lailinka84 lailinka84 komentáře u knih

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Cist to urcite slo. Cely dej byl dost uspechany. Takove honem honem se zaplavou zvratu, nekdy posazenych na vode. Celkove to slo pojmout lepe, vic do hloubky. Nektere zapletky si primo rikali o podrobnejsi vykresleni. Nabizi se i vyhotoveni cele serie knih, kde by byl vylicen osud ostatnich postav detailneji. Podle meho nazoru by to za to urcite stalo.

17.04.2022

Návrat do minulosti Návrat do minulosti Tijan (p)

Nu co napsat. Nepopiram vybornou zapletku obou dilu. Jenze...chapu,ze se nejedna o zadnou harlekynku. Bohuzel, me oba dily prisly zcela nerealisticke. Nejde tak o prostredi mafie-popravde kolik lidi na svete ma osobni zkusenost s mafii-jako spis o celkovy styl obou dilu. Misty pro me az moc zapletek, moc deje, malo emoci. Ted temi emocemi nemyslim romatickou sladarnu. Ani jedna z zenskych postav nemela osobni zkusenost s mafii a ve svetle udalosti se chovali jak ostrilene clenky elitniho zenskeho komanda.Behem dvou "vet" probehne mezi nejlepsimi kamaradkami vymlouvani partnera a pak odevzdane schvaleni.
Pardon moje nej kamaradky by dotycnemu pohrozily aspon, ze pokud mi ublizi, tak si ho osobne najdou a vite co.... Take to odpousteni po dvou vetach, kdy je na vas vase NEJka nastvana, ze jste ji damy opustily bez jedineho slova vysvetleni a neozvaly se.No daly by mi to sezrat. Preci jen jakakoliv zenska je emocne zainteresovana.Chybely me prave emoce, behem tech zapletek, ten psychologicky podton co vas jeste vic vtahne do deje. Misty me to prislo jak honem-honem popis at to mam jako autor rychle za sebou.Urcite se na tom dalo lepe zapracovat a z onech dvou dilu udelat vic knih. Klasifikovala bych to jak bang bang americka strilecka misty s dost povrchnim vykreslenim hlavnich a vedlejsich postav, prave navzdory tomu cim vsim si vsechny postavy prosly.Tohle mi na tom prislo nerealne. A ano zivot mafie je nerealny pro kazdeho z nas, ale ziji v realnem svete a maji realne emoce a myslenky.Tomu se nevyhnou pokud nejsou roboti. Zkratka muzete byt sebeostrilenejsi zabijak, ale kdyz nekoho milujete...vzdycky neco citite. A tech citu byva vetsinou hoooooodne.

14.05.2021

River Wild River Wild Samantha Towle

Knizka byla fajn, jen si nemuzu pomoct, ale mela jsem celou dobu pocit pri cteni, ze uz doslova to same jsem uz "nekde" cetla.

04.09.2020