leninam leninam komentáře u knih

Zášť Zášť Lisa Jane Smith

Musím říct, že třetí díl byl už o dost zajímavější a napínavější než dva předchozí :) Prostě super holčičí oddychovka!

05.01.2018 5 z 5

Souboj Souboj Lisa Jane Smith

O něco zajímavější než první díl, ale jinak stejně jako jednička i druhý díl je spíš takové oddychové dívčí čtení.

01.01.2018 4 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Oddychovka - super a hlavně nenáročné holčičí čtení pro dlouhé zimní večery :)

30.12.2017 4 z 5

Krásné rozšíření informací ze světa HP, až má člověk pocit, že je kouzelnický svět skutečný :) Popisy zvířat a ilustrace jsou úžasné :) Knihu jsem dostala jako dárek k narozeninám a byla jsem neskutečně nadšená, jakoby mi bylo opět 11 let :) Jen jsem se na chvíli zarazila u obrázku pětinoha, když místo kopyt uvedených v popisku, měl nohy zakončené dlaněmi :)

22.12.2017 5 z 5

Umění v krvi Umění v krvi Bonnie MacBird

Napínavé, zajímavé, dokonalé - knihu si určitě přečtu někdy znovu.

20.12.2017 5 z 5

Smrtící polibek Smrtící polibek Alice Moss

Pěkný příběh, nic složitého, krásná oddychovka, kniha se dobře četla :)

21.11.2017 5 z 5

Budoucnost Budoucnost Dmitry Glukhovsky

Naprosto úžasná kniha o tom, co vše je člověk ochoten obětovat za nesmrtelnost a že věčné mládí a život není vše.

14.11.2017 5 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Podle mého naprosto úžasná kniha, která mě vtáhla do děje a já se musela nutit, abych u ní neproseděla celou noc. Arťomovi jsem od začátku držela palce, aby přežil v temném a krutém světě metra a splnil svůj úkol. Závěr knihy pro mě byl opravdu nečekaný a donutil mě nad celým příběhem přemýšlet ještě dlouhou dobu po dočtení knihy.

04.07.2017 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Přečteno jedním dechem. Naprosto dokonalý, krásný a napínavý příběh, který předčil všechna moje očekávání.

08.11.2016 5 z 5

Malý Dekameron 1 aneb Podoby lásky Malý Dekameron 1 aneb Podoby lásky Giovanni Boccaccio

Skvělá oddychovka :)

08.06.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha, která mě svým dějem neskutečně zasáhla a na konci jsem potřebovala balení kapesníčků!

Abych se přiznala, trvalo mi pár stránek, než jsem se do knihy pořádně začetla a kniha mě "chytla", ale potom jsem se od ní nemohla odtrhnout.
Příběh o tom, že ne všichni jsme silní a dokážeme se smířit se vším, co nám život přinese. Krásně napsané. Jedná se o ten typ knihy, o které přemýšlíte ještě dlouho poté, co ji dočtete.

10.03.2016 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Úžasná knížka! Je to jedna z nejlepších knížek jakou jsem kdy četla!!!
Musím se přiznat, že knížku jsem četla déle, než jsem musela, jelikož jsem se bála, jak to vlastně vše skončí. Čekala jsem trochu jiný konec, o to více jsem na konci byla překvapená!
Smrt v roli vypravěče byla vynikající a hlavní postavy si musí zamilovat snad každý. U knihy jsem se zasmála i si zaplakala. Příběh mě skutečně zasáhl a ještě dlouho po přečtení jsem si v hlavě přehrávala děj knihy, takže bych knihu určitě doporučila všem a jak už tu někdo psal, nebylo by na škodu knihu zařadit i do povinné četby.

Zatím jsem ještě neviděla filmovou verzi, mám z toho tak trošku strach - představivost je kolikrát přeci jen lepší než film :)

10.03.2016 5 z 5