Lalina3 Lalina3 komentáře u knih

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Za mě pecka, moc jsem si to užila! Velmi dobře se to četlo, napětí, ke konci už jsem byla napnutá jak gatě. Moc doporučuju

08.06.2023 5 z 5

Porodní bábou proti své vůli Porodní bábou proti své vůli Patricia Harman

Krásná kniha, stejně jako první díl. Ale postava Bluma mě TAK MOC štvala, že musím dát o hvězdičku méně.

05.06.2023 4 z 5

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

Moc krásná kniha.

04.06.2023 5 z 5

To byl zmatek, autorka přeskakovala z jedné věci na druhou a hrozně jsem se ztrácela. Už jsem od ní četla Svědectví a tam se nic takového neobjevovalo. Takže kniha jako taková se mi nečetla dobře, ale samozřejmě informace byly přínosné, Nina je výborná koreanistka, to bez pochyb.

30.05.2023 3 z 5

Rudá špionka Rudá špionka Elizabeth Blackwell

Velmi naivní, tak pohádkový konec by v realitě opravdu, ale opravdu nešel.
Přesto se kniha četla nádherně, nemohla jsem se odtrhnout. Doporučuji.

29.05.2023 4 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Řekněme, že seriál je lepší než kniha... Ale čte se to pěkně.

23.05.2023 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Páni, tak to jsem si moc užila! Napínavé jak gatě, jen otáčíte stranu za stranou a když uslyšíte nějaký zvuk, hned nadskočíte :D
Doporučuji!

26.04.2023 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Četla jsem teď podruhé a za mě super kniha. Když jsem jí četla poprvé, zdlouhavé popisy mě štvaly, teď je zbožňuju. Zápletka fajn.

22.04.2023 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Mně tato kniha prostě sedla. Vraha jsem uhádla za půlkou, ale teda ten konec mě dostal! Do poslední stránky jsem vlastně nevěděla, co se ještě stane.

22.04.2023 4 z 5

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Moc pěkně napsaný psychothriller. Fern jsem měla ráda od začátku do konce i to, jak se k ní chovali ostatní bylo úžasné. Spokojenost.

21.04.2023 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Ono se tu vlastně nic moc nestalo, žádné velké odhalení a přesto to bylo tak čtivé! Čtení jsem si užila.

20.04.2023 4 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Páni, mám husí kůži. Pecka kniha, nepustí vás.

10.04.2023 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Tak si to shrneme. Kniha je čtivá, až to moje oči bolelo, přečetla jsem ji dost rychle.
Má potenciál úžasného psychologického románu...
A pak se z toho stane slátanina. Poslední strany jsem přeskákala už... Achjo. To, že v knize není ani jediná sympatická postava, je za mě ok. Ale že se změní celé vyznění knihy za jednu stranu... To fakt ne.

04.04.2023 2 z 5

Gallant Gallant V. E. Schwab (p)

Myslím, že na jedenkrát nejsem schopna pojmout všechno info v knize, všechen popis a skryté významy. To čtu asi moc rychle na to :D
Ale kniha toho skrývá hodně, mně se dost líbila. Nechává prostor fantazii. Konec chválím a grafická úprava je perfektní.
Přesto hodnotím o hvězdičku méně, myslím, že ten potenciál se mohl využít malinko víc :)

01.04.2023 4 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Nebylo to tak peckovní jak jsem čekala, ale i tak super kniha, čtení jsem si užila.

28.03.2023 4 z 5

Černobylské dívky Černobylské dívky Anne Blankman

Upřímně jsem nečekala až takovou pecku. Ale jsem vážně nadšená! Silná témata pojatá z pohledu dětí... Smutná, přitom ale oplývající nadějí :)
Moc a moc doporučuji.

07.03.2023 5 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Geniální.

01.03.2023 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Silná kniha a jsem nadšená, že se u nás ve škole zařadila do povinné četby. Pecka.

20.02.2023 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Já si to myslela, že první díl je jen rozjezd... No druhý díl paráda! Nemůžu se dočkat třetího. Maas prostě nezklame. Nikdy. Člověk se směje až se za břicho popadá, další kapitolu brečí, další se bojí, další je naštvaný... Celý ten kolotoč emocí prožívá s hrdiny... Maas je špička!

28.09.2022 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Velmi pěkné, čtivé, ale nemůžu říct, že bych z toho byla úplně odvařená, proto dávám o hvězdičku méně. Ale věřím, že některý z příštích dílů bude větší bomba, že tohle byl pomalejší rozjezd... Těším se!

21.09.2022 4 z 5