LCCLucifuk LCCLucifuk komentáře u knih

Kniha o extázi Kniha o extázi Mireille Scott

Kniha vtiahne čitateľa priamo do dejiska počiatkov tanečnej scény elektro hudby okoreneným o príbeh extázy. Zaujímavý a intenzívny príbeh. Kľudne by som privítala aj pokračovanie :)

03.10.2018 5 z 5

Příběh Země Příběh Země Robert Miller Hazen

Úplne top kniha. Dozvedela som sa v nej strašne veľa nových informácií. Bola tak plná faktov, že sa mi miestami až ťažko čítala. Prvá kniha, pri ktorej som si robila reálne poznámky, aby som bola v obraze čo sa dialo pred 20 stranami :) Super!

12.04.2018 5 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

Jedna z mojich fakt obľúbených od Kinga. Aj keď toto si vravím skoro pri každej :)

05.12.2015 5 z 5

Raňajky u Tiffanyho Raňajky u Tiffanyho Truman Capote

Asi prvýkrát v živote sa mi stalo, že mi bola hlavná hrdinka vrcholne nesympatická. Inak mi príbeh nijako zvlášť neutkvel v pamäti. Už si ani nespomínam ako skončil..

05.12.2015 2 z 5

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Sklamalo ma, že to nie je "klasický" King. Ja osobne mám radšej jeho typické horory, detektívky ma moc neberú. Ale aj napriek tomu veľmi kvalitná kniha.

05.12.2015 3 z 5

Jeden den Jeden den David Nicholls

Hlavné postavy sú naozaj "živé" a kniha má nádherný príbeh. Pre niekoho možno obyčajný a teda nudný, pre iného klišé. Podľa mňa však táto kniha opisuje život taký, aký reálne často je.

Anna zo Zeleného domu Anna zo Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Táto kniha ma ako decko strašne moc bavila. Z mojej strany čisto nostalgická záležitosť, ku ktorej sa kedykoľvek rada vrátim.

Malý strom Malý strom Asa Earl Carter

Jedna z mojich najobľúbenejších. Toto je vyslovene kniha pkná krásy.