Ladyewe Ladyewe komentáře u knih

Noc Noc Bernard Minier

I když jsou na tuto knihu rozporuplné názory, já jsem věrný čtenář:-) vůbec mi nevadí, že příběh není moc reálný( což stejně platí i na polovinu kriminálek v TV). Líbí se mi, že příběh má napětí, akci, dobře se čte a Servaz mi za ta léta tak nějak přilnul k srdci :-)

11.02.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Neskutečná kniha, na kterou musím pořád myslet. Většina populace řeší malichernosti, nadává na dnešní dobu a ani z půlky si neuvědomují, jak se vlastně mají dobře.

11.02.2019 5 z 5

Továrna na smrt Továrna na smrt Erich Kulka

Tady není třeba komentáře...stále těžko uvěřit tomu, že se něco takového dělo.

08.06.2017 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

To byl takový psycho nářez, že jsem se v noci budila zpocená hrůzou, jak jsem tu knížku prožívala. Tento styl mi sedí jak "prdel na hrnec" a je mi líto, že už mám všechny tři díly přečtený.

03.06.2017 5 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Jako taky dobrý no...akorát Mráz jsem přečetla za dva dny, kdežto ke Kruhu jsem se vracela s delšími pauzami. Pak už jsem se trochu ztrácela a na můj vkus tam bylo málo akce. To ale nemění nic na tom, že je to perfektně propracované.

31.05.2017 3 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Přečteno na jeden zátah. Pauzy pouze na WC :-) bavilo mě moc!

21.05.2017 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Mám ji doma v elektronické podobě. To si tak člověk přijde z práce domů, udělá si čaj, uvelebí se,hodí nohy na stůl, vezme tablet do ruky, těší se jak bude pokračovat ve čtení, přečte dvě stránky a světe div se!! Kniha končí!!! :-D Tolik neuzavřených osudů až srdce bolí :-(

01.05.2017 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Knížku jsem si vzala s sebou v létě na koupák a řehtala jsem se na celý kolo, až se lidi po mě otáčeli :-)

19.01.2017 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Dlouho mě žádná kniha nepohltila, jako tato! Přinesl mi ji Ježíšek, přečetla jsem ji za dva dny a zítra si utíkám koupit zbylé dva díly :-)

29.12.2016 5 z 5