lara25 lara25 komentáře u knih

Ozvěny run Ozvěny run Christina Courtenay

Příběh mě velimi zaujal. Kdo má rád romány Barbary Erskine, těm vřele tuto knihu doporučuju,podobně psané. Minulost se střídá s přítomností.

13.09.2023 5 z 5

Vědma Vědma Eliza Orzeszkowa

Dobře napsaná kniha. I když hned z počátku je jasné, jak příběh skončí během čtení jsem doufala, že se to ještě změní. Člověk se při čtení zamýšlí nad lidským chováním, příčinou i důsledkem.
Líbilo se mi, jak autorka dává hrdinům příběhu do úst různá zvolání, více mě to vtáhlo do děje.

13.09.2023 5 z 5

Duše našich mazlíčků Duše našich mazlíčků David Michie

Nedám na knihu dopustit. Mnoho užitečných rad i opečování našich emocí, pokud nás opustí naše milované zvířátko.
Knihu doporučuji Všem, když mají trapení s nemocí, nebo jim umírá blízká chlupatá dušička. Stále z knihy čerpám a dodává mi naději, taky radí co mám dělat ve chvíli, kdy někdy už ani sama nevím.
Kniha není jen o smrti a nemoci, ale i o vztahu s našim milovaným zvířetem.

30.06.2023 5 z 5

Dům soli a smutku Dům soli a smutku Erin A. Craig

(SPOILER) Dnes jsem knihu dočetla. Moc se mi líbila. Napínavost a temná atmosféra i to, že v ději byly zvraty. Celkově i příběh mi přišel wau, jakože dobrý!
Jen jsem měla pocit, že se toho zas tak moc neděje do třičtvrtě knihy a potom to jelo na plné obrátky. Nepochopila jsem některé věci, které mohli být více vysvětlené. Také ty plesy mi přišli kýčovité, ale asi to mělo smysl pro příběh.
Pozor spoiler: jakože některé sestry z počátku umřeli přirozeně a ty poslední na kletbu? A kdo teda vlastně zabil toho hodináře. No víc by mi sedělo, kdyby na konci bylo vše pořádně vysvětlené.
Nicméně, super bylo, že někdy se v knize udály věci, které jsem fakt nečekala. To mě bavilo. :-)

22.07.2022 4 z 5

Tajemství Abigale Hall Tajemství Abigale Hall Lauren A. Forry

Knihu jsem dočetla jedním dechem. Moc mne bavila. :-) Kdo pamatuje Večery pod lampou, to časopisové vydání plné napětí...tak to mi velice připomínalo čtení této knihy. Byl to příjemný pocit moc nepřemýšlet, jen se plně ponořit do děje a ten mi přišel velice zajímavý.

06.02.2020 5 z 5

Pravda vítězí Pravda vítězí Jan Dědina

Krásné malby, texty písní - úžasné paměti národa.

06.09.2019 5 z 5

Moudrost starých psů Moudrost starých psů Elli H. Radinger

Knihu jsem si před pár dny koupila a hned v úvodu jsem plakala dojetím. Nádherná a silná publikace psaná srdcem a k tomu kouzelné fotky psích čumáčků. :-)

12.05.2019 5 z 5

Nejtemnější hodina Nejtemnější hodina Barbara Erskine

Velice ráda čtu knihy této autorky. Silný a dojemný příběh. Četla jsem skoro v kuse. Moc hezké. :-)

05.05.2019 5 z 5

Návštěvnice Návštěvnice Amanda Stevens

Miluju tu serii. Jako vždy i tento díl je skvělý! :-)

03.11.2018 5 z 5

Sestra lovce čarodějnic Sestra lovce čarodějnic Beth Underdown

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Moc mne bavila. :-)

03.11.2018 5 z 5

Vědomá prostitutka Vědomá prostitutka Veronica Monet

Suprová kniha. :-)

Aliance Aliance Veronica Roth

Wooow....užasná sága. Hodně mne dojal a překvapil konec příběhu. Moc hezký příběh.

Anthropoid Anthropoid Jiří Padevět

Moc hezky zpracovaná kniha. Potěšila mne. Je užasné jít po jejich stopách a navštívit ta místa velké minulosti.

Dva proti Říši Dva proti Říši Jiří Šulc

Užasná kniha. Doporučuji přečíst všem fanouškům Anthropoidu. Moc se mi líbila.

Divergence Divergence Veronica Roth

Pekny pribeh. Smekam pred autorkou, ze je schopna takovy pribeh s nabojem lasky, napeti vymyslet.

05.10.2016 5 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Naprosto skvělý příběh. Udržoval mne v napětí od začátku do konce.

29.03.2016 5 z 5

Tentokrát to bude jinak Tentokrát to bude jinak Alexandra Potter

Příjemné počtení.

17.03.2016 4 z 5

Kouzelník Merlin Kouzelník Merlin Mary Stewart

Úžasný barvitý příběh. Udělal mi radost.

Růžové moře Růžové moře Eva Vejmělková

Příjemné lehké počteníčko ke kávičce a k odpočinku. :-) Tak se mi kniha zdála po celý čas čtení. Moc se mi líbily filozofické myšlenky. Měla jsem chuť je v knize podtrhávat. :-) S koncem se, ale vše zcela obrátilo. Z lehkého čtení se pro mne kniha proměnila v psychologický román. Zdání může klamat. Ne vše, co vypadá tak nádherné i nádherné je. Uronila jsem i slzy. Závěr dal knize úplně jiný rozměr. Vůbec jsem ho nečekala a velice mne překvapil. Kniha ve mne bude ještě dlouho doznívat. Určitě se mi velice líbila. Je z ní cítit duše psychologa. :-) Doporučuju.

Temné noci Matky Terezy Temné noci Matky Terezy Greg Watts

Úžasná kniha. :-)