Lenka40 Lenka40 komentáře u knih

Mafie matek Mafie matek Kerstin Gier

Tak tahle kniha byla velice příjemná oddychovka. Knihy od Kerstin Gier jsou velice čtivé . Mafie matek se mi opravdu líbila a nebojím se jí doporučit .

Loviště Loviště Patricia Briggs

Já prostě miluju knihy od Patricie . Umí krásně vymyslet příběh , kde běhají vlkodlaci , upíři , čarodějnice a jiné nadpřirozené bytosti. Nechybí tam láska , přátelství prostě vše co má mít čtivý příběh ze světa fantasie.

08.04.2018 5 z 5

(SPOILER) Obsahuje spoiler ! Tak druhý díl ze série je za mnou . Pokračování příběhu Daniela a Aubrey bylo příjemné čtení ,akorát mi docela vadilo časté používání slova k****. Konec knihy byl jen o sexu , což se dalo při jejich abstinenci v první a skoro v celé druhé knize předpokládat , ale docela mě zajímá co bude ve třetím díle . Mylím ,že autorka už v těchto dvou dílech napsala co mohla . No necháme se překvapit. Jinak příjemná čtivá romanťárna .

Kufr paní Sinclairové Kufr paní Sinclairové Louise Walters

Tak k této knize bych se vyjádřila opravdu jednoduše . Příjemné letní čtení , které se odehrává ve dvou rovinách příběh Roberty a příběh paní Sinclairové.

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Tak nejprve bych napsala , že kdo ještě nezačal číst sérii Skleněný trůn ,tak doporučuji si tuto knihu přečíst jako první .Já ji četla jako pátou a tak jsem spoustu věcí už věděla . Bylo zvláštní číst věci ,když už jsem věděla rozuzlení..Jinak kniha je rozdělena do 5 povídek , které na sebe navazují a je v nich přesně co potřebujete vědět než se poustíte do prvního dílu.
Co se týká obsahu ,jelikož jsem tuto knihu četla jako pátou tak bylo vidět , jak se Celaena vapracovala ze spratka na zabití v ženu.

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

4. díl ze série Skleněný trůn ,byl určitě nejlepší .Četlo se to samo .Tentokrát ten děj měl takový šmrnc. Bylo to akčnější , konečně se tam něco pořádně dělo a hlavně se některé věci rozlouskly. Samozřejmě nechyběla láska , přátelství a noví hrdinové se kterými se určitě ještě setkáme.

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Tak z této knihy jsem byla prostě unešená.Četla se sama. Příběh byl úžasný. Musím si hned pořídit Vidořád .

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Tak opět kniha do které jsem se prostě zamilovala a moc potřebuju další díl ,který vyjde až v září . Příběh kde nebezpečí a smrt číhá na každém rohu mě prostě pohltil . Lainu a Elise jsem si prostě zamilovala . Už se těším na jejich dobrodružství v dalších dílech v sérii Jiskra v popelu.

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

No nevím co napsat , abych se stále neopakovala. Carter opět bodoval. Velice čtivý ,napínavý příběh s Robertem . Opět důmyslně vymyšlené , vraždy brutální a konec perfektní.

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Takže další výborně napsaná kniha o sériovém vrahovi od Chrise Cartera. Opět nepolapitelný vrah , který za sebou nezanechává žádné stopy ,ale Robert Huntr s Carlosem Garciou jsou silní protivníci .

Inferno Inferno Catherine Doyle

Tak druhý díl Inferno ze série Krev za krev byl ještě lepší než Vendeta . Bylo to akčnější,citové vztahy zamotanější a hlavně ty zvraty ,které nám autorka této série v druhém díle přichystala byly úžasné. Už se nemůžu dočkat posledního dílu Mafiosa , který má vyjít příští týden .

08.04.2018 5 z 5

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

Ze začátku jsem si říkala no nic moc , ale pak se kniha rozjela bylo to opět akční jako obvykle hodně sexu a samozřejmě ti dobří proti těm zlejm . Takže opět jsem si to užila a šupem na druhý díl .

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Já už prostě nevím jaké mám psát komentáře ,abych se neopakovala. Opět výborně napsaný a promyšlený příběh. Samozřejmě jsem vraha neuhodla . Chris Carter je můj TOP spisovatel a už se těším na další knihu .

Hon Hon Andrew Fukuda

Velice čtivý první díl série . Opět trochu jinak podaný příběh o upírech .Musím říct ,že se mi kniha líbila četlo se to samo . A určitě se pustím do druhého dílu KOŘIST, protože jsem velice zvědavá jak to bude pokračovat.

08.04.2018 4 z 5

Fakt hustej nářez Fakt hustej nářez František Kotleta (p)

Druhý díl ze série Bratrstvo krve dočten .Opět to bylo akční , čtivé ,samozřejmě s řádnou dávkou sexu . Pan Kotleta dokáže do svých knih zařadit i takové prvky a postavy ,které by tam člověk opravdu nečekal. Jsem docela zvědavá, jak tuto sérii pan spisovatel ukončí .Nějakou představu mám , tak uvidíme jestli jsem se alespon trochu trefila.

Dvojí spravedlnost Dvojí spravedlnost Patricia Briggs

Opět velice poutavý příběh s Charlsem a Annou. Víc k tomu není asi co dodat . Patricie píše velice čtivě a já její příběhy prostě miluju .

Dlouhé ticho Dlouhé ticho Patricia Briggs

Opět další parádní díl s Mercedes Thompson a Adamem. Tentokrát nás spisovatelka zavedla i do Prahy. Opět čtivé ,akční a samozřejmě nechybí láska a přátelství .Tahle série je moje srdcovka.

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Tohle byl velice čtivý thriller. Děj měl spád,byl akční,napínavý a hlavně nemusela jsem se prodírat sáhodlouhými popisy. Hlavní postava vyšetřovatelka Erika se mi zamlouvala, hlavně její povaha. Vraha jsem si typla a musím říct ,že se zadařilo. Určitě se vrhnu na další díl s vyšetřovatelkou Erikou Fosterovou.

Děti paranoie Děti paranoie Trevor Shane

Příjemná oddychovka ,kde vybraní mladí lidé od svých 18 let fungují jako nájemní vrazi.Příběh Josepha , který se při jedné akci seznámí s Marií byl akční a dojemný. Konec mě teda překvapil.

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Tak další díl ze série Skleněný trůn je přečtený musím říct ,že opět jsem byla spokojená . Sice ze začátku to bylo volnější ,ale pak příběh nabral na intenzitě a četl se jedním dechem . Už se těším na poslední díl a na celé vyvrcholení příběhu.