dozvěděla jak to dopadne . No to že tam ten konec vlastně nebyl jsem mohla předpokládat , když jsou jsou další díly :D . Takže mé shrnutí je to velmi čtivá pohádka s velice zajímavým dějem . A gratuluji paní spisovatelce , že z nás čtenářů udělala závisláky na této sérii . Dávám **** , protože mi to chvilku trvalo ,než se ze mě ten závislák stal :D

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Tak tohle byla moje první kniha od autora a byla jsem velice spokojená . Vyšetřování odloženého případu ztracené osoby ,byl velice čtivý pořádně zamotaný a na konci nechybělo pořádné překvapení. Určitě si přečtu i další knihy od autora a samozřejmě doporučuji k přečtení.

08.04.2018

Deník fejsbukové matky Deník fejsbukové matky Lucie Nachtigallová

Deník fejsbukové matky je příjemná oddychovka .Měla jsem ji přečtenou během jednoho dne. Musím říct ,že jsem se občas řádně zasmála a v některých situacích se i poznala . Hlavně takové ty , kdy zjistíte jak se na mateřské dovolené dá pěkně zblbnout. Takže kdo si potřebuje odpočinout od jiných žánrů ,tak určitě doporučuji .

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Takže na začátku musím říct ,že nejsem příznivec zombie, ale tahle kniha mě dostala. Prostě paráda od začátku až do konce.Četla jsem při každé volné chvilce ,abych se dozvěděla jak to dopadne. Takže VŠEM DOPORUČUJI ,ABY SI JI PŘEČETLI .

08.04.2018 5 z 5

Deník fejsbukové matky pokračuje Deník fejsbukové matky pokračuje Lucie Nachtigallová

Co se týká pokračování fejsbukové matky musím říct ,že se mi až tolik nelíbila jako jednička.Ale i tak je to příjemné čtení ke káfičce.

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Teda musím říct ,že tuhle knihu jsem si opravdu užila. Kniha má spád hned od začátku a nemůžete ji odložit , dokud nejste u konce. Opravdu moc doporučuji . A určitě si pořídím další díl .

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

Tak pokračování " Anna krví oděná" mě trochu zklamalo . Čekala jsem více duchů , více akčnosti a tajemna. Svým způsobem je větší část knihy taková vláčná o ničem . Posledních 50 stránek se konečně něco děje ,ale to je opravdu málo z celé knihy. Ale jelikož chcete vědět jak to s Annou dopadlo musíte si knihu přečíst. =)

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Takže další výborná kniha od Jamese Carola .Opět parádní příběh s Jeffersonem Winterem . Kniha se četla jak se říká úplně sama a konec no tak to by mě teda nenapadlo. Takže moc doporučuji =)

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Tohle byla moje první kniha od Barbary Erskinové .Nejdříve jsem byla z knihy taková nesvá.Děj mi ze začátku přišel roztahaný a dokonce jsem si myslela ,že knihu odložím . Ale po pár stránkách mě děj vyloženě vcucnul a já už se nemohla dočkat jak to vše dopadne. Mám ráda knihy , kde se objevují duchové ,takže tuhle knihu jsem si opravdu užila a musím říct ,že byla i řádně napínavá. Takže určitě doporučuji a sama se podívám po další knize od Barbary.

Dvojčata Dvojčata Saskia Sarginson

Kniha je napsaná pro mne trochu chaotickým způsobem , chvíli z pohledu Isolte ,chvíli z pohledu Violy a do toho se střídá jejich dětství s dospělostí, takže jsem se občas v knize trochu ztrácela. K tomu autorka opravdu hodně ráda a často popisuje přírodu , vůně , pachy atd.Když už mě nakonec kniha chytla ,což bylo asi tak posledních 50 stránek ,tak v tom pro mne nejzajímavějším autorka knihu ukončila . Nemůžu říct že by se kniha četla špatně , ale vracet se k ní určitě už nebudu .

08.04.2018 2 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Dnes jsem knihu dočetla a musím říct no masakr =). Je to moje první kniha od Chrise Cartera a určitě si od něj přečtu další.
Parádní zápletka , žádné dlouhé vyšetřování prostě kniha měla spád .Stále se něco dělo a to co čekalo na konci mě teda vyrazilo dech . Takže kdo má rád vyvražďovačky , tak směle do toho . Já si ji opravdu užila.

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Tak tato kniha mě opravdu moc překvapila.Nikdy jsem nečetla knihu s takovým tématem a musím říct ,že jsem byla mile překvapena. Kniha se moc hezky četla .Děj úžasný ,zápletka vymakaná. Takže mohu jen doporučit.

Intriky Intriky Anna Godbersen

Druhý díl ze série Luxus a další příběh slečen Holladových . Musím se přiznat , že při čtení tohoto dílu jsem na vrub jedné postavy použila i slova, za které by se nemusel stydět ani dlaždič .A osobně bych jich propleskla mnohem víc =).
Takže se moc těším na pokračování =)

Izolovaný Izolovaný Sebastian Fitzek

Jedním slovem BÁJEČNÁ kniha.Od začátku ,až do konce se nenudíte. Pokaždé ,když si myslíte ,že je konec tak "BUM" a není. Nevím co víc dodat jen ,že knihu doporučuji a určitě si pořídím další knihy od tohoto autora.

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

Tak další díl s Mercedes je za mnou a opět mě nezklamal. Opět příjemné oddychové čtení . Takže šup na další díl . =)

Láska na třetí Láska na třetí Nick Spalding

Už dlouho jsem tak rychle nepřečetla dvě knihy za sebou jako lásko kde jsi a láska na třetí
Opět vtipně napsané další životní příběhy Jamieho a Laury. Příjemné počteníčko u kterého se zasmějete.

Lásko, kde jsi? Lásko, kde jsi? Nick Spalding

Tak dlouho jsem se u knihy nenasmála a to myslím ,že jsem se smála pořádně nahlas :D .Báječné vyprávění zážitků při shánění partnera .Vřele doporučuji a hned se vrhám na další díl Láska na třetí .

Luxus Luxus Anna Godbersen

Teda hodně mě překvapilo ,jak se tato kniha svižně četla . Docela jsem měla obavy ,že to bude nějaká šílená romanťárna, ale byla jsem mile překvapena. Kniha měla děj i svým způsobem zápletku ,takže jsem si ji opravdu užila a příjemně si u ní odpočinula. Už těším se na další díly z této série.

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Jelikož mám ráda knihy o upírech , vlkodlacích a dalších příšerkách , tak jsem si první díl ze série s Mercedes užila. Je to příjemné odpočinkové čtení , a už jsem se pustila do dalšího dílu . Uvidíme jestli budou další díly taky tak čtivé jako první díl .

07.04.2018 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Tohle je druhá kniha od Chrise Cartera co jsem četla a opět mě nezklamal.Bylo to napínavé od začátku do konce. Musím říct, že způsob vraždění v této knize mi opět vzal dech stejně jako u knihy Dvojitý kříž. Chris Carter píše svižně, napínavě a udrží Vás napnuté až do posledních stránek.Už se těším na další lov sériového vraha Robertem Huntrem .

07.04.2018 5 z 5