kytarka kytarka komentáře u knih

Co už nikdy nepřebolí Co už nikdy nepřebolí Lucy Score

Tak tohle je neskutečně chytlavý příběh. Kdy bude další díl? Cože až za rok?! Tak to ne moc dlouhá doba, chtěla bych si otevřít hned teď po přečtení prvního dílu díl druhý, tak skvělých skoro 500 stran to bylo! Za víkend jsem knihu přečetla, nechtěla jsem se od ni odtrhnout.

19.11.2023 5 z 5

Soumrak Soumrak Jessie Cave

Kdybych knihu četla ve veselejším období svého života, tak vy se mi líbila více. V této mě náladě byla na mě kniha moc depresivní. Musím však uznat, že jako debut je velmi zajímavá.

17.11.2023 4 z 5

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Jsem ráda, že vzniklo pokračování prvního dílu. Tento díl je opět skvělý. Osobně bych si představila i třetí díl. Tahle dvojice je dokonalá. CoHo je stvořila skvěle. Knihu jsem zhltla za pár hodin. Teď jen lituji, že ji mám již přečtenou.

22.10.2023 5 z 5

Miláčkové z metra Miláčkové z metra Kate Spencer

Knihy jsem zhltla na dovolené za dva dny. Parádní oddechovka. Kniha se příjemně četla. Střídají se zde kapitoly které vypráví ona a pak on. Za mě povedené a kdyby vyšel další díl, tak bych si ho neváhala koupit.

29.09.2023 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Knihu jsem přečetla za dva večery. Neslo se od ni odtrhnout, tak napínavě je kniha napsaná. Kratší kapitoly. Za mě super, sice něco podobného je ve více knihách, nicméně tato je velmi dobře napsaná.

13.09.2023 5 z 5

Černý dort Černý dort Charmaine Wilkerson

Fuha, hodně zajímavý příběh. Něco co se odehrávalo v minulosti. Rodina která trpěla po generace.

11.09.2023 4 z 5

Nepatrná ztráta osamělosti Nepatrná ztráta osamělosti Eli Beneš

Mám ráda knihy z období 2. světové války. V poslední době jich bylo na mě nějak moc a přestala jsem je vyhledávat. Tahle mne však zaujala, svou obálkou, designem a po přečtení i obsahem. Kniha je o tom jaké to bylo se po válce vrátit zpět domů

26.08.2023 5 z 5

Loď plná nevěst Loď plná nevěst Jojo Moyes

Tak trochu jiná JoJo ale opět skvělá! Konec druhé světové války a z Austrálie pluje několik stovek nevěst za svými manželi di Anglie. Příběh, který je inspirován skutečnou událostí. Neskutečně čtivá kniha.

08.08.2023 5 z 5

Legendy & latéčka Legendy & latéčka Travis Baldree

Nějak jsem se nemohla do knihy pořádně začíst. Je to takový roztomilý příběh o kavárně. Za mě nemastné, neslané. Nicméně nejsem cílová skupina. Někdo kdo má rad typy tohoto příběhu, tak bude z knihy nadšený.

30.07.2023 3 z 5

Jedno italské léto Jedno italské léto Rebecca Serle

Taková večerní jednohubka na léto, když nechcete číst nic náročného a u knihy vypnout. Při čtení knihy jsem se ocitla v Itálii na Amalfitanském pobřeží. Kniha mě nalákala místo navštívit. Nicméně knihu hodnotím slabší. Za pět let od stejné autorky se mi líbilo daleko více.

09.07.2023 4 z 5

Ty chladné oči Ty chladné oči Scarlett Wilková

Má první kniha od této spisovatelky a jsem mile překvapená. Kniha se četla doslova sama. Životní příběh Neonily, která prožila druhou světovou válku a to jak ji to vše poznamenalo. Mě se kniha líbila, jestli se to dá říct. Protože příběh to není zrovna krásný. Nicméně ty hrůzy co se děly, tak by se o nich nemělo přestat psát, aby se nezapomnělo

05.07.2023 5 z 5

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Po vydání knihy se o ní začalo psát, že je neskutečně sprostá, že obsahuje hodně sprostých slov. Já po přečtení knihy s tím moc nesouhlasím. Vulgarismy tam jsou, asi pro slabší povahy jich tam je hodně ale mě to tak nepřijde. Je to prostě napsané, tak jak má být, reálně. Není to nic co by mi v knize vadilo. Příběh je to zvláštní, vypravěčka s vámi mluví, vtáhne vás do děje. Kapitoly jsou zpřeházeně, a nebo taky ne? Daisy vám bude sympatická nebo taky nebude. Já ji chápu a neodsuzuji.

02.07.2023 4 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Krásně napsaná kniha. Životopis slavné herečky v románu. Mě se kniha moc líbila a byla jsem zvědavá na život Evelyn, který byl fascinující a zároveň smutný, i když si mohla koupit vše. Opět se zde ukazuje, že peníze nejsou v životě vše.

24.06.2023 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

CoHo prostě umí co kniha to větší zásah do mého srdce. Ty příběhy jsou tak čtivé, srdce lámající Sydney sleduje svého souseda co hraje na balkóně na kytaru. Jednou jí osloví jestli by mu pomohla s textem k hudbě kterou hraje. Tak začne pomalu jejich přátelství Já v tuhle chvíli mám přečtené všechny knihy co vyšly v českém jazyce. Teď už budu jen čekat na další knihu která u nás vyjde. Nicméně už teď vím, že to bude sakra dlouhé čekání.

11.06.2023 5 z 5

Kniha dvou cest Kniha dvou cest Jodi Picoult

Pocitově je to za mě slabší Jodi. Děj se na mě celkem táhl a nic moc se v knize nedělo. Rozjelo se to až na konci. Nicméně musím říct, že po přečtení se mi děj knihy moc líbil. Za mě vedla část, která se odehrávala v Egyptě.

10.06.2023 4 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Merit potká kluka, který ji zaujme na první pohled. Aniž by ho znala, tak se v ní začne vášnivě líbat. Jenže se nakonec ukáže, že si ji spletl se svým dvojčetem. Opět další skvělá kniha od autorky. Ani se mi nechce věřit tomu, že je možné napsat tolik čtivých knih. Těším se na další knihu.

26.05.2023 5 z 5

Přivedeš mě do hrobu Přivedeš mě do hrobu Karen M. McManus

Za mě je to asi nejslabší kniha spisovatelky. S knihou Jeden z nás lže, nastavila laťku holt moc vysoko. Neříkám, že je kniha špatná, to ne. Jen jsem od knihy čekala daleko více.

23.05.2023 3 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Fuha Připravte si hordu kapesníků! Aspoň mě kniha dohnala několikrát k slzám. Slyšela jsem, že by tohle mě být nejlepší kniha COHO. No a já musím jen souhlasit. Je skvělá!

14.05.2023 5 z 5

Nejjasnější hvězdy Nejjasnější hvězdy Anna Todd

Kniha se čte jedním dechem. Což u knih mám ráda a naznačuje to, že bude skvělá. Tady se to za mě však nestalo. Chybělo mi v knize nějaké wow, něco co by mi otevřelo pusu. Za me to bylo takové trochu nemastné neslané. Byla to má první kniha od spisovatelky. Nevím jestli ji ještě někdy dám šanci.

12.05.2023 3 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Další pecka od CoHo. Zatím jsem nečetla žádnou knihu, která by se mi nelíbila. Kosti v srdci je sice pro mladší čtenáře kde já už nepatřím, nicméně i tak se mi kniha líbila. Byl by to perfektní film.

06.05.2023 5 z 5