Laduš17 Laduš17 komentáře u knih

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Jednoduše: pěkné, vtipné. :)

24.07.2016 4 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Ze začátku skvělé sci-fi, ale tak od půlky už mě kniha bohužel moc nebavila, dávám 3 hvězdičky. :)

22.06.2016 3 z 5

Vybíjená Vybíjená Michal Viewegh

U této knížky jsem ráda, že jsem nejdříve viděla film, lépe jsem pochopila časové skoky. A i když jsem věděla, co od autora čekat... stejně mě zas rozbrečel..! :D
Krásné, zároveň smutné čtení.. :)

09.06.2016 5 z 5

Směšné lásky Směšné lásky Milan Kundera

Knihu jsem si přečetla na doporučení třídní... a musím pochválit styl psaní, slovní obraty a širokou slovní zásobu (někdy až moc :D ). Povídky jsou realistické, někdy až drsné.. z Falešného autostopu mi bylo až špatně. :D Ale jsou zde krásně vystiženy charakteristiky různých typů lidí. :)

05.06.2016 4 z 5

Infračervený notýsek Infračervený notýsek Ilja Hurník

Autora sice neznám, ale jeho humor a styl psaní mě zaujaly. Nastiňuje spoustu témat k zamyšlení, jinak je to ale takové odpočinkové čtení. :)

27.05.2016 3 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Pět hvězdiček je málo pro tuhle knížku! Naprosto úžasná.. :) Četla jsem do 2 ráno, jak to bylo napínavý. A jsem vděčná za maturitu z chemie, dost mi pomohla v pochopení některých věcí :D

25.05.2016 5 z 5

Čekání na Godota Čekání na Godota Samuel Beckett

Absurdně vtipné, vtipně absurdní. :D

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Moc často se mi nestává, abych knihu přečetla jedním dechem jako Hostitele. Naprosto boží knížka..! :)

Modrý a žlutý vláček Modrý a žlutý vláček Hayden McAllister

Má nejmilejší knižní vzpomínka na dětství :)

Ztraceni v čase Ztraceni v čase Petra Braunová

Četla jsem již před lety a vím, že mě kniha naprosto pohltila a moc mě bavila. :)

21.10.2015 4 z 5

Pátračka Gilda a Mrtvá schránka Pátračka Gilda a Mrtvá schránka Jennifer Allison

Pěkné zakončení série... i když děj si už po těch letech moc nepamatuji.. :D

Pátračka Gilda Pátračka Gilda Jennifer Allison

Příjemné čtení na základní škole.. :)

Pátračka Gilda a Jezerní panny Pátračka Gilda a Jezerní panny Jennifer Allison

Nejhezčí ze Ságy pátračky Gildy. Mooooc pěkná knížka.. :)

Zakletá Ella Zakletá Ella Gail Carson Levine

Krásná pohádka :) Nejdřív jsem sice viděla film, takže jsem měla jiná očekávání, ale líbila se mi.. :)

Atika Atika Garry Douglas Kilworth

Ze začátku se mi knížka moc nelíbila, ale protože nerada odkládám rozečtené, donutila jsem se ji dočíst. Což se i vyplatilo, začala mě bavit.. pěkný fantasy příběh. :)

21.10.2015 3 z 5

Rok kohouta Rok kohouta Tereza Boučková

Hluboký zážitek ze čtení této knihy.. :)

Čtyři poslední věci Čtyři poslední věci Paul Hoffman

První díl mě teda bavil víc.. :) I když se mi líbí ta dlouhá souvětí (občas je sice musím číst několikrát :D ), popisné pasáže mi přišly moc zdlouhavé..

10.10.2015

Levá ruka boží Levá ruka boží Paul Hoffman

Knihu jsem četla někdy, když mi bylo 14 a musela jsem si ji přečíst znovu, protože jsem si ji už tolik nepamatovala. Absolutně nevím, co jsem z toho před těmi lety měla, rozhodně jsem ji nemohla chápat.. :D Každopádně se četla parádně, líbí se mi styl autorova psaní. :) Ani dlouhé pasáže bojů mě nenudily.. :)

05.09.2015 5 z 5

Angličtina na rovinu Angličtina na rovinu Darren Crown

Suprová knížka, teď jsem ji dočetla. I učení může být zábava.. :)

08.08.2015

Snad v pekle čepujou Snad v pekle čepujou Tucker Max

Je sice někdy nechutnej, ale je to frajer.. :D

08.08.2015 5 z 5