Laaaney Laaaney komentáře u knih

Osm Osm Radka Třeštíková

Pohodové fajn čtení na víkend!

13.05.2023 3 z 5

Sny o Eriel Sny o Eriel Petra Stehlíková

Tohle je už druhá série od Stehlíkové, píše skvěle, ale ty otevřené konce to prostě otráví a naštve...

26.02.2023 3 z 5

Zápisník alkoholičky Zápisník alkoholičky Michaela Duffková

Na knihu jsem se moc těšila, ale vadil mi styl psaní, hodí se to opravdu na ten blog. Spousta situací se mohla víc rozepsat, je to spíš takové shrnutí a to je škoda.

Jinak Michaele moc fandím.

08.11.2022 2 z 5

Misery Misery Stephen King

Tahle jsem se dlouho nezasmála, ne, že bych měla ráda morbidní scény, ale tohle je prostě neskutečný, Annie je šílenec!!!!!

29.06.2021 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Kniha se strašně táhne , půlka knihy a stále se píše, že se něco zásadního stalo, vlastně jen kvůli tomu jsem to už dočetla, ale děj celkově o ničem, i ten závěr, opravdu se tahle kniha nepovedla.

06.06.2021 2 z 5

Deník Sprosté matky Deník Sprosté matky Ian Frazier

Tak sem začala a rychle knihu zase odložila, je tam snaha o vtipnost, která je neskutečně trapná, taky proč deník ze života matky napsal vlastně chlap? Odpad

16.09.2020

Yellowstone, Na hranici nemožného Yellowstone, Na hranici nemožného Oldřich Lukáš

Knihu jsem dostala jako dárek, proto jsem ji přečetla, není úplně špatná, ale určitě ocení spíše fanoušci dobrodružných románů, jelikož Yellowstone je určitě velmi zajímavé místo a dozví se spoustu informací o kurzu přežití, spojené s příběhem jedné dívky a větší dávkou esoterismu. Znovu bych ji nečetla.

29.06.2020 2 z 5

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Prosím další díly....

21.07.2017 5 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Tahle kniha vás chytne od první stránky...skvělé čtení!

14.07.2017 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Tak jsem právě dočetla tento poslední díl, 7 dílů za celý březen :-) chci další!!!!
Jsem nadšená, je to hodně drsné čtení, ale jede to skvěle, žádné zbytečné litanie.

30.03.2017 5 z 5

Chraň nás od zlého Chraň nás od zlého Lisa Collier Cool

Musím říct, že do půlky mě to hodně bavilo a fakt jsem dvě noci strachy nespala a také rozsvícená lampička.
Ale vadil mi styl psaní, odskakování z příběhu na další a celkově všechno hodně stručné.
Jinak ale určitě zajímavé čtení, každý by si ho měl přečíst.

01.04.2015 3 z 5

Pravda o případu Harryho Queberta Pravda o případu Harryho Queberta Joël Dicker

PERFEKTNÍ!

02.02.2015 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Perfektní!

03.08.2014 5 z 5

Hněv andělů Hněv andělů Sidney Sheldon

Začátek skvělý, ale pak strašně předvídatelné.. Celkově jednoduché čtení.
Hlavní hrdinka mi pěkně lezla na nervy :-D

05.06.2014 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Jedna velká nuda.

30.01.2014 2 z 5