Leninkka Leninkka komentáře u knih

Bodyguardka Bodyguardka Katherine Center

Taková jednohubka. I když je každému jasné jak to asi dopadne, tak mě se kniha moc líbila :)

08.03.2024 5 z 5

Hitlerův nevěstinec Hitlerův nevěstinec Steve Matthews

I když knihy na toto téma ráda čtu, tuto knihu jsem nedočetla. Přečetla jsem si jen konec, abych věděla jak to dopadne. Vůbec mě nezaujala, nemohla jsem se do knihy pořádně začíst. Za mě zklamání :(

29.02.2024 1 z 5

Láska z jiného života Láska z jiného života C. J. Connolly

Já se budu teda od ostatních komentářů hodně lišit, ale mě kniha vůbec nezaujala. Musela jsem se ke čtení přemáhat a něco i přeskakovat. Nápad na téma skvělý, ale jako celek mě to vůbec nezaujalo a ani nebavilo.

26.01.2024 2 z 5

U severní zdi U severní zdi Petra Klabouchová

Je to opravdu těžké téma a některé pasáže jsem četla se slzou v oku. Kniha mě opravdu hodně zasáhla. Já tuto knihu mohu opravdu všem DOPORUČIT.

"Komu zvoní hrana? Tobě, národe český. Sotva jsi narovnal hřbet, už ho znovu k zemi ohýbáš, už zase hlavu skláníš."

08.01.2024 5 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

No, tak to byla jízda. Na začátku jsem si nejdřív říkala neeee, to kam podle mě kniha směřuje není možné. Že už mám moc bujnou fantazii a nikdo by nic takového nenapsal. Na to se vykašlu a číst nebudu. No ale do háje toto??? Já tu knihu nemohla ani za nic odložit a to se mi už dlouho nestalo. Pořád jsem hltala a čekala co bude dál, co se stane potom... Teda klobouk dolů a jdu hned hledat další knihu od této autorky :) Tahle kniha byla teda fakt velké překvapení a za mě tedy plný počet hvězdiček.
Přemýšlím, že to je asi nejlepší kniha tohoto roku, jakou jsem četla.

21.11.2023 5 z 5

Útěk na venkov Útěk na venkov Julie Caplin

Já si nemůžu pomoct, ale za mě velké zklamání. Ostatní knihy jsem přečetla hned na jeden zátah a moc mě to bavilo. Ale tuto knihu jsem se musela nutit vůbec dočíst. Ella mi přišla strašně hloupá a nějak mi to celé vůbec nesedělo. Jediné pozitivum na celé knize byla Tess. Přišlo mi, že snad psal knihu úplně jiný autor než předešlé knihy :(

17.05.2023 1 z 5

Vražda v Mallowan Hall Vražda v Mallowan Hall Colleen Cambridge (p)

Skvělá kniha. Hlavní hrdinka velmi sympatická a kniha se čte úplně sama. Přečteno na jeden zátah. K tomu krásná obálka. Za mě velké doporučení.

07.03.2023 5 z 5

Hra o dědictví Hra o dědictví Jennifer Lynn Barnes

Opravdu skvělé čtení. Kniha se prostě nedá odložit a nutí číst dál a dál. Já jsem se nechala zlákat krásnou obálkou i podle hodnocení. Nejdřív jsem chtěla jen nahlédnout, že si knihu přečtu až budu mít více času. No nahlédla jsem tak, že jsem ji přečetla na jeden zátah. Za mě teda fakt kniha skvělá a doporučuji každé věkové kategorii :)

01.02.2023 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Jakmile se o knize pořád píše a každý ji vychvaluje, odkládám její čtení na později. Nyní jsem se ke čtení odhodlala, ale vůbec mě děj knihy nezaujal.
Kniha se dobře čte, ale to je tak všechno. Dočetla jsem ji, jen abych věděla konec. Historická fakta jsou za mě asi jediné plus této knihy.

30.03.2022 2 z 5

Pocit hanby Pocit hanby Linda Castillo

Prostě pecka. Každou knihu této série přečtu jedním dechem a na jeden zátah. Kniha od první stránky chytne a nutí číst dál a dál. Opravdu tuto autorku doporučuji.

18.02.2022 5 z 5

Všechno nejlepší, Anno Všechno nejlepší, Anno Petra Jirglová

Skvělá oddechová knížka, která se dá přečíst na jeden zátah. Dost jsem se u ní nasmála :)

29.01.2021 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Jakmile je kolem knihy nebo autora takový "humbuk" , většinou ji nechávám být a dávám si s přečtením na čas. Většinou co je tak extra chválené, stojí za starou belu. Ovšem tady jsem tedy udělala chybu. Knížka se mi četla velice dobře a zvládla jsem ji na jeden zátah. Už se těším na další díl a autora dávám do oblíbených :)

10.01.2020 5 z 5

Švadlena z Dachau Švadlena z Dachau Mary Chamberlain

Na knihu jsem se hodně těšila, ale přišlo velké zklamání.
Hlavní hrdinka velmi naivní. Dokážu pochopit mladickou nerozvážnost, ale v něčem byla opravdu velmi velmi hloupá. Kniha mě pak už ani nebavila, ale dočetla jsem až do konce, abych zjistila jak to tedy dopadne.

04.01.2020 2 z 5

Zmrzlinové sedmé nebe Zmrzlinové sedmé nebe Abby Clements

Kniha mě moc nenadchla. Konec je jasný hned od začátku a je to takové lehké čtení, nad kterým se nemusí vůbec přemýšlet. Konec knížky se mi zdál najednou strašně uspěchaný. ** hvězdičky alespoň za ty recepty, které jsou v knize uvedeny :)

04.01.2020 2 z 5

Na velikosti záleží Na velikosti záleží Alison Bliss

Skvělá letní oddychovka. Po "těžkých" kusech jsem potřebovala nějaké lehké čtení. Kniha to splnila na 100%. Ikdyž je děj jasný už od začátku, tak se mi kniha velmi líbila a dost jsem se nasmála :)

19.07.2019 5 z 5

Olga Olga Bernhard Schlink

Kniha se čte opravdu velmi dobře a určitě ji doporučuji k přečtení!! Je rozdělena na tři části.
Každá část je zaměřena na jinou časovou osu ze života Olgy a Herberta.
Musím pochválit, že autor nenatahoval děj do nekonečného množství stran, ale i přesto držel čtenáře stále v pozoru a dokázal je i překvapit.
Autor mě velmi mile překvapil a kniha si opravdu zaslouží 5z5 :)

15.03.2019 5 z 5

Zimní moře Zimní moře Susanna Kearsley

Autorka mě velmi mile překvapila. Začala jsem knihou Ohnivý pták a jelikož se mi kniha moc líbila, pořídila jsem si i první díl. A opět mě kniha nezklamala. Je opravdu velmi čtivá a velmi se mi líbí prolínání historie a současnosti. Za mě teda plný počet :)

07.03.2019 5 z 5

Ráchelina kniha Ráchelina kniha Sissel Værøyvik

Už od začátku knihy mi začala být Ella strašně nesympatická :( Naštěstí to vykompenzovala Ráchel, její povaha i příběh. Osud Ráchel byl zajímavý, za to příběh Elly mě vůbec nezaujal. Ovšem ten konec knihy, co se týká Ráchel, za to strhávám hvězdičky. Přišlo mi to zbytečné a strašně unáhlené ukončení.

04.02.2019 3 z 5

Ohnivý pták Ohnivý pták Susanna Kearsley

Krásná kniha. Propojení dvou dějových linek bylo tak nenásilné, že se kniha velmi dobře čte a člověk se neztrácí v ději. Příběh jsem hltala a nemohla se odtrhnout. Moje první kniha této autorky, ale už se chystám na další :)

01.02.2019 5 z 5

Léto u jezera Léto u jezera Hannah McKinnon

Kniha se mi moc líbila. Přečetla jsem na jeden zátah.

31.01.2019 4 z 5