lara25 lara25 komentáře u knih

Zaklínač a jeho svět Zaklínač a jeho svět Marcin Batylda

Wow, kniha je nádherná. Psaná z pohledu Marigolda. Nádherné ilustrace. Popsány bytosti ze Zaklínačova světa. Každý fanoušek Zaklínače se může radovat!!! ;-)

15.05.2015

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Nádherný příběh o dívce, která vyráží do Anglie po stopách pana Darcyho a skutečně se s ním i potká. Velice pěkný příběh, plný romantiky.

14.05.2015 5 z 5

Co je nového, kotě? Co je nového, kotě? Alexandra Potter

Pěkný příběh. Knihy Alexandry jsou vždy velice osvěžující. Ani tato nezklamala. :-)

14.05.2015 4 z 5

Vládkyně koření Vládkyně koření Chitra Banerjee Divakaruni

Úžasný příběh.

20.04.2015

Lásce na stopě Lásce na stopě Alexandra Potter

Krásná oddechová kniha. :-)

02.04.2015 4 z 5

Učení dona Juana Učení dona Juana Carlos Castaneda

Zajímavá kniha. Z počátku se mi četla docela dobře. Ke konci jsem měla knihu problém dočíst. Né, že by kniha byla zcela nezajímavá. Myslím, že každý čtenář si v ní najde své. Nudili mne spíše návody různých dílů směsi.

25.03.2015 2 z 5

Učení dona Juana Učení dona Juana Carlos Castaneda

25.03.2015 2 z 5

Muž, který se zřekl peněz a přežil Muž, který se zřekl peněz a přežil Mark Boyle

Knihu jsem přečetla během několika chvil. Jsem z ní nadšená. Praktické rady, zajímavý příběh. Moc zajímavá kniha a úvahy k zamyšlení. Doporučuju.

13.02.2015 5 z 5

S tebou už nikdy S tebou už nikdy Alexandra Potter

Moje první kniha od autorky. Velice se mi líbila. Svižná, vtipná...měla jsem po její přečtení moc pěkný pocit. Za mne doporučuju. Romantika jak má být. :-)

09.02.2015 5 z 5

Čtyři pilíře smyslu života Čtyři pilíře smyslu života Dan Millman

Knihu jsem přečetla za jednu noc. Nalezla jsem v ní zajímavé rady pro to jak se rozhodnout. Jako bonus pro mne bylo, že je zde návod na součet osobního čísla a stručně rozepsáno, co které číslo do života přináší. Dan Millman má úžasné knihy.

14.10.2014

Sama sebou Sama sebou Lisa Renee Jones

Pokračování slabší než 1.díl. Hodnotím detektivní zápletku. Některá místa děje se zbytečně táhnou do několika stran. Mám pocit, že mi příběh nenabízí nic nového. Chvílemi se nudím. Spíše dočtu z povinnosti.

22.09.2014 2 z 5

V tvojí kůži V tvojí kůži Lisa Renee Jones

Docela zajímavá knížka. nadchlo mne téma tajemnosti deníků. Trochu ve stylu 50 odstínů šedi. Mrzí mne, že je kniha rozdělená do 3. dílů. Myslím, že by postačil jeden trochu silnější svazek. Poslední dobou vychází díl za dílem a čtení ve mne budí dojem, že nemám knihu nikdy dočtenou. To ti autoři neumí napsat jednu knihu a pak další s jiným tématem???

26.07.2014 3 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Nádherný, dobře čtivý příběh. Nezklamal. Jde o kouzelnou cestu po které putujeme životem i my. V této malé knížce naleznete spousty nádherných myšlenek, které Vás probudí do života. Paolo Coelho je mistr slova. Do zdánlivě jedoduchého pohádkově laděného příběhu vložil spousty nádherných životních pravd.

01.04.2014 5 z 5

Elixír Elixír Alma Katsu

Nádherná kniha. přečetla jsem jí během pár dní a nemohla jsem se od čtení odtrhnout. Je škoda, že musíme čekat dlouhou dobu na vydání 2. dílu.

02.03.2014 5 z 5

Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Sherry Argov

Určitě zajímavá kniha, jak porozumět vnímání muže a o úctě k sobě samé. Myslím, že rady v ní obsáhlé by vystačily na méně stránek, hodně se opakují. Jinak, ale doporučuju.

02.03.2014 4 z 5

Knihu jsem dočetla jedním dechem. Naplno se mi líbily všechny 3 díly. Trojka pro mne byla zajímavou změnou oproti předchozím dvěma dílům. Spousty lidí jí zde ohodnotilo negativně a bála jsem se, že mne zklame, ale musím říci, že vůbec nezklamala. Přišla mi osvěžující, protože další aréna by byla opravdu už omýlaná nuda. Brala jsem jako arénu Kapitol. Líbily se mi ty zvraty okolo Hurikána a Peety a vůbec nehodnotím Katniss jako trosku, potom co zažila je jasné, že se zaobírá svými pocity a obviňuje se. Chvílema se peru z pocitem, že se chová jako mrcha, potom jí zase lituju a obdivuju a pak jí zase chápu :-). Peetu miluju. Hurikán mi chvílema vyznívá jako fajn kamarád o kterého se může Katniss vždy opřít a po druhé jako sebejistý machýrek. :-) Miluju Ty postavy a děj, taky Haymitche. :-) Úžasný příběh až dokonce, plný emocí. Konec jsem si četla 3 krát, rozbrečel mne a skončil přesně tak, jak jsem si přála. :-) Vřele doporučuju.

09.11.2013 5 z 5

Řeka osudu Řeka osudu Barbara Erskine

Miluju knihy Barbary Erskinové. I tuto knihu jsem četla jedním dechem. Avšak oproti jiným jejím knihám mi přišel tento děj trochu nedovysvětlený. Samozřejmě ukončení má Erskinovské, ale celý příběh se odehrávají různé věci, které ke konci ani nejsou vysvětlené, proč se děli a jaký měli smysl. U některých postav, není ani zcela zřejmé...kdo jim co udělal, proč vlastně umřeli, když neměli a co se vlastně stalo. Jinak příběh čtivý a hezký. Jede ve třech časových liniích.

25.10.2013 4 z 5

Deník Ellen Rimbauerové - Dům v růžích Deník Ellen Rimbauerové - Dům v růžích Joyce Reardon (p)

Úžasná kniha. Přečetla jsem jí jedním dechem. Viděla jsem i film a mohu knihu doporučit. S filmem veliká podobnost. V knize, ale spíše pochopíte pocity hlavní hrdinky.

07.10.2013 5 z 5

Dotek větru Dotek větru Janet Dailey

Knihu jsem četla jedním dechem. Pro mne trochu harleqínový styl, ale pro odpočinek super. Děj hezky běží. Jen konec, který by se dal rozepsat ještě na několik stran je rychle utnut. Vypadá to jako by se autorka nadchla pro něco nového a přestalo jí už tento román bavit. :-) Aspoň, že to skončilo podle mého očekávání.

23.05.2013 4 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Nad ránem jsem knihu dočetla. Jsem nadšená z propracovaného příběhu, který se čte jedním dechem. Zalil mne smutek při poslední kapitole, kdy se realita proměnila ve vzpomínku. :-(
Zajímalo by mne jak jste pochopili ten konec, závěr příběhu. Pište do zpráv. :-) Nádherný příběh, neobvyklý. Všem moc doporučuju. :-)

07.05.2013 5 z 5