Laura99 Laura99 komentáře u knih

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Skvělá, skvělá, skvělá.... Dostala jsem ji od dcery a hned jsem se vrhla do čtení. Jediné co mi vadilo, jak mi to ubývá. Četla jsem pořád, stránky ubývaly a mě bylo líto, že naše společnost brzy skončí. Děkuji, že píšete pane Bryndzo.

04.09.2023

První krev První krev Angela Marsons

Výborná

10.04.2023 5 z 5

Kdo seje vítr Kdo seje vítr Hans Rosenfeldt (p)

Opět super !!

Mačacia stopa Mačacia stopa Dominik Dán

Super ..opět !!!

27.01.2023 5 z 5

Tajemství živých Tajemství živých Carol Wyer

Skvělé napínavé čtení, těšila jsem se až budu moci vzít knihu do ruky a užívat si četbu.

06.12.2022 5 z 5

Rakvář Rakvář Sharon J. Bolton

Skvělá, neodtrhnete se. Knihy od autorky jsou proste TOP.

06.10.2022 5 z 5

Hledejte ji Hledejte ji Rick Mofina

No, proste krimi

18.09.2022 2 z 5

V bouřlivých časech V bouřlivých časech Marie Lacrosse

Kniha se mi líbila, jen té války tam bylo trochu moc.

04.03.2022 4 z 5

Kolibřík Kolibřík Kati Hiekkapelto

Skvělá krimi, velmi jsem si to užívala, i když to má bolavé téma.

19.02.2022 5 z 5

Hotel Hotel Arthur Hailey

Fajn čtení

19.02.2022 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Výborná.

03.01.2022 5 z 5

Hřích náš každodenní Hřích náš každodenní Dominik Dán

Tolik jsem se těšila až konečně budu mít knihu v ruce a opět Domikik Dán nezklamal. Úplně mě dostávají ty slovní přestřelky, věty kterými nápaditě popisuje situace. Je to koncert číst knihy od D.D. Doufám pevně, že stále bude psát...těším se.

11.12.2021 5 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Strašné, těžko se mi četla....tedy takhle, výborna kniha s bolavým tématem. A konec..kočka se stočeným ocáskem..tak ten mě už rozbrečel. O koncentráku se píše často, ale gulag? Úplně stejné a hlavně po válce. Strašný zrůdy v Rusku. Chtěla jsem napsat strašný zvířata, pak jsem se úplně lekla, co že jim to chci přisoudit. Tahle kniha ve mě zůstane. Doporučuji a také do škol, jako povinnou četbu místo některých nesmyslů.

30.10.2021 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Úžasná, vůbec se mi nechtělo knihu odložit, a pokud ano, stále jsem jí měla plnou hlavu.

19.09.2021 5 z 5

Zabiják Zabiják Émile Zola

Četla jsem ji někdy v mládí poprvé a stále se k ní vracím. Málo knih čtu dvakrát a více, ale tato mě vždy přitáhne.

06.08.2021 5 z 5

Hortenziová zahrada Hortenziová zahrada Marie Lamballe (p)

Krásná...

06.08.2021 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Jedním slovem...SUPER!!

01.07.2021 5 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Nedočetla jsem...sice jsou v knize fakta, která jsem už znala z jiných, ale způsob psani mě vůbec nebavil. Někdy jsem nevěděla o kom vlastně čtu, kdo je v ději, divné názvy kapitol. Škoda. Těšila jsem se a přišlo zklamání. Zajímalo by mne, zda je to podle skutečné postavy, protože to její vzdorování a odmítání rozkazů mi přijde divné...v porovnání s jinými příběhy, kde sice něco podobného bylo, ale tak okatě bez trestu?

26.06.2021 1 z 5

Zavátá sněhem Zavátá sněhem Martin Stručovský

Kniha se dobře četla, těšila jsem se na ní, ale ty věčné bitky...skoro trapné kolik jich tam je.

26.01.2021 4 z 5