Lalina3 Lalina3 komentáře u knih

Pravidla hry Pravidla hry Neal Shusterman

Nedočteno, mě to prostě extrémně nebavilo.

17.04.2024

Čtvrté křídlo Čtvrté křídlo Rebecca Yarros

Šla jsem do toho dost s pesimismem. Dračí jezdci, to bude buď naivní ptákovina... nebo jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla.
Stalo se to druhé.
Je to brilantní kniha, plná zvratů, romantiky, ale ne naivity. Lidé tu umírají, umírají zbytečně, umírají v bolestech a umírají i když se to čtenáři nelíbí. Prostě je to drsné prostředí, přesně tak, jak jsem doufala! Nemám co vytknout. Snad jen to, že hned nemám druhy díl :D

15.04.2024 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Tak tohle mě vážně moc bavilo. Sice jsem ji četla dlouho, protože některé události jsem potřebovala trochu zpracovat, ale i tak jsem si čtení moc a moc užila. Tomuhle se říká kvalitní četba. Doporučuji.

13.04.2024 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Já nevím, to bylo takové nemastné, neslané...

25.03.2024 3 z 5

Sisi: Císařovniny hvězdy Sisi: Císařovniny hvězdy Mara Andeck

Mne se to moc libilo. Jednoducha ctiva kniha.

23.03.2024 5 z 5

Malibu v plamenech Malibu v plamenech Taylor Jenkins Reid

Kniha se četla moc pěkně, užila jsem si ji. Ale Carrie Soto a Evelyn Hugo mě bavily víc :)
Ale můžu doporučit, jen nečekejte zázrak.

15.03.2024 4 z 5

Carrie Soto se vrací Carrie Soto se vrací Taylor Jenkins Reid

Víte, jak poznáte výborného autora? Dokáže donutit člověka, aby si přečetl knihu o něčem, co ho vlastně vůbec nezajímá :D
Tenis je někde úplně dole na seznamu něčeho, co by mě zajímalo. A kniha je opravdu z 90 % o tenisu. Přesto jsem ji hltala, četla se fakt sama. A užila jsem si ji. Můžu doporučit.

26.02.2024 5 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Neuvěřitelně nádherná kniha... Dočtu knihu, zavřu ji... A ještě se deset minut usmívám. Můžu fakt doporučit.

18.02.2024 5 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Přečteno za jeden den, doporučuji!

13.02.2024 5 z 5

Spící spravedlnost Spící spravedlnost Stacey Abrams

Komentáře mě nadchly, přesto jsem nedočetla. Já nevím, mně to prostě nebavilo, přišlo mi to úplně o ničem. Neviděla jsem důvod, proč číst dál.

10.02.2024

Koruna z kostí a zlata Koruna z kostí a zlata Jennifer L. Armentrout

Poppy je prostě bez nejmenší chybičky.
Pardon, ale mně to nějak přestalo bavit už. S Maasovou srovnávat fakt není na místě.

10.02.2024 3 z 5

Paříž pro jednoho a jiné povídky Paříž pro jednoho a jiné povídky Jojo Moyes

Mně se kniha moc líbila. Některé povídky mě zaujaly víc, některé míň, u některých jsem se zasmála, u některých spíše zamyslela... Já si čtení moc užila, můžu doporučit.

25.12.2023 5 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Za mě super kniha, upřímně moc nechápu to nižší hodnocení... Jako jo, není to detektivka, je to prostě klasický pěkný román:)

26.11.2023 5 z 5

Jablka ze stromu nepadají Jablka ze stromu nepadají Liane Moriarty

Já si knihu moc užila. Četla se krásně. :)

23.11.2023 5 z 5

Lovec králikov Lovec králikov Lars Kepler

Trošku se nám tu stupňuje brutalita oproti předchozím dílům, ale zatím to není zbytečně přehnané, naopak to úplně stupňuje ten hrozivý (správný) pocit ze čtení.
Zase super díl, těším se na další.

10.11.2023 5 z 5

Audrey Hepburnová a její zářivá hvězda Audrey Hepburnová a její zářivá hvězda Juliana Weinberg

Moc pěkná, čtivá, odpočinková kniha.

23.08.2023 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Silná kniha. Díky za ni.

07.07.2023 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Jako kdybych četla 4 knihy dohromady, obrovské množství informací, emocí, zvratů, ale přesto to ke konci vše zaklapne dohromady.
Extrémně jsem si knihu užila. Konec mi sice moc neseděl, ale to je spíš moje chyba.

01.07.2023 5 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Kniha se krásně četla, pěkné zápletky, super postavy. Nebyla to žádná pecka, ale super kniha.

15.06.2023 4 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Jak se taková kniha hodnotí? Mám z ní hlavu ve vysokých otáčkách. Vy celou knihu nedostanete jediné vodítko, naprosto vše vám autorka ze vteřiny na vteřinu vysvětlí na poslední straně... No... Zároveň je to ale extrémně originální a šok na konci se určitě konal. Já nevím. Dát 1*, nebo 5*? Fakt zvláštní kniha.

11.06.2023 3 z 5