Lamad Online Lamad komentáře u knih

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Brak, teenagerská romantická kniha plná nesmyslně náhodných setkání, nerealnych situací a divných dialogů. Ale ta celková zápletka je hodně zajímavě pojatá, asi se závěrem nesouhlasím, ale autorka nastínila hodně témat k zamyšlení a úhel pohledu, který by mě jinak nenapadl... Takže vlastně asi dobrá knížka...

19.03.2024 3 z 5

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

Romantika pěkná, ale přišlo mi, že autorka Jesse dost odflakla a málo ho psychologicky rozebrala. Fandila jsem mu, dva dny po návratu domů nemůže přeci zvládnout žít stejný život jako před tím. Muselo ho to změnit a musí dostat čas se adaptovat.
Emma byla podle mě příliš sobecká, taky by se měla zamýšlet nad tím co její rozhodování udělá s ostatními. Pravá láska musí myslet i na ostatní. A to, že řeší takovou otázku ve dvou dnech mi přijde jako hodně ujeté...

17.08.2022 3 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Pěkný příběh, hezky čtivé, kruté, ale to s tímhle tématem ani jinak nejde. Jen mi často připadalo, že autorka nedomýšlí detaily, spíš píše románek než válečné drama. Jaká matka by opustila dvě děti v domě aby jen ze sentimentu doprovodila vůz se zraněnou "pouhých" sedm kilometrů k hranicím? Muselo ji to zabrat několik hodin. A to je jen jedna z mnoha podobných nedomyslenosti.
Celkově pěkné, ale románek...

12.02.2022 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Vadilo mi téma násilí na dětech, jinak bych to hodnotila lépe, jako detektivka to nebylo ani skvělé ani špatné.

07.04.2021 3 z 5

O mráčkovi O mráčkovi Pavel Čech

Dávám pět hvězdiček,ale asi bych měla dát míň, skoro abych začla tu knížku nesnášet, dcerce 1 a 3/4 roku ji musím číst každý večer. Žádnou jinou si takhle neoblibila. Krásně nakreslená a pěkný jednoduchý příběh.

12.11.2020 5 z 5

Příběhy ke skautskému slibu a zákonu Příběhy ke skautskému slibu a zákonu Jiří Zajíc

Perfektní příběhy pro diskusi s dětmi o skautských zákonech a morálce. Otevřené konce příběhů pomáhají vest diskuse.

15.01.2019 5 z 5