Laughtubbe Laughtubbe komentáře u knih

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

U této knihy jde vidět, že ne každá kniha z povinné četby je nudná. Příběh byl krásný, poutavý a tajuplný. Jistě se k příběhu ještě dostanu. Nezavrhujte knihy z povinné četby. Dejte jim šanci. Překvapí Vás.

Elita Elita Kiera Cass

Srdcová záležitost. Z upírů a všelijaké havěti jsem se dostala ke krajkám a princeznám. A nelituju toho jediný den. Akcí nabitý díl. Zbožňuji to.

Lásko, kde jsi? Lásko, kde jsi? Nick Spalding

To byla jízda :D Není nad začátky vztahů :D :D Na ty se vždycky vzpomíná nejlépe :D

Z upířích archivů I. Z upířích archivů I. Otto Penzler

Nádherná sbírka povídek. Jde vidět jak se od sebe autoři odlišují. Každý je jiný. Každý je unikát. Doporučuji.

Zrazená Zrazená Kristin Cast

Achjo :( Proč je utnutý tak krásný vztah mezi Zoye a Stevie Ray. U tohoto jsem slzičku uronila.

Vyvolená Vyvolená Kristin Cast

V tomto dílu se mi nelíbilo, že z hlavní hrdinky dělají lehkou holku. Pro tento důvod jsem knižní sérii, ŠKOLA NOCI, odložila. Po několika letech jsem se dostala k této sérii znovu, a tak jsem se zakousla, a rozhodla se ji dočíst. Chybí mi Stivie Ray.

Tajemství upírů Tajemství upírů Lisa Jane Smith

To je milá oddechovka. Nic složitého ani urážlivého. Ideální na cesty. Příběh mě bavil a myslím si , že fantasie autorky je nekonečná. Poprvé jsem se setkala s kombinací rakovina a upíři. Nebylo to zlé. Už dokupuji sérii. Snad si to také někdo přečte, je to fajn :)

Cena krve Cena krve Sue Tanya Huff

Myslím si, že si knihu už víckrát číst nemusím. Příběh nebyl špatný, ale neoslovil mě. S odstupem času se mi zcela vypařil z hlavy. K dalšímu dílu jsem se nedostala, třeba časem :D

16.05.2018 3 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Skutečný balzám na duši. Kniha mi učarovala úžasnou obálkou. Pořídila jsem si tento první díl z druhé ruky, ale co si budeme povídat. Byl tak úžasný ,že mi vůbec nebylo líto dát za 5 dílů ze série 1 700 Kč. Nádherné obálky a dokonalá dějová linie a prostě .... nemám slov. Clary, Jace, Magnus Bane a vlastně každá postava ,i malá, žije stále v mé představivosti :D . Doporučuji jak to jen jde.

Měsíční kroniky - omalovánky Měsíční kroniky - omalovánky kolektiv autorů

Úžasná práce jedné z fanynek. Důmyslně propracované. Myslím, že i autorku psaného příběhu dohnaly obrázky k slzám.

Arizona Arizona Eden Maguire

Bylo očividné , že ani jedna z dívek se nemusela. Darina ale musela pomoci i Arizoně a té mi pak ve výsledku bylo také líto :(

Summer Summer Eden Maguire

Summer byla podle mě taková skvělá příprava na poslední díl. Byla to fajn dívka a šlo vidět, že jí hlavní hrdinka chce pomoci i jejímu bratříčkovi. Jde vidět, že hlavní hrdinka dost riskovala při pomoci každému z nich.

Láska na třetí Láska na třetí Nick Spalding

Kapesníky jsem měla po kapse neustále. Ne pro slzy smutku ale pro případné slzy, od neustávajícího smíchu. Doporučují si to přečíst. Na chvíli Vám to dá pokoj od potřeby pořizovat si děti :D

Motýlí křídla Motýlí křídla Veronika Bicker

Příjemné čtení. Oddechové a nenáročné. Bavila jsem se a Elena mi byla sympatická.

11.05.2018 4 z 5

Hříšné tajemství Hříšné tajemství L. Marie Adeline (p)

Slabší díl. Konec se mi absolutně nelíbil. Ten muž, o kterého hlavní hrdinka stojí, se zachoval podle mě jako hlupák. Ale to je asi jen můj názor. Fascinovala mě Cassie jak to zvládla se svou svěřenkyní i se svým životem. I jak se poprala na konci se svým rozhodnutím.

11.05.2018 4 z 5

Tajnosti Tajnosti L. Marie Adeline (p)

Páni ! To bylo něco. Prožívala jsem každý krok i změny společně s hlavní hrdinkou. Má u mě jisté sympatie. Není na škodu si to přečíst.

11.05.2018 5 z 5

Příběh nebyl tak akční jak jsem očekávala. Obdivovala jsem autorku, že se s námi podělila o svůj život. Očekávala jsem pikantnější scény ale těch jsem se moc nedočkala. Bylo to zajímavé čtení ale knihu jsem už poslala dál.

11.05.2018 1 z 5

Zrádný anděl Zrádný anděl Ulrike Bliefert

Tato kniha měla pěkný až lákavý obal. Celkově ten příběh byl fajn. Neurazil ale ani nepotěšil. Nic ve mě nezanechal. Kniha nemusí být v mé knihovně. Přečteno a odloženo.

11.05.2018 3 z 5

Oceán v kapce rosy: Zenové příběhy Oceán v kapce rosy: Zenové příběhy Henri Brunel

Kniha, která by se neměla číst najednou. Je třeba nad každým příběhem chvíli přemýšlet. Poté se Vám ukáže svou podstatu. Knihu jsem umístila do své knihovny a určitě jí nedám nikam jinam.

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Tak čtivou knihu jsem dlouho v ruce neměla. Zajímavý příběh s vnitřním bojem hlavní hrdinky. Líbí se mi, že muž , který Joss učaruje je bratr spolubydlící :D Zábavné, akční a napínavé v každé kapitole.