Lady Rovena Lady Rovena komentáře u knih

Divné hlášky z knihkupectví Divné hlášky z knihkupectví Jen Campbell

Od srdce jsem se zasmála...možná proto, že dělám v knihovně, takže toto téma je mi hodně blízké :)

27.11.2017 5 z 5

Velká učebnice čarodějnictví a magie Velká učebnice čarodějnictví a magie Raymond Buckland

Mě osobně se tahle kniha moc líbí. Je jednoduchá a přehledná. Myslí, že pro začínající čarodějnice je velmi vhodná.

Skrytá moc drahých kamenů Skrytá moc drahých kamenů Josef Pavel Kreperát

Tato kniha je pro mě základní. S touto knihou jsem před lety začala své studium léčivých kamenů. Když vyšla (rok 1998), tak jsem z ní byla přímo unešena. Juj, to už je let :o) Je fakt, že dnešní knihy o léčivých kamenech jsou mnohem hezčí a barevnější, ale tahle je pro mě prostě ta první ... je to klasika ... drahokamínky mě drží dodnes :o)

30.11.-0001 5 z 5

Bylinky pro děti a maminky Bylinky pro děti a maminky Magdaléna Staňková-Kröhnová

Tato knížka se mi moc líbí :o) Doporučuji všem, kteří se zajímají o bylinky a alternativní způsoby léčby. A také všem maminkám.

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Tak tohle se mi moc líbilo :o) Zajímavý hambatý román :o)

Otrok Otrok Sylva Lauerová

Pokud nejste na tyhle s-m věci, tak tento román ani nečtěte, ale pokud máte rádi psychologické romány, tak se přes barvitě vylíčené s-m scény přeneste a přečtěte si jak to mezi Paní a jejím otrokem chodí doopravdy. Možná se pak zamyslíte sami nad sebou i nad svým okolím :o) a nebudete se divit, že některé páry jsou velmi zvláštní :o) A pokud to všechno přečtete až do konce, tak zůstanete v úžasu nad předkvapivým vyvrcholením celého románu :o) Vřele doporučuji :o) Román "Otrok" se mi moc líbil :o) A pokud vás tato autorka zaujala, tak si přečtěte i její román Hračka.