Leniiis Leniiis komentáře u knih

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Tak kdyby to šlo, tak dám hvězdiček mnohem víc.
To se mi nestalo už dlouho, abych měla pořád takovou touhu číst. Číst všude, kde to jde a kdykoliv to jde. Za mě naprostá bomba.

28.03.2024 5 z 5

Otočení klíčem Otočení klíčem Ruth Ware (p)

Za mě teda super příběh. Napínavý, čtivý. Prostě paráda.

23.02.2024 5 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Knížka a příběh fajn. Jednu hvězdu odebírám za překombinovaný konec.

01.02.2024 4 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Když jsem četla recenze na tuto knížku, tak jsem se trochu bála, co mě čeká a abych nebyla zklamaná.
Já si s ostatními dovolím nesouhlasit. Je to sice trochu jiný styl než jsme zvyklí u Bryndzy, ale za mě zase super příběh. Fakt jsem spokojená. Překvapivě o trochu dojetí knížka měla. Doporučuji.

07.01.2024 5 z 5

Prodloužený víkend Prodloužený víkend Gilly Macmillan

Jeeej, tak to není úplně dobře vybraný čtení na začátek roku, ač mám tuto autorku normálně ráda.
Knížku hodnotím jak průměrnou knížku, o které už zítra nebudu vědět o čem byla. Děj nereálný a až moc překombinovaný. Škoda.

02.01.2024 3 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Čtivé jako vždy. Autorka je skvělá. Za mě ale tentokrát malinko nudnější díl.

18.12.2023 4 z 5

Chata v horách Chata v horách Ruth Ware (p)

Za mě fajn příběh. Já tuto autorku mám ráda, takže jsem přečetla věž větších problémů. Jednu hvězdičku ubírám za vraha a za motiv vraždy. To mi přišlo trochu přitažené. Ale jinak fajn knížka.

19.09.2023 4 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Až mě mrzí, že mám dočteno. Bryndza to prostě umí. Takže nezbývá než se těšit na další knihu.

28.08.2023 5 z 5

Vodník Vodník Tereza Bartošová

Nebyl to můj šálek čaje.

01.08.2023 3 z 5

Prolhané městečko Prolhané městečko Diane Chamberlain

U mě tentokrát pomalejší rozjezd, ale pak už jsem se nemohla odtrhnout.
Konec za mě moc rychle vyřešený, ukončený. Možná bych přidala pár stran a víc rozvedla.
Ale jinak za mě opět super kniha.

18.05.2023 5 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Já po třetím díle čekala úplně stejnou nálož, ale musím se přiznat, že i když knížka byla super, tak ne tak skvělá jako předešlý díly.
Celkově mi totiž přišel ten dej a zápletka trochu až moc. Překombinovaný..to bude asi to správný slovo. Ale tuto autorku mám moc ráda, takže se těším na další díly.

25.02.2023 4 z 5

Žena, která věděla příliš mnoho Žena, která věděla příliš mnoho Michele Campbell

Knížka fajn, dobře se čte, ale ze všech od této autorky mi přijde právě tahle ta nejslabší. Překombinované a chvílemi těžko uvěřitelné. Nicméně čtivost tam byla, takže jsem dočetla úplně v pohodě.

30.01.2023 4 z 5

Nechci slyšet tvůj pláč Nechci slyšet tvůj pláč Simona Rošková

Tema super, ale za mě bylo to zpracování trochu slabší. Knížka měla velký potenciál, kterej ale nebyl bohužel využit.
Jinak se četla dobře a měla spád, ale já bych uvítala větší zabřednutí do tématu apod. A linku švagra hlavní hrdinky jsem nepochopila vubec..měl tam docela dost prostoru na to, že to pak na dvou stránkách
bylo shrnuto a konec. O chybách v textu ani nemluvím.

07.01.2023 3 z 5

Bez viny Bez viny Charlotte Link

Pro tuto autorku mám slabost a většinou dávám plný počet hvězd. Tentokrát mi ale přijde celý příběh až moc nereálný a přibarvený. Ale jinak čtivá knížka jako vždycky. Jen za mě ten děj no..ale to je čistě jen můj názor.

20.10.2022 4 z 5

Volný pád Volný pád Joseph Finder

Kniha jako taková a její příběh se mi líbil. Trochu mi vadilo řešení firemních záležitostí, který vlastně ani moc neměli co docineni s řešením vraždy a tím byla kniha zbytečně zdlouhavá. Ale jinak za mě super a určitě mrknu na další knihy autora.

15.01.2022 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Oddychovka co neurazí, ale ani nenadchne. Nicméně jako první čtení po porodu to stačilo na rozjezd úplně v klidu.

30.10.2021 4 z 5

Slib Slib Táňa Keleová-Vasilková

Já mám tuto autorku ráda a i kdy její knížky nejsou žádný náročný čtení, tak jednou za čas si ji ráda přečtu.
Ale proč tak smutný příběh??!!.. Zamávalo to se mnou.. Ale je dobrá. Ty knížky prostě mají spád a já jsem ji přečetla za 24 hodin.. Takže za mě na jedničku..

07.02.2021 5 z 5

Kate musí zemřít Kate musí zemřít Alex Lake

Knížka mě od první strany chytila a až do konce nepustila.

01.12.2020 5 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Až mi bylo docela líto, že je už knížka u konce. Tak moc se mi líbila. Stejně jako Tatérka naprosto boží příběh.

15.11.2020 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Hned po dočtení knížky jsem sedala k internetu a objednávala druhou knížku od autorky, to asi mluví za vše ne? Knížka dobrá, místy hodně smutná až depresivní, ale i tak je čtenář nucen číst pořád dál a dál.

13.11.2020 5 z 5