LadyDance LadyDance komentáře u knih

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Seriál miluju, ale tahle knížka se nedá číst. P´řečetla jsem asi 10 stran a musela jsem knihu odložit, Elena je tam blond a Caroline je její nepřítelkyně a kde je Jeremy????

07.08.2012 2 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Knížka se s filmem nedá srovnávat. Viděla jsem nejdřív film a myslela si jak je úžasný, ale po přečtení knihy jsem okamžitě změnila názor. Knížka je nádherná, spoustu zajímavých scén ve filmu chybělo. Ronnie je na svůj věk vyspělá, okolnosti jí donutili vyrůst.

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Právě čtu. Nádhérně napsané. Logan je velmi zajímavá postava. Jít takovou dálku pěšky za ženou, kterou zná jen z fotky. to musí něco znamenat. Sparks dokáže popsat pocity lidí tak že jsem se do knížky úplně vžila. Film jsem viděla, líbí se mi. Ale kniha je úžasná

Voda pro slony Voda pro slony Sara Gruen

Viděla jsem film a ten se mi líbil, rozhodla jsem se přečíst knihu, ale nějak jsem se do ní nedokázala začíst.

26.05.2012

Harry Potter 1–4 (box) – První čtyři roky v Bradavicích Harry Potter 1–4 (box) – První čtyři roky v Bradavicích J. K. Rowling (p)

První čtyři roky v Bradavicích, jsou první čtyři příběhy Harryho Pottera. První díl je taková trošku pohádka a od čtvrtého dílu se to konečně začíná přiostřovat. V Ohnivém poháru poprvé zemře kladné postava. Od knížek jsem se nemohla odtrhnout. Jsou úžasné.

26.05.2012

Škoda že to skončilo tak jak to skončilo. Cullenovi mohli vzít Bree k sobě.

26.05.2012 3 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Knížka se s filmem nedá srovnat. Knihu jsem přečetla za 14 dní, moc se mi líbila. Knížka je jednoznačně lepší než film. Na film se podívám jednou a to mi stačí.

26.05.2012 4 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Silný příběh, už od začátku mě to úplně dostalo. Zajímavé téma. Nevím kam se na Jodi Picoult hrabou ostatní spisovatelé. Tenhle příběh má v sobě všechno. Silné rodinné pouto mezi sourozenci, láska Kate a Taylora. Líbilo se mi jak se Picoult každé postavě věnovala. Od upozaděného bratra až k Anninému pravníkovi. Konec jsem probrečela. Anna se narodila, aby zachránila sestru - Anna zemřela a tím svou sestru zachránila.