lalaserka lalaserka komentáře u knih

Poslední zrada Poslední zrada Patricia Gibney

Další napínavé setkání se sympatickou lottie, která musí řešit nejen hromadící se vraždy ale i vlastní minulost. Už se moc těším na další pokračování a jsem moc zvědavá na to jak se vyvine vztah s Boydem.

09.10.2023 5 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

(SPOILER) Další skvělý díl od této autorky. Miluju Angelu a Kim. Byla jsem překvapená motivem vražd. Nikdy by mě nenapadlo, že se dá soutěžit v brutálnosti a surovosti. Netušila jsem jaká dokáže být rivalita mezi sourozenci.
Už se moc těším až výjde další díl

08.06.2023 5 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Tak to byla jízda. Opět skvělý díl. Už se moc těším na další díl

17.05.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Bryndza opět nezklamal, další super a napínavý díl. Doufám že bude další díl s Erikou

01.04.2023 5 z 5

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Další super díl. Děj má spád. Je to napínavé od začátku až do konce. Doufám že se Lottie dá dohromady s Boydem. Už se moc těším jestli bude další kniha

29.01.2023 5 z 5

Vražda na hřišti Vražda na hřišti Catherine Shepherd

Tato série detektivek se mi moc líbí. Líbí se mi jejich jednoduchost, nenáročnost.
Je pravda, že děj se docela táhl. Od začátku jsem si myslela že vrah je někdo jiný a nakonec mě to překvapilo. Doufám že bude brzo nový díl.

04.12.2022 4 z 5

Vražda s nápovědou Vražda s nápovědou Catherine Shepherd

Další skvělá kniha od této autorky. Bez zbytečných zdlouhavých popisů. Přijde mi že se autorka s každým dílem zlepšuje. Už se těším až se začtu do 5 dílu a že budou následovat další díly. Mám ráda Julii a Floriana, doufám že se vezmou a budou mít rodinu. Už od první série jsem doufala že se dají dohromady.

28.10.2022 5 z 5

Imitátor Imitátor Daniel Cole

Perfektní zápletka, líbila se mi tématika umění. Postavy sympatické, mělo to spád. Vadilo mi že od poloviny knihy jsem věděla kdo je vrah.

25.09.2022 4 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Další skvělý díl od této autorky. Ani jsem netušila jakou moc mají sekty, docela děsivé zjištění.

13.08.2022 5 z 5

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

Zatím nejlepší díl. Líbila se mi tématika pohádek. Napínavé až do konce. Konec mě hodně překvapil. Už se moc těším na další díly

21.06.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Další super díl. Líbilo se mi téma odloženého případu. Těším se jestli autor napíše další díl.

30.04.2022 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Další skvělý díl od této autorky. Bylo zajímavé sledovat začátky kimiina týmu.

10.04.2022 5 z 5

Slib mrtvým Slib mrtvým Victoria Jenkins

Tato série se mi líbila. Nejvíc asi tento díl. Závěr byl pěkný.

28.02.2022 5 z 5

Děti ohně Děti ohně Victoria Jenkins

Možná trochu slabší než předchozí díly ale i tak spokojenost. Děj odsypával a závěr byl nečekaný

31.01.2022 3 z 5

První, která zemře První, která zemře Victoria Jenkins

Tahle kniha se mi líbila víc než ta předchozí. Byla napínavější, nezůstalo jen u jedné vraždy , krátké kapitoly měly svůj spád. Posledních pár kapitol jsem měla rychle předčtených a teď se vrhu na děti ohně.

17.01.2022 4 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Pěkný thriller, děj odsýpal, líbili se mi krátké kapitoly, bylo to aspoň napínavější. Odhalení vraha přišlo ve vhodnou chvíli.

18.12.2021 4 z 5

Vražda v ledu Vražda v ledu Catherine Shepherd

Další pěkný a napínavý díl, od této autorky. Tématika s ledovými sochami byly zajímavé ale zároveň děsivé. Už se moc těším jestli výjde nový díl.

08.11.2021 5 z 5

Vražda bez soucitu Vražda bez soucitu Catherine Shepherd

Další skvělá kniha, od této autorky. Kniha byla napínavá. Líbilo se mi jiskření mezi hlavními hrdiny.

15.10.2021 5 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Další skvělá kniha od této autorky. Lottie a Boyd jsou mi moc sympatičtí. Už se moc těším jestli výjde další kniha

05.09.2021 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Miluju Angelu a Kim. Další skvělá kniha. Zajímavé téma. Je hrozné že takové děti existují, nedovedu si představit jejich život
a ani život jejich sourozenců.

03.08.2021 5 z 5